TudTuRu!

Esi sveicināts forumā~!:raising_hand:

Ja anime pilnībā nebalstās uz šāda kontenta es varu to noskatīties.

1 Like

Hai :smiley_cat:

Un pie datora es netiku ,es divas reizes viņu pārrakstiju ,mozillu pat ieinstalēju lai sanāktu😓

1 Like

:smile_cat::raised_hand:

Hey~
Vai tu esi bijis jau uz kādu unicon/wintercon vai kādu citu conu?
Vai tevi interesē kosplejošana? :3
Kuri ir tavi mīļākie Code Geass tēli & kapēc? ^^

Ehm nēsmu bijis vel uz nevienu conu, mēģināšu tikt uz to pasākumu 6.-7. Augustā.
Ieinteresēts esmu nav ne laika ne līdzekļu tam.
Nanalija un Lelouch , jo abiem viņi ir vienīgie tuvākie un Lelouch visu centās izdarīt priekš viņas

2 Likes

Sveiks kaimiņ :slight_smile:
Ja tev būtu laiks un līdzekļi uz kosplejošanu, kas tu gribētu būt…?

1 Like

Muhaha ,… es nezinu Yato no Noragami😕

Zane iemācies lasīt. Viņam prasīja ko viņš varētu kosplejot un viņš teica ka nezin, un ka varētu varbūt Yato.

bet tur nav rakstī†s “es nezin kā būtu (būt) Yato” tur ir konkrēti rakstī†s “es nezinu Yato” :? oh… tikko pamanīju jautājumu… nolādētie gramatikas ignorētāji… ne “vrb”, ne domu zīmes, pat ne komata :rage:

Es jau brīdināju par problēmām ar gramatiku :disappointed:

Ko tu piesienies nabaga cilvēkam, kuram arī vajadzētu gulēt.

2 Likes

Tev pamatskolā nemācīja teikumu veidošanu?
Eh… laikam es biju tas īpašais bērns, kas tika pie Gaišas no rītiem uz pus8 iet taisī† teikumu shēmas 9. klasē, jo, lūk, man komatu likšana ir melna bilde…

Drīz jau došos ,nesanāk

Traucē krākšana no blakus istabas

Nu es apmeklēju konsultācijas, par komatu likšanu es zinu ka jā liek ir pirms ,bet pārējās vietās lieku kad man liekas ka labi skanētu

Nea man izstabā viens Cs spēlēlīdz 6.00 un bļaustās pa visu izstabu tagad jau īpaši netraucē pieradu , 2 parasti arī eju gulēt

1 Like

oh… Tu esi palaidis garām visu jautrību ar divdabju teicieniem xD tās galotnes un tā sajūta, ka teikums bez tās daļas necietīs - eh, labākais veids kā pārbaudīt, vai to vārdu kombināciju var uztvert kā divdabja teicienu :smiley:
fascinējošā latviešu valoda :smiley:

-dams, -damās un visi citi ķiņķēziņi kurus man tagad RTK grib iespiezt, kko jau par viņiem tur saprotu, Koknnesē Reinberga man tikai par homonīmiem iemācija jo 4 reizes pārrakstiju kontroldarbu

1 Like