The Lord Inquisitor - WH40k Fan Film


The Lord Inquisitor ir neoficiāla Warhammer 40,000 visuma fanu filma, kura jau labu laiku atrodas izstrādē. Projektu tālajā 2010. gadā aizsāka Erasmus Brosdau(tobrīd vecākais 3D mākslinieks iekš Crytek). 2011. gadā tika publicēts pirmais video, to varat redzēt augstāk. Ejot gadiem projekta popularitāte auga, tas nomainīja dzini, publicēja “Grey Knights” Teaser video, kā arī dažus aizkulišu video. Protams, šādam projektam lemts saskarties ar autortiesību problēmām, jo Warhammer ir Games Workshop intelektuālais īpašum. Par laimi redzot augsto projekta kvalitāti Games Workshop atļāva turpināt šo projektu, lai gan strikti aizliedza iegūt no tā jebkādu finansiālu peļņu.
Kopš 2014. gada projekts publicēja neko vērā ņemamu. Līdz šim brīdim. 2016. gada oktobra beigās mēs saņēmām pirmo ieskatu uz ko tiešām spējīga šī fanu grupiņa:

The Lord Inquisitor - Prologue

Spriežot pēc izstrādātāju solījumiem gala produkts ir sagaidāms jau pavisam drīz - 2017. gadā. Vai tam var ticēt? Skatīsimies. Filmu mēs visdrīzāk saņemsim, projekts eksistē jau gana ilgi un var cerēt, ka tas drīzumā nenobeigsies.

Paldies par uzmanību un atceraties: kosmosa bargajā tumsā atrodams tikai karš!

Oficiālā mājaslapa: http://thelordinquisitor.com/
YouTube kanāls: https://www.youtube.com/user/Warpgazer

1 Like