Pirāti pieprasa samaksu no Disney

Originally published at: https://d6.lv/t/pirati-pieprasa-samaksu-no-disney/430

Ironiskā kārtā mūsdienu pirāti ir nozaguši jaunāko Karības Jūras Pirātu filmu un pieprasa samaksu no Disney. Šo pirmdien Walt Disney izpildirektors Bobs Igers (Bob Iger) paziņoja par notikušo incidentu un samaksas pieprasījumu no pirātiem. Disney negrasās maksāt un šobrīd sadarbojas ar FBI, lai atrastu zagļus. Precīza naudas summa netika paziņota, taču mēs zinām, ka zagļi…

1 Like

Pirāti prasa naudu no godīgiem iedzīvotājiem, lai atbrīvot pirātus. lel.

2 Likes

Hahaha, sasmējos.
Bet manis pēc pirāti var droši nopludināt vien to filmu, jo es piemēram ļoti viņu gribu noskatīties. Tā vismaz nebūtu jāiet uz kino un jātērē nauda. :smiley:

2 Likes

Es ceru, ka tu saproti, ka Studija ir tērējusi naudu un visas franšīzas nākotne ir atkarīga no tā, kāda būs filmas kase…

2 Likes

Jesus
Es jau tikai jokojos… :wink:

Nu tad cerams tā kase būs diezgan tukša, jo pēdējās filmas tiešām šķita, ka grib mani likt gulēt

1 Like

Nez, neviena filma neshkita paaraak interesanta. Bet tad atkal - man neviena filma neshkiet paaraak interesanta. Ar ljoti retiem iznjeemumiem.

Ja tās filmas ir tik sliktas, kāpēc lai viņi to zagtu?

Taapeec, ka slikta filma nenoziimee, ka to neskatiisies. Tas pats ar Transformeriem.

1 Like

Nu piedod, transformeri, atšķirībā no komiksiem, ir ļoti dārga bērnu mantiņu reklāma (kā My Little Pony), atšķirībā no tiem pirātiem galvenais ienākums, tomēr paliek pati filma un figuriņas ir tīri faniem veidota atribūtika, jo, kāpēc ne? Kā arī filmai par pirātiem tomēr ir lielāk fanu bāze, nekā filmai par transformeriem.

Piraatu filmas ir balstiitas uz vienu no Disneyland izklaideem.

Es tevi lūdzu. Cik cilvēku tavā druagu lokā ir bijuši Disneylendā un cik taviem paziņu bērniem ir transformeru mantiņa?

Neviens un nevienam.

Ņemot vērā, ka šī sērija jau ir ienesusi vairāk par 2 miljardiem, tas var nelīdzēt. :smiley:

Dzīvosim redzēsim, kāda būs filma. Vēl viss ir glābjams un filma var izrādīties sakarīga.

Pirātisms industrijā nav nekas jauns. Pirāti šā vai tā dabūs savās rokās filmu. Daži mēneši neko krasi neizmainīs.

Nu ja visiem būs iespēja paskatīties vismaz mēnesi PIRMS relīzes, tad būs visai skarbi…

Pietiks pat ar nedēļu.

Runa šeit vairs neies tikai par vienu konkrētu franšīzi, tas skars visu kopumā. Iztēlojies, tu ieguldi 200milj. ar iespēju, ka atpelnīsi vismaz pa nullēm nerunāsim par lielāku apjomu, jo praktiski pusi savāc kinoteātri un cita tipa izplatītāji, reklāmas izmaksas parasti netiek iekļautas gala izmaksās. Tātad pēc plāna tu atpelni 200 milj ar mērķi tos ieguldīt nākamajos projektos, taču, kas notiek, ja tu nesaņem šo naudu - projektu svarīgumu pārskats, finansējuma samazināšana un pat projektu slēgšana.

Kinotēatros principā tiek dota iespēja iziet pa nullēm, jo lielāko daļu peļņas ienes “home screening”.

Līdz ar to esot filmai nopludinātais vismaz nedēļu pirms izrādes, zaudējumi būs gigantiska apjoma. Varam atcerēties Expendables 3, kuri dēļ nopludināšanas pusi pat nenopelnīja (90milj budžets, 39nopelnīti dalām uz pusi), tas protams pielika punktu franšīzei un ietekmēja citus Lionsgate projektus - tiešā vai netiešā veidā.

Viņas zog lai cerams naudu dabūtu par nenopludināšanu, varbūt samaksājot pludinātājam, varbūt vismaz nenonāktu mīnusos filma. Tāds jau domu gājiens…

Nu GTA V kka īpaši nejūta zaudējumus. Tāpāt kļuva par vispārdotako spēli 24h laikā. :D

To sauc par online, ko piraati nepaziist.

Garām. Ir piratiskie serveri.