Melnais čalis kā Feja? Godīgi....es par!

Billijs Porters nesen kaut kādā raidījuma or žurnālā, no idea kur, izrādījis velmi spēlēt fejas krustmāti Cinderllā.

Esmu ļoti konservatīvs cilvēks - esmu pret tumšo nāriņu, pret Batwomen, pret Witcher aktieriem un pret āzijas Cowboy Beebop…bet melnais čalis kleitā kā fejas krustmāte…godīgi…es saskatu tajā potenciālu :flushed:

Daudzos gadījumos, ādas krāsa un etniskā piederība ir svarīga, jo tas kaut kādā veidā ir iemiesojies varoņa tēlā. Bet ja tā padomā, fejas krustmāte ir gādīga, dāsna, burvīga un katras meitenes sapnis. Katra meitene sapņo par brīnumu, kas piepildītu viņas sapņus. Fejas krustmātes gadījumā…ādas krāsai, dzimumam un stilam ir vienalga! Dāsnums un brīnuma sajūta godīgi pat vairāk piestāvētu šāda tipa melnajam čalim kleitā, nekā vecmāmiņai. Viņa tēls jau būtu kā brīnums.

Dažus piemērus - Nāriņa bija baltā sarkanmate, Karaļa Tritona (Grieķu dieva, kurš ir balts) meita…Sebastiāns ir krabis padomdevējs. Nāriņai ir jābūt baltai sarkanmatei, kamer Sebastiāns…vienalga, jo galvenā tomer ir šī viņa padomdevēja personība.

Karate kid - bija puisītis, kuru apmācīja āzietis. Godīgi, vienalga, kāda krasā ir puisītis, jo abi varoņi tiek iepazīstināti ar karatē mākslu. Pirmajās filmas bija baltais, 2010 gadā bija melnais, bet ideju tas nemainīja -jaunietis tika iepazīstināts ar amazing cīņas mākslu - vienalga par rasi.

Last Holiday - stāst par pacientu, kuram tika uzstādīta nepareiza diagnoze - vēzis. 1950 gados bija baltasi, 2006 gadā bija melna sieviete, bet domu tas nemaina. Stāsts ir par cilvēku, kam ķip ir vēzis, un viņš izbauda dzīves pēdējos mirkļus. Vai kultūra un izskats ir svarīgs? Nope.

Vēlētos dzirdēt jūsu domas :thinking::thinking: Vai ir kādi līdzīgdomājoši?

Domas: dubulta standarti viens.

Otrs: vienalaga pašlaik tas izskatas tolerance=nauda. Jāskatās aktiera veikums un prasme

Par nāriņu: ir pamatojums kāpēc tā aktrise izvēlēta. Ja mēs pieejam no loğikas viedokĺa tad viņai vispar jābūt bālai. Nāriņas gadījuma pēc tavas loğikas, stasta un motiva ziņā ari nekas nemainās.

Ne reizi esmu šajā forumā minējis: kait vai violets rūtiņās, bet ja aktieris ir labs, tas neko nemaina. Piemeram, kad Briesmoni un skaistulē pulkstenis, laikam, bija gejs - tas izskatījās un bija ielikt ķekša pēc.