The Dawn of the Black Hearts - brutālā albuma bilde

now this is brutal:

šamie kā cover photo uz albuma uzlika sava grupas biedra pašnāvības bildi

1 Like

šitas metāla aprindās, ir diezgan infamous stāsts

Iespaidīgi, protams ja uz ētiku neskatās lol

Kā vietējie metal heads vērtē šādus projektus? Viena lieta, ja subjektīvi piesaista mūzika, taču katrai subkultūrai ir savs kultūras elements līdzi. Cik jums svarīgs metāla šoka elements?

Es zinu, ka es uz metāla spektra vēl esmu seklajos ūdeņos(and I very much like in here, with swords, dragons, ale and fighting the demon lord), bet beidz, te jau nav runa par šoka elementu, šitas ir vnk pretīgi. Viena lieta ir dziedāt par tādām lietām un uzturēt sev tādu imidžu - ir sasodīti daudz ekstēmo metāla grupu, pavisam cita ir darīt tādas lietas dzīvē.

1 Like

Labai mākslai jāliek tev kaut ko just, un šis pilnīgi noteikti polarizē. Var jau arī runāt vai tas ir jēgpilni kā atsevišķu tēmu.

I guess, labāks jautājums ir: kādā līmenī jūs iesaistīties ar metāla kultūrālo daļu, kas vēl parauj bez mūzikas?

Nu ja no tāda viedokļa paskatās - praktiski necik.

Ne es ģērbjos, kā metālists, ne eju uz koncertiem, ne man ir bandu merchendise. call me a basic bitch but I just like the music. Nē nu ja paskatās plašāk… power metāls ir lielā mērā nūģu metāls. Ātra mūzika, augsti un tīri vokāli, episki ģitāru solo, plaši izmantoti sintezatori, liriski - klasiskā fantāziju, cīņa starp labo un ļauno, utt. Un nūģis es esmu pa 100 procentiem. tā kā tādā ziņā es esmu dziļi iekšā šajā konkrētajā metāla subkultūrā

1 Like

Ādas jaka ir :D

nav vairs. saplīsa lētais ķīnas mēsls

Šito storiju zinu. Diezgan crazy…but I mean…METAL AND SATANIC AS FUCK :metal:

Like, ja mans death foto būtu kādas grupas cover, I would be one of the cool kids in heaven …or hell :eyes:

Takš, te vajag lielākus ekspertus, @Forge, kads tavs viedoklis par šito lietu?

Ja runa ir par to albuma noformējumu-kā jau tajā teksta fragmentiņā minēts, tā nav oficiāla grupas relīze, bet gan fanu izdots bootleg live koncerta darinājums.

Tas, protams, nemaina faktu, ka tāda bilde reāli eksistē un, ka tā visa situācija pati par sevi ir max sapista.

Mayhem noteikti ir bēdīgi slavenākā grupa iespējams visā modernajā mūzikas vēsturē. Viss ir plaši dokumentēts un tas ir tāds kā ‘‘entry level’’ stāsts katram, kurš atver durvis uz blekmetāla pasauli. Ir arī pirms pāris gadiem par to visu uztaisīta mākslas filma ‘‘Lords of Chaos’’, kas nenormāli trigerro scēnas ekspertus, bet man likās ok :D

Protams, daudz kas joprojām ir mītu līmenī-ir spekulācijas, ka čalis, kas to pašnāvības seku bildi nofočēja, savāca pāris galvaskausa fragmentus un no tiem uztaisīja kaklarotas. Vēlāk it kā daži teica, ka tas ir bs, un ka tie bija vnk cāļa kauli.

Funfact: pēc kāda laika to bildētāju pašu nodūra grupas biedrs,
‘‘pašaizsardzībā’’ sadurot viņu 23 reizes ar nazi.

Protams,14 gados tas var likties stilīgi utt,bet nu visiem, kam smadzenes galvā attīstītas ir skaidrs, ka tas nav nekas ar ko kādam gribētu lepoties, bet nu gribot, negribot tā kļuva par nozīmīgu blekmetāla vēsturi.

3 Likes

image

Bet priekš Mayhem tas tīri normāli :sweat_smile:

da faaaaak, tāda laba pašaizsardzība ;DD

Un lai to izdarītu, bija jāveic brauciens no Bergenes uz Oslo, kas ir ~8h garš.
Bet pēc dīvainajiem Norvēģijas cietumu likumiem, viņš jau sen ir ārā no cietuma un ir kļuvis par ļoti(relatīvi) populāru personu interneta aprindās. Viņam bija diezgan interesants youtube kanāls, bet pirms pāris gadiem tika nobanots.

es esmu braukusi ar to vilcienu Bergen Oslo - 7h, man liekas, čučinājām cauri valstij - nu tas ir tāds feins piedzīvojums.

fun fact - norvēģi uztaisīja reality tv, proti live-stream’oja kā tas vilciens brauc un kas viņam ir apkārt un norvēģiem tā patika tas šovs, ka bija arī otrā sezona ;D

Slow television - Wikipedia.

1 Like

Youtubē tak ir kanāli, kas visu laiku strīmo tādus vilcienus, jāmāk tik atrast.
https://www.youtube.com/@RailCowGirl/videos
Es arī vienu tādu strīmu reiz noskatījos, tikai laikam 4h garu, bija feini.

bet cik zinu norvēģi bija pirmie kas kaut ko tādu izdomāja darīt