#17 Zīmēšanas izaicinājums - Doodle

Tā kā es tiku izvēlēta iepriekšējā izaicinājumā, stādu priekšā jauno tēmu, doodle! Ja kāds nav pazīstams ar šo jēdzienu, doodle ir bieži vien haotisks, abstrakts zīmējums, kurš sastāv no sīkiem tēliem, līnijām, rakstiem, utt. (lai gan dažreiz šie zīmējumi ir pārdomāti līdz ārprātam). Basically, you take pen and you DOODLE!
Ceru, ka šī tēma savilks tuvāk profesionāļus un iesācējus zīmēšanā.

Darbos vērtēšu kvalitāti, radošumu, episkumu (because that’s a thing, you know) un atbilstību tēmai.

Deadline: būšu jauka, došu laiku līdz pat 24. augustam.

Get wild!

Daži piemēri:



5 Likes

ūūu~ :sparkles:
Riktīgi laba tēma! Plānoju kaut ko uzčinīt! ^w^

1 Like

Piekrītu, ka tēma ir laba jo ģeometriskie zīmējumi ir mans lauciņš

2 Likes

Doodle vairak ir skice…
Skiet ka tavi piemeri vairak atbilst grafiskam zimejumam… Vismaz man ta skiet…

Bet nu ko sen nav zimets ar roku, bus interesanti :smiley:

3 Likes

Īstenībā… Ne gluži. Skice ir uzmetums kādam zīmējumam, bet doodle - gatavs darbs. Cik nu liels vai cik nu uz rūtiņu lapas stūrīša. Doodle jēga sevī neiekļauj pēcāku pārzīmēšanu, kā ir ar skici. To līdzīgā iezīme ir ātrums un tas, ka autori parasti neizmanto dzēšanas opciju. Kā arī spontānums. Atradu visai labu doodle definīciju: bieži vien dīvains, nesaprotams zīmējums, kurš rodas izpaužot autora mirkļa domas, idejas, vēlmes.
Tā nu, doodle var līdzināties skicei, bet tāds nav. Jā, tas parasti ir grafisks zīmējums, bet no pavisam klasiska šī žanra pārstāvja atšķiras ar abstrakciju, dīvaino dabu un spontānumu. Turklāt, grafisks zīmējums ir pietiekami plaša tēma, lai zem tā ievietotu vēl daudz, daudz ko citu.

Damn. Skauž ka citi māk zīmēt/ skicēt, un es ne :smiley:

Cik nu tur, Man zīmēt arī ne īpaši, bet man patīk ar cirkuļiem un lineāliem taisīt figūras un krāsot, vai arī kopēt charus. Man oriģinālie parasti ir drausmīgi

es varētu padiskutēt, bet mehh :smiley:

Welp… šis ir mans original doodle no filozofijas lekcijas.
Hehehe… ja labi ieskatās tad iespejams atrast visus mana vārda burtus, kkur paslēptus :smirk:

5 Likes

Nu te nu arī mans darbs ko es atstāju uz pēdējo brīdi.

5 Likes

nu šmuk šmuk :smiley:

1 Like

Man no sākuma bija plānots pilnīgi cits darbs, taču tad es atradu vienu iesākto un nolēmu pabeigt.
Darbs bez dziļas domas, lai gan var atrast tādas specifiskas detaļas, kuras liek domāt (ja labi ieskatās var redzēt tik random lietas, piemēram, vienradžus, kawaii potato, kas ir kastveidīgā formā u.c xD )
Biju plānojusi neizmantot citas krāsas, taču melnbaltains izskatijās diezgan garlaicīgs. Tāpēc nolēmu nedaudz akcentēt dažas detaļas… taču - kā var ievērot - ir diezgan pārspīlēti. No šī skricelējuma sāku baidīties vai ar mani ir labi… izskatās ļoti traks darbs :laughing:

6 Likes

Biški aizrāvos, un nez vai to vispār var ieskaitīt par doodle :sweat_smile: + pēdējā laikā viss, ko uzzīmēju, kļūst par Jojo fanart :anguished:. Bet nu labi, vismaz kaut ko uzzīmēju :grin:

5 Likes