Vlogs par tikšanos Kuldīgā 14/11/2015

Karote - Mēs nākamreiz domājam apvienot tikšanos ar Wintercon. Tu brauksi uz Wintercon?

Kurā vietā bija ieraksts facebookā? Gribu iepostot tur arī ‘nokļūšana līdz Wintercon’

Nosharošu pēc mītapa#1. :wink:

:smiley: labs uzaicinājums uz pirmo foruma tikšanos. Žēl gan, ka nebija iespējas komentēt
Paldies Nikita!

also

…es domāju te forumā nevar iekomentēt. Cmon - facebook es māku lietot :smiley:

Forums ir vieta, kur var komentēt visu! :smiley:

paldies par ielūgumu, bet nebūšu. Būšu decembrī!

EDIT:

Lūgums neveidot privātās sarunas un grupiņas. AnimeForums ir tendēts, lai apvienot visus anime fanus Latvijā. Katra skype, facebook, un draugiem.lv grupa ir solis uz AnimeForuma navi. :blush: © m1raz

Mērķis ir pulcināt Kurzemes anime fanus - veidot real life pasākumus. Tad varēsim rīkot kopīgos (Rīgas/Kurzemes/utt.) mītiņus. Vai tiešām to neatbalsti?

Mirāža šeit iebilst par atsvešinātu čatošanas grupu izveidi, kuras dublē foruma funkcionālu. Sadrumstalojot komūnu, tu mums visiem laid nost asinis. :smiley:
Mēs pilnībā atbalstam Kurzemes štāba izveidi. Mūsu komūnas ietvaros tu saņemsi pilnu atbalstu un AF komanda ir gatava tevi pieņemt ar atplestām rokām savā pulkā un kļūt par tavu forumu.

Super! Nolaist LV anime komūnai asinis noteikti nav manās interesēs + atbalstu Mirāžas centienus saglābt animeforumu.
Kurzemes anime club čata funkcija nebūt nav pļāpāt un kļūt par kopiju šim forumam. Tās mērķis ir izveidot cilvēku grupu, kas aktīvi organizētu pasākumus un veidotu materiālus, kas piesaistītu arvien jaunus kluba dalībniekus.
Es jau nevaru sagaidīt, kad uzrīkosim Kurzemes grupas tikšanos ar rīdziniekiem! It īpaši, ja mūs sagaidīs ar atplestām rokām ^^

Pulcēt Kurzemes anime fanus var te pat forumā. @Menestrels pat var veselu sadaļu Jūms izveidot, bet skriet prom no foruma uz soc tīkliem un sēdēt katram savā stūrī, neļaušu!
Jaunam anime fanam labāk nonākt vietā, kur ir visu pilsētu pārstāvji nevis minēt vai pastāv kāda Kurzemes banda vai nē. :confused:

1 Like

Paldies par piedāvājumu izveidot mums veselu sadaļu. Nedalīsim animeforumu, lai jau tas ir lielais LV forums. Mēs postosim pasākumus un atskaites pie sadaļām, kā ierasts.
Good luck ar neļaušanu :slight_smile: cilvēkiem ir tendence sēdēt vairāk kā tikai vienā forumā

Esmu piedzīvojis daudz forumu nāves un varu 100% apgalvot, ka pirmais solis nāvei ir - Varbūt izveidojam skype/whatsapp/fb.com/dr.lv/vk.com sarunu. Kad nomirst forums, nomirst arī saruna un cilvēki pazūd!

Labāk jau būtu, ka visi vienā pulkā dzīvotos. Latvija jau nav tik liela.

Tev izstāstīt pasaciņu par Otaku.lv? varbūt izstāstīt pasaciņu par Anime.lv? Jeb par Anime-clan.ucoz.lv? Par Sakura?
Tā ir tikai puse no anime forumiem.
Vēl ir anime domubiedru grupas no kurām VIENA vēl knapi turās. (kaut gan tik pat laban, mēs varejām neņemties viņu administrēt… bet pārāk audz cilvēku tur palika…)
Es domāju, ka vietējai administrācijai ir pietiekami daudz pieredzes, lai nenobendētu šo, PĒDĒJO, anime forumu.

Pretējā gadijumā, jauniņie anime fani, sēdēs savās mājās, skatīsies anime un reiz gadā dosies uz UniCon, kurā nevienu nepazīs un vientuļi staigās apkārt skatīamies uz Cosplay un figuriņām.

Ja ir vēlme piedalīties Latvijas anime community sadrumstalošanā, neviens tev, protams, netraucēs, bet šīs forums nav tā vieta, kur tev sanāks to realizēt. Vismaz tik ilgi, kamēr manās vēnās tek asinis un zobens vēl kaut cik ir ass. :nikita:

Lol, es esmu bijis gan otaku.lv gan tajā ucoz, ilgi nenoturējās.

tāpēc, ka vadībā bija amatieri… :confused:
Nepietiek forumam uzlikt dzini un samest linkus draugiem!