Mazliet par Warhammer 40k kopā ar power metal un tā nākotni

Kaut kas tajā ir, taču pa manam power metal vēl labāk piestāvētu 90 gadu Warhammer 40k. Pie šī būtu tieši reizē. :D

Starp citu, man vairāk patīk Warhammer 30k (Horus Heresy), no ta sanāktu laba anime, līdzīgi, Berserk un Golden Age, viņiem ir dažas paralēles

Man ir sajūta, ka Warhammer fani jau ļoti sen cer uz veiksmīgu ekranizāciju. Neizbrīnītos, ja Horusa ķecerība tikta ekranizēta pirmām kārtām, lai gan kaut kas pieticīgāks savā mērogā varbūt pat derētu labāk.

Astartes - Warhammer 40,000 fanu īsfilma rada cerību, ka laba ekranizācija ir iespējama.

Pagājušā gada beigās it kā bija neskaidras baumas par Amazon Warhammer 40k ekranizāciju kopā ar Henry Cavill. Man gan šķita, ka vēl stipri pa agru, lai spriestu vai būs vai arī nebūs.

Astartes ir fun made project, to taisija entuziasts Syama Pedersen
Tagad jau viņš strādā Games Workshop un šķiet, ka pēdējos 4 gadus visi traileri ir sataisiti ar viņa tiešu līdzdalību
https://www.youtube.com/@Astartes40k/about

Bet pilnmetrāžas filmu vai vismaz neliela 3D seriāla veidošana ir pārāk dārga un laikietilpīga, GW visvairāk gūst naudu no galdspeliem un figūrām, multfilmas viņiem vajag tikai kā PR gājienu, tātad palika ideja par sēriju no Amazon, kas par visu maksās paši un reklamēs Warhammer world, kopumā abpusēji izdevīga iespēja

Baidos tikai par kvalitāti un sižetu, jo tas, ko Netflix izdarīja ar The Withcer, ir klusas šausmas. Es noskatījos pirmo sezonu, tās bija slikti, bet ne briesmīgi, bet pēc pirmās sērijas otra sezona, es izslēdzu to un nekad vairs neskatīšos. Es kā grāmatu sērijas cienītājs vienkārši nevarēju izturēt, kā viņi mainīja sižetu.

Žēl, ka viņi aizvāca oriģinālos Video no Youtube. Pirkt Warhammer+ es noteikti negrasos, lai to visu legāli redzētu.

Diez vai, ka var teikt ka filmās nav nauda. Drīzāk Game Workshop ir cita rakstura kompānija. Viņi taisa galdaspēles nevis filmas.

Starp citu es pagājušo gad biju iesācis skatīties šo: Interrogator (TV Series 2022– ) - IMDb It kā normāli, acis neasiņoja. xD Es liktu llikmi, ka Amazon arī izveidos kaut ko līdzīgu šim - ne ar tik lielu vērienu kā būtu jātaisa Horusa ķecerība.

Par games workshop vispār briesmu lietas dzirdētās no 40k mini/terrain satura veidotājiem

Es zinu tikai to, ka miniatūru cenas ir nāvējošas. :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Lai pareizi parādītu Horusa ķecerību, ir jābūt 3 lielām filmām, piemēram, ka Star Wars 1-3 ep.
Horus = Anakins, tad uztaisīt lielu filmu par Terras aplenkumu un Horusa nāvi. Ja labi aizies, sākt veidot seriālus par 41. gadu tūkstoti ar Santa Barbaru :face_in_clouds:

Bet tā, protams, ir mana slimā fantāzija xD

Praksē viņi izveidos mini sēriālu vai anime 12 fps, kur neviens nesaprotīs sižetu, neizlasot vismaz pāris grāmatas, un tāpēc neizdosies kasē

Tur jau vajadzētu, lai sēriju paķertu Disney, ne Amazon. Interesanti arī vai Amazon pēc Gredzenu pavēlnieka seriāla ir sāvis vairāk taupīt savu maciņu.

10th edition kas drīzumā plānojas iznākt izklausās daudzsološi. Izklausās ka varētu būt pieejami pat veseli komplekti un arī ar pieejamību nevajadzētu būt problēmām. Ir plāns iegādāties.

Es, diemžēl, nespēlēju galda spēli :smiling_face_with_tear:, bet man patīk sižets un atmosfēra šīs pasaules. Izlasīju visus inkvizitorus un dažus fillerus + klausos audio klipus par jaunumiem

Es arī pašlaik esmu tikai iekš lore. Jau mēnešiem klausos Leutin09 kanālu iekš youtube. No figūriņām man ir tikai divas.

Anyone here watching scratchbashing vai midwinter minis?

Izskatās ka Warhammer pasaule ir tik plaša ka ir grūti sastapt kādu ar līdzīgām interesēm.

Nav tik traki, visiem patīk lore un gaisotne.

Un visiem ir neaprakstāma mīlestība pret Dievu Imperatoru.

2 Likes

IMG_20230415_001757_748


:smiling_face_with_three_hearts:

2 Likes

Pretty sure that’s heresy. :D

3 Likes

2 Likes

41b380a5697d22b5094035c4fc22a248

1 Like