Daily art challenge - uzzīmē kaut ko reālu, kas atrodas tev apkārt

Ja ir vēlme uzlabot zīmēšanas prasmes vai ir vēlme iegūt padziļinātu mākslas novērtēšanas prasmi - zīmēšana no dzīves ir visa pamatā. Zīmējot katru dienu attīstās mākslinieka vērošanas prasmes - tu sāc savādāk skatīties uz pasauli un audz pat tad, ja tikai vēro.

In short, good stuff! Un viegli darīt, vajadzīgas vien 5-smth minūtes dienā - idēali, no 5 līdz 30 minūtēm, ne ilgāk. Mācoties jaunu prasmi, vairāk kā 30 minūtes pie uzdevuma nav produktīvi pavadīt. Un neko jocīgu vai nepareizu neiemācīsies - vienkārši zīmē, ko redzi, ar laiku sāksi labāk redzēt, un līdz ar to zīmēt.

Random piemēri no mana skiču bloka:




9 Likes

Day 1: Rokas skaitās!


Quick/loose sketching //ceru, ka kāds pievienosies! :kawaii_potato:

8 Likes

The faces :kawaii_potato:

Day 2: Lieta, kuru var apēst pēc zīmēšanas

11 Likes

Day 3: Rokas turpina skaitīties

9 Likes

Tā kāro pēc brīvības. Es to redzi tās acīs. :joy:

Skatoties šo tēmu pašai arī kaut ko sagribējās pazīmēt par spīti tam ka nezīmēju neko izņemot smaidiņus :D
Pie reizes mamma savu telefonu atstāja un viņas telefonam ir tas kociņš, krāsu izvēle praktiski nekāda bet hei :D
Kaut kā telefonā izskatījās labāk tas ābols :D


Un tikai ieliekot bildi izlasīju ka vajadzēja zīmēt ko redzi nevis randomā no galvas :kowai:

5 Likes

Izskatās labi! Apskaties apkārt, gan jau vari uzzīmēt kaut ko no dzīves ar! :heart:

Day 4: kvadrātaina papīra kaudzīte uz printera

6 Likes

Day 5: Izmisusi alus krūze, kas nekad nav sevī turējusi alu, tikai tēju vien.

3 Likes

Definetly something you could find with me.

Month 1: Le chat

5 Likes

Ir cute! Labs sākums!
Mēģini skatīties uz savu kaķi vairāk, kad zīmē, ideāli, kad kaķis guļ - vieglāk būs mācīties un audzēt prasmes! :blush: :+1:

Day 6: Pistāciju eklērs! Yum!

7 Likes

Tavas krāsas ir episkas, man vienmēr ir paticis tas tempermentīgais crosshatchings kontrastējošās krāsās :star_struck:

2 Likes

Paldies! :blush: :sparkles: :sparkles: :heart:

7 Likes

Super! Forša svecīte! :blush: :+1:

1 Like

Month 1.03: Space car
Pamēģināju pakrāsot.

4 Likes

@akitsu - izskatās labi, bet wrong topic - ja tas nav zīmējums no dzīves, still life or smth, jāliek “Zīmējumu stūrītī”
Zīmējumu stūrītis