Unicon 2015 programma

Joks tāds, ka viņi visi maziņi. Mums video nav ar ko salīdzināt. :D

[quote=“LOKOS, post:20, topic:286, full:true”]
Es arī gribu redzēt Maziņu Stasu…
[/quote]Redzēt Stasu forši, taču citu neta slavenību pie mums nav. :\ Tas sarūgtina. Tikai viens vien ir.

Laiks AnimeForuma Youtube kanālam kļūt slavenam :smiley:

1 Like

Jāsāk veidot politiskie anime abridged. “Pētera dzīve” tikai salipināta no anime.

1 Like

Tev jau sanāk abridged taisīt :smiley: Bet nu priekš kam politiskie, vienkāršs humors arī laba lieta :smiley:

Plašākam publikas pārklājumam. Politika pie mums topā. Uz tīra humora tu tikai jauniešus uzķersi, vecīšiem vajag politiku. Šķūrēt tīri uz anime nesanāks, cilvēkiem vajadzīgas pazīstamas un saprotamas tēmas.

Izmantojot Anime Šādām tēmām nezinu vai kas cits kā tikai jaunieši pieķersies :smiley: Un ņemot vērā tēmas vaidu, nezinu vai daudzi :smiley:

Par pašu unicon - skatīšos un došu atbildi šīs nedēļas laikā. :s

Priekš humora anime nav nemaz tik slikta. Daudz bezsakara no kā izvēlēties. Tiesa, adaptēt materiālu priekš parastā mirstīgā latvieša, nav tik vienkārši.

Taisnība, piedevām daudzus jaunus materiālus dažiem latviešiem ir pagrūti aptvert.

Toties var uzsēdināt uz video, jo viņi pat iedomāties nevarēs, kas viņus gaida aiz stūra. :smiley: Viena no anime burvībām. Kad tikko sāku skatīties, es biju pilnīgi nozombēts.

Kad es sāku skatīties man ne mazākās jausmas bija kas tāds anime ir. Pēc gadiem 3 laikam tikai noskaidroju :smiley:

Es sapratu, ka tas ir kaut kas patstāvīgs, tikai kad biju iemācījies lasīt krieviski un varēju salasīt trekerī rakstīto. Man tas neziņas posms būs krietni ilgāks par 3 gadiem. Es gadiem biju sekojis līdzi Naruto un jau nomaratonējis pāris parastos seriālus.

Jūs galīgā beztēmā iebraucāt. =_="

Neko sev, labs laiciņš :smiley:

Man sākās ar Yugioh, kādreiz pa TV3 gāja, pēc tiem 3 gadiem uz datora sāku meklēt kaut ko saistībā ar to un uzgrūdos online spēlei, forumam (Kurā esmu administrators tagad :smiley: ) un arī noskaidroju kas tāds anime īsti ir :smiley:

Neuztraucies tas ir tikai normāli :smiley:

Pff. Tu jau te runā tā it kā kāds būtu grasījies rakstīt par to Unicon brošūru. :smiley:

Jūs te piespamosiet un neviens manu ierakstu neizlasīs. Padomās, ka nobijos. :smiley:

Nu tad iezīmē ierakstus un pārnes uz jaunu tēmu.

Es Yugioh nemaz neskaitīju. xD Es tikko biju skolā sācis iet.

Nu jā pirmās sērijas izgāja laikam kaut kad kad es gāju 1. vai 2. klasē, bet pēc kāda laika kādā 6. klasē parādījās otrā ģenerācija televīzijā, (Tagad kopā ir piecas jau) un piesaistīja manu uzmanību :smiley: