#10 Animeforums.lv Podkāsts - Shigatsu wa Kimi no Uso

Man bail vnk vērt vaļā ;D Gan jau, ka es izklausos kā vienmēr, pēc retarda ;D

PS. Ko editoji? ;D

Neko needitoju, biju atvēris logu un “atcelt” vietā nospiedu Enter. :D Tagad mēs zinam, ka tas tiek iezskaitīts un tēma pacelta uz foruma augšu.

Bļāviens, vakar - pa vienu dienu (ko es kādu brīdi neesmu darijis) noskatijos šo anime un beigas jau baigās šķita, varbūt tik tādēļ vien, ka biju noskatijies kā maratonu. Vēl viens anime, kuru ieliekot sarakstā šķita, ka būs neinteresants, bet beigās baigais aprāviens sanāca, kā jau parasti… Noskatijos pārsvarā šī podkāsta dēļ, godīgi sakot :smiley: , nebiju klausijies no sākuma, bet ja jau podkāsts par šo bija tad jau noteikti vērts arī noskatīties.
Par to ko jūs runājāt:
Fanservis - vienkārši kāds fanserviss? :smiley: Tas šo anime vienkārši drausmīgi bojātu, pat cilvēkam, kurš tikai fanservisa dēļ kaut ko skatās.
Beigu zināšana/nezināšana - Es jau pirmajā epizodē vairāk vai mazāk jau sapratu, ka tas pianists ir īstais iemesls kādēļ to draugu gribēja satikt, to ļoti labi parādija pirmās epizodes beigas, kad viņš negribēja iet klausīties to blondīni, bet viņa to čali, viņu nepazīstot, vilka viņu uz turieni kā senu draugu (vai kā tamlīdzīgi)
Par to nošu nedzirdēšanu - tas ir pavisam reāli arī, tas, kā jau Menestrels jau bija teicis ir psiholoģisks un notiek ar cilvēkiem pēc kādām traumām vai kā tā. Un nedzirdot notis viņš kā jau to vairākas reizes pat pieminēja, varēja klavierēs un mūzikā, ko viņš spēlēja izlikt savu sirdi un emocijas daudz labāk. Un spēlēt viņš mācēja, jo māte viņu jau bija iemācijusi spēlēt kā robotam, viņš jau zināja kā pareizi tai dziesmai vajadzētu būt nospēlētai or smthing…
Man arī tā harema komēdija tomēr traucēja, nešķita īpaši piederīga nedz stāstam nedz arī tās ainas priekš ši anime zīmēšanas stila.
Un man patika tas salīdzinājums ar Angel beats un AnoHana, abiem beigas itkā emocionālas, bet tur man nešķita nekas tik ļoti emocionāls kā šajā. Mani reti paņem uz sajūtām kaut kas vispār, bet šis anime mani paņēma. Beigas jau nu man ļoti patika bija gan bēdīgas gan pozitīvas vienlaikus.
Beigās ļoti patika tas kā parādija, ka viņa tomēr operācijā nomira un tas kā viņš no viņas itkā atvadās.

Piedodiet par topika pacelšanu, bet par šo gan gribējās ārī kaut ko pateikt un noteikti ieteikt citiem, kas nav redzējuši, pat ja jums šķiet, ka nav jūsu žanrs. Man šķita, ka nebūs man, bet izrādijās, ka tomēr bija arī man :smiley: