Winnie the Pooh: Blood and Honey Trailer - tas vairs nav pareizais Vinnijs Pūks

Var just, ka Vinnijam Pūkam beidzās autortiesības un kurš gan cits izpētīs varoņa jaunās nokrāsas kā šausmeņu ražotāji. :joy:

3 Likes

Turklāt ar ļoti basic ideju. Vau, slepkava ģērbjas kā populārs bērnu tēls, cik mēs orģināli.

Imagine filmu kur Kristofers Robins ir garīgi nestabils un dēļ tā skolā ļoti apsmiets zēns kura iedomu draugi kādu dienu materilizējas un sāk vajāt un galināt viņa bulijus. Protams dizaini arī atbilstoši sižetam. Piemēram Pūks varētu būt 2 metrus augsts polārlācis ar beast titan proporcijām( alus vēders bet kultūrist cienīgs pārējais ar tukšiem acu dobumiem ko kuriem birst ārā skaidas, nagiem kā žiletēm un netīri dzektenu kažoku

1 Like

Tērpi ir tādi kādi tie ir, jo tā gan jau ir lēta šausmene. Ne velti šausmenes savā ziņā ir lētākais filmu žanrs. :D

Lēti, mazliet asiņu, malziet kailuma - varbūt. Izmaksas Kaste alus, čipsu paka ar sviestmaizi. Profit!! Gan jau kaut kur tur uz DVD vai strīminga būs labs.

Starpcitu, šim šedevram jau otrā daļa karājas uz IMDB. Un pieņemu, ka būs. Šie darbi lēti un savās izmaksās atsitās. Vai arī kāds kuram jānoraksta lieka nauda.

Ķipa, režisors jau rezervējis nākošo Air BnB kurā filmēs. :joy:

No sērijas. Noalgos vietājās prostitūtas un alkašu un skolniekus un aidā :D

P.S. Protams visi aktieri ir aktieri un nevienu neapvainoju. Katrs pelna iztikai kā mācēdami. Pat, ja tas nozīmē sauja ar zirņiem.