Angel Beats! - ieskats

image
Angel Beats!
Žanrs: Action, Comedy, Drama, Fantasy, Shounen, Supernatural

Otonashi pamostās un pirmais, ko viņš ierauga ir meiteni ar ieroci. Viņa paskaidro, ka viņi ir pēcnāves pasaulē un Otonashi saprot, ka vienīgais, ko viņš atcerās ir viņa vārds. Meitene iepazīstina viņu ar saviem plāniem un cīņu pret meiteni vārdā Tenshi - šķietamo ļaunumu. Otonashi mēģina runāt ar Tenshi, bet tas nebeidzās kā viņš to bija iztēlojies.Otonashi pievienojās cilvēku grupai, kura cīnās pret Tenshi. Kamēr viņš mēģina atgūt savas atmiņas, viņš noskaidro pēcnāves pasaules mistērijas.

--------------------------------------
Orģināli izveidojis - divi-viens
--------------------------------------

3 Likes

Tik savārstīts apraksts (laikam naktī nav labi lasīt kaut kādus japāņu vārdus…), ka esmu ieinteresēta noskatīties, kaut gan atsauksmes dalās?

Bet bāc… “pēcnāves pasaules mistērijas” izklausās tik jautri! C_C

1 Like

Man pat ļoti patika, beigas tik bija ļoti sasteigtas un manuprāt galīgi nepareizi viss nobeigts. Visas mistērijas apakšā bija kaut kas stulbs, bet līdz beigām es tik tiešām izbaudīju, gan vizuāli, gan stāsta ziņā un šis arī ir epizodisks gabals, kur katrā epizodē notiek kaut kas cits.

Noskaņojums ir komēdisks ar ļoti bēdīgu apakštoni, kurš parādās diezgan bieži

2 Likes

Otonashi hnnngghhhhjj, dem feels.
Tā pat vājākā no Key animu lielā 4nieka.

3 Likes

Spoileris!

Saproti, vajadzēja uztaisīt raudāmo gabalu… :D

Tas gan, itkā bija, bet ne priekš manis

O! Noskatījos šo animi…nu cik skatījos, spēlējot Slitherlink uz telefona XD Škiet, ka vairāk manu uzmanību šai animei nevajadzēja no manis, jo šajā apjomā man pat patika; tikai…es nesapratu, ko beigās runāja, absolūti nesapratu tur domu :smiley:

/skatījos DUB/

Stāsts bija tik kompakts, ka man škiet, ka kopumā bija labi izspēlēts Jauks, salds un pozitīvs.

Tas humors glāba un slīcināja reizē, tpt kā pussy stories, kas tur tika atklāti, k.gan lkm tie stāsti visi smagi bija (gandrīz vai apraudājos par to vilciena avārijas stāstu…vai man vnk mēnešreizes tuvojas, ja šdn gandrīz apraudājos klausoties kas ir cyber bullying XD) …sāku domāt, ka tur ļoti dažādas variācijas varētu izveidot īstenībā ;oo

Mūzika kopumā besīja, zīmēšanas stils arī atgādina izbijušo modi un man besī school žanrs ar saviem mazgadīgajiem XD Ļoti nepatika vārda “kretīns” lietojums…(daudz par daudz, jo īpaši nevietās)

Par beigām: Tai meitenei bīja tā čaļa sirds, kuru viņš pirms nāves bīja pieteicies ziedot (kopā ar cieiem orgāniem gan jau) un tur tālāk vajadzētu saprast, kas tieš ibīja

1 Like

Eu.w tad paskaidro man vēl vienu lietu - viņi zaudē atimiņu no tās pasaules arī, ja nomirst tai pasaulē?

Jo tgd es sāku mulst, vai hronoloģiski ir iespējamas tādas beigas kā Tu man tikko pateici

Es ar par to bīju domājis, bet man tā pēdējā epizode vēlreiz jānoskatas, la iatcerētos kā tur bīja, jo pats ļoti sen jau noskatījos

Ja es pareiz atceros, sākuma epizodēs teica, ka pēc jebkuras nāves aizmirstas visa atmiņa, tdļ bija tik svarīgi palikt dzīvam tur?? Vai es pārpratu, jo patiesībā, viņi atļāvās nomirt un atgriezās pie dumpiniekiem, ttd nezaudēja atmiņu, ka ir dumpnieku sastāvā…

Ttd, ja viņi nezaudē tās telpas atmiņas, tik nezina, to, ka ir palaiduši laiku garām, tad šis “Angel” nevarēja būt pirms viņa tai zemē, ja vien, kā viņs pats izteicās, tas puiku varonis, ka tā bija kļūda, ka viņs nokļuva tur…lai labotu situāciju? un tdļ viņš tur ieradās pēc meitenes…

Vai vai - mirušam cilvēkam var transplantēt sirdi cerībā, ka viņš atdzīvosies? - ja tā tas ir, tad tur ir runa par sekundēm, ne?

Liktenis - liktenis it visur! :smiley:

Paga, paga, paga. Tikai tagad sapratu līdz galam tavu domu. Viņi visi neaizmirsa savas pagātnes, lielākā daļa uzreiz to arī atceras, bet šajā gadījumā galvenais varonis neko neatcerējās, jo bīja kaut kas noticis. (Teica, ka atmiņu zaudējušie parasti nomiruši no galvas traumas un atmiņas pēc laika atgriezušās, bet nu šeit ar galveno varoni nezinu - vienkārši lai stāstā būtu nedaudz mistērija utt laikam).

Nu nezinu, tur tiešām vajag pāris pēdējās ep. pārskatīt, lai īsti atcerētos kas un kā.

Un tu jau par medicīniskām lietām aizgāji - tas ir anime… :smiley: Mirušais ir miris, sirdi glābt realitātē vairs nevarēs :smiley:

Nē, es runāju par to. Ka chalis pirmajaa ep pamostas bez atminjas un vinjam saka. Ka tas ir OK, kad pirmo reizi ierodas…bet ja vinjsh pirmo reizi ieradaas. Kpc enjgjelis jau tur bija plashi paziistama, ja vinjai, teoreetiski vajadzeetu peeec chalja ierasties, ne? Ja jau vinjai bija paspeets dziives laikaa tikt pie taa chalja sirds…ttd vinjsh tika iemests shai starpnaaves telpaa peec laika Nevis uz reiz peec naaves…kas apstiprinaatu to. Ka vinsj peedeejaa ep. Teica. Ka vrb vinjsh tur ir speciaali iesuutiits. Jo kjipa vinsh Mira apmierinaats Nevis ar lietaam ko nokaartot…k.gan kluustot par donoru…vrb vinsj gaidiija uzzinaat kas tiks pie vinja orgaaniem. Liekot vinjam palikt starptelpaa…at nokavēshanos? :smiley: . Lololololol.

OK… :neutral_face:

Es tiko pārskŗeju pāri un tur teica, ka tas ir ok un ka atmiņa atnākšot atpakaļ :smiley: Bet visiem tā nenotiek, ko vēlākajās epizodēs vē larī piemin, to es noteikti atceros :smiley:

Un noteikti, ka viņš vienkārši ilgāk pagaidīja to meiteni noteikti un viss :smiley:

Bet bļāviens paskatoties vēlreiz sagribējās noskatīties, jo man ļoti patika šis, beigas tik par sasteigtu, bet kopumā gan ļoti ieinteresēja.

Un tev arī nepatika openings? Šis ir viens no maniem iecienītākajiem… :smiley: Ā un arī to 1 special epizodei? Jo par to es tik tiešām labi pārsmējos :smiley:

Par to atminju nebriinos. Jo tur raadiija. Ka ne visi staasta par to un citiem darot konkretas lietas atnak atminas atblazmas, kas pielauj iespeju noslegt vinja lomu stastaa.
Hehe…lkm gaidiija gan <3<3<3<3<3. derp.

Jaa…kad es dzirdeeju to OP man automaatiski ienaaca praataa Clannad… Autore taa pati.bet dziesma cita…lkm youtube mani samulsinaaja labu laiku atpakalj k.kaa. Bet jaa… Mani balaadiites reti kad piesaista.

Whoah, ir special ep?? Palaidu garaam…ja atcereeshos, rīt noskatīshos, pld, ka pateici :slight_smile:

Es to animi saaku skatiities at domu heitot…bet pie treshaas ep man taa driizaak patika nekaa nepatika. Man liekas, ka diezgan psihologjiska, nice.

Man drīzāk līdzības ir ar Charlotte openingu. Anime, kurš vispār kopumā ir ļoti līdzīgs Angel Beats (tas pats autors), bet tam arī beigas tik pat sliktas :smiley:

Un man patika gan tā humoristiskā gan nopietnā puse šim anime.

Man nelikaas Angel Beats beigas sliktas…man patika… Tad laikam jaanoskatas ariii Charlotte, par kuru lkm pirmo reizi dzirdu

Nepatiik, ja viss humors, ko dod ir tikai stereotipu stulbuma un neveikliibas izsmieshana

Nū, beigas bīja nenormāli sasteigtas, notika pilnīgs murgs vienkārši… Man Charlotte beigas pat vairāk nepatika kā Angel Beats beigaas, bet tā kopumā Charlotte bīja ok

Sasteigtas? Hmmm drusku jaa, bet citādāk es par shaadaam beigaam nekaa nenormaali stieptu staastu… #Utenanav39epveerta

Nav runa par pārstiepšanu, bet pāris vairāk epizožu varēja vairāk būt manuprāt