Mans ceļš uz anime

Helloo visiem!!!

Mans anime piedzīvojums sākās pirms 2 gadiem. Sākumā es domāju ka anime ir domāts bērniem. Tad man vienu dienu nebija ko skatīties un es uzliku “Napping Princess” anime filmu. Sākumā bija grūti skatīties. Es domāju: “kāpēc es vispār skatos kaut kādu bērnu filmu”, bet kad pienāca filmas otrā puse bērnišķīgo vienkāršību nomainīja bērnu bezrūpīgā, bez robežu domāšana ar pieauguša cilvēka morālēm un spriešanu.
Šis formāts pārsteidza ar to, ka parastas, nomācošas ikdienas dzīves problēmas var “izkrāsot” un pasniegt ļoti interesantā veidā. Piemēram, “Chainsaw Man” uzbur ļoti foršu scenāriju kurā Denji no galīgas nabadzības, kur dzīve viņam liekas neinteresanta pārvēršas par cilvēku ar fkn motorzāģiem roku vietā un saprot ka dzīve tomēr ir interesanta. Vai arī nesen iznākušajā “Zom 100: Bucket List of the Dead” Akiras drausmīgos darba apstāķļus nomaina zombiju apokalipse, kas ļauj viņam beidzot darīt tās lietas ko darbs viņam ir liedzis.

Un dēļ šī unikāluma, kas trūkst ne-anime filmās, anime skatos vēl tagad, esmu bijis arī uz Japan Expo 2023 Francijā, bet je ne parle français tādēļ būtu interesanti aiziet arī uz kādu conu Latvijā un nākotnē būtu forši uzzīmēt kādu īsu anime, taču pagaidām zīmēšanas skili nav ideāli.

Mani mīļākie anime: Angel Beats, Re: creators, Steins Gate, Death Note, SAO(:grin:)

Ja neskaita anime, vēl manas aizraušanās ir mikroviļņu(augstfrekvenču) elektronika, programmēšana, droni, sporta mašīnas, klinšu kāpšana un dažreiz paspēlēju ģitāru.

9 Likes

Lielais sveiciens!

Nav tas sliktākais aizpriedums ;D

Tad tev būs ko salīdzināt, ar Latvijā esošajiem. Lielākais ir UniCon un WinterCon, tomēr pēdējā laikā ir saradušies ļoti daudz dažādu maziņo.

Tuvākais būs FROSTYLAND - 23.12.2023 - Izklaide / Vietas un Pasākumi - AnimeForums.lv, kurš gan vairāk uz Cosplay ir tendēts.

Pats nesen gan biju uz Baltic Comic Con.

@Menestrels lūgtum studijā, šis ar kaut trinkšķina :D :D

Ehh man tavu sparu :D :D

Mums ir daudz dāžadu mākslinieku @tshuki ļoti labi zīmē. Un vēl bariņš cilvēku (@Farlien @5umm3r (patlaban nevaru visus nosaukt :sweat_smile:) Tākā, noteikti atradīsi domubiedrus!

Prieks, ka pievienojies mūsu mazajam kultam! :grin: :grin: :joy:

Movie gif. Leonardo Dicaprio as Jordan, Jonah Hill as Donnie, and several other characters in Wolf of Wall Street sit around a meeting table, banging their fists in unison onto the table. They excitedly cheer together, “One of us! One of us!”

2 Likes

Heyoo :grin:

1 Like

Sveiki.

1 Like

Čau, čau, čau, sveiks mūsu pašmāju interneta stūrītī!

Ohho, nezinu par tādu bet izklausās fancy

Vēl lielāks ohho. Tu vairāk iekštelpās to dari, jeb rāpies reālās klintīs?

Sveiciens!

Ahh, mani vecāki vēl aizprojāmman brauc augumā “kad es reiz izaugšu, kāpēc tu tās multenes skaties” :joy::joy: Mums visiem ir doma “gan jau ka ap 20 gadiņiem tas viss apniks un es būšu gatlaicīgs pieaugušais”…šeku reku, 25 and I ain’t stopping surfing in anime world :D

Es tik ļoooti gribu noskatīties Stains Gate. Visi saka, ka viņam esot līdzīgi plot-twisti un storijs kā Death Note un Code Geass (one of my fav anime)…man liekas es grēkoju ar to, ka viņu vēl neesmu noskatījusies.

Ja kas, mums šodien ir online saspēle:

Vari droši 19:00 pievienoties :)

Man kautkā paveicās izsprukt no šitā XD. Es nebāžos virsū ar anime un viņi nebāžas virsū ar komentāriem par anime

Ja būtu hardcore weeb ar body pillow un pilniem plauktiem puspliku anime meiteņu iespējams būtu cits stāsts

1 Like

Laipni lūgts!
Kur ņemi iedvesmu lietotājvārdam?

Sveiks!
Pēc @Menestrels ieteikuma n̶e̶s̶k̶a̶t̶īt̶i̶e̶s̶, tomēr izdomāju ievērtēt to ZOM 100 un pēc 2 sērijām pagaidām ir labs iespaids, tad jau redzēs, kur tas viss aizies :D

1 Like

Man liekās tevi sagaida vilšanās uz nenoteiktu laiku, jo direktors piekopj metodiku ar darba eksportu uz mazākām studijām, un viss pasākums pagaidām ir apstājies pie 9. Sērijas.

Es ļoti negribu būt tas cilvēks bet…

Go read the manga XD

Kāpēc negribi? Sāc gribēt! Lasīt ir labi.

Stein gate ir romantika, kautkas lidzīgs titanic ar time travel.

Nu es negribu būt tas mangas snobs kurš vienmēr saka ka manga bij labāka

…bet manga gandrīz vienmēr ir labāka.

To daru ārā. Tādu reālu klinšu kāpšanu vēl neesmu mēģinājis, kur kāpj augšā pa sienu un pats liek virves, bet esmu bijis uz vairākām via-ferrata trasēm alpu kalnos, kur tev ir tāda pati klints siena bet ir jau ierīkota metāla trose pie kuras var kabināties. Šeit Latvijā īsti nav baigi daudz klintis, tāpēc šeit vairāk kāpju kokos vai laižos lejā no tiltiem.

2 Likes

Es no sākuma kā lietotājvārdu gribēju likt DragonFly, jo nosaukumi ar dragon kaut kā iegājušies man, bet tad es wikipēdijā atradu par spāru simbolismu Japānā un to ka Japāna senākos laikos saukta par akitsushima(秋津島), jeb spāru zeme, kur akitsu nozīmē DragonFly. Tā es ieliku japānisko versiju savam userneimam.

6 Likes

Nice! Deep and interesting!

1 Like

Par šo internetā lasīju ka viņi nepaspēja izlaist pārējās epizodes laikā un nokavēja savu slotu televīzijā un tagad viņiem jāgaida nākamā pavasara pārraides sezona.

Manuprāt, Zom100 manga nav tik laba kā anime, jo izlasot pirmā voluma pelēcīgās lapas man nepalika tik pat foršs iespaids kā skatoties krāsaino anime. Saturs pat nedaudz vairāk ir anime.

1 Like

Es domāju, ka tas ir pašsaprotami šajā un līdzīgos gadījumos, kur stāsts satur daudz dinamisku kustību, kuras statiskā bildē ir daudz grūtāk atainot nekā animācijā. Power of the mind and all that, sure, but still.
Tas laikam ir vienīgais izņēmums IMO, kur absolūti anime > manga. Pieņemot, ofc, ka studija nesafakapo.