Tehnoloģiju youtube'ri ko skatās Menestrels

Skatoties uz savu Youtube vēsturi es varu izcelt trīs visizklaidējošākos patērētāju tehnoloģiju kanālus. Viens no tiem pat ir mazais kanāls. Es neesmu izķemmējis Youtube un atradis objektīvi labāko no labākā. Šie ir trīs kanāli kas aizķērušies manā Youtube kontā un man patīk.

Level1Techs

Mazs kanāls ar visai tehniskiem cilvēkiem, kurā galvenokārt tiek apskatīti kopējie nedēļas jaunumi patērētāju tehnoloģijās.

  • vada cilvēki ar salīdzinoši dziļām tehnoloģiju zināšanām
  • runā daudz par amerikāņu politiku
  • daži video mēdz būt mazliet neveikli

TechLinked

Īsi profesionāli uzņemti ziņu video dažas reizes nedēļā. Linus Tech Tips meitas projekts.

  • īsi video
  • profesionāli filmēti
  • tiek daudz mētāti joki

Linus Tech Tips

Šis ir milzīgs Youtube kanāls, ar kuru daudzi gan jau būs saskārušies iepriekš. Es to skatos pa retam. Tas izceļas ar visai augstas kvalitātes produktu apskatiem un mazliet neprātīgiem PC celšanas projektiem. Lai gan tajā ir likts liels uzsvars uz izklaidējošo pusi, tajā arī ir izkaisīta noderīga informācija par tehniku.

  • neparastu vai ļoti dārgu ierīču apskati
  • šāda tāda tehniska informācija
  • profesionāli filmēti

Kādus tehnoloģiju Youtube kanālus esat iemīļojuši jūs?

2 Likes

Likšu krājkastē RUS kanālus

Kreosan
AlexGyver
iKasProsto - jaunumi

Techquickie
Redzēju ka nepieminēji trešo Linus kanālu.

Ātrā veidā paskaidrotas Tech lietas un termini.

Louis Rossmann

Nodarbojas ar Mac book labošanu.
Pat ja neieinteresē nekas par mac un to labošanu, vinš ir diezgan interesants čalis ko paklausīties. (It īpaši viņa video kur izskaidro visu ko Apple nejauši vai tīši dara savām ierīcēm)

Gamers Nexus

Jaunākās pc detaļas, benchmanki, teardowni ect.

AVE
Ok, varbut nav īsti tipiskais tech kannals vai vispār, bet pietiekami tuvu.

Patērētāju instrumentu izjaukšana, labošana un uzlabošana. No urbjiem lidz zāģiem un tālāk kopā ar kanādieti ar ļoti labu hummoru.

Dažādi. Pārsvarā sekoju līdzi Linus Tech Tips un viņa TeckQuikie un TechLinked Youtube kanāliem. Tad vēl Austin Evans kanālu un vnk skatos citus kas trāpās. LGR (Lazy Game Reviews) es skatos par retro konsolēm. No Professor Messer youtube kanāla mācos par datortīkliem. Bijuši citi youtube kanāli par tehnoloģijām kurus skatījos, bet pēdējā laikā neesu sekojis līdzi.

Dažkārt ielūkojos https://www.itpro.co.uk/ saitā pēc enterprise līmeņa info un https://www.howtogeek.com/ kuru es arī ik palaikam apciemoju. Un citas vietas uz kurām es paļaujos uz info par tehnoloģijām.

1 Like

Angliskais resurs jau minētais Linus Tech Tips un visi viņa atvasinājumi.

Krievvalodīgā saturā mani nodrošinātāji ir sekojoši:

Populārā veidā dāžadi testi, skaidrojumi, apskati un dažāda cita tipa info.

Abiem ļoti laba video kvalitāte, interesanta satura pasniegšana.

Viss par un ap gadžetiem. Vieglā noskaņā, ar humoru, laba video kvalitāte. Saprotoši un īsi visu izstāsta.

Un pēdējā laikā iemetu aci vēl iekš https://jerryrigeverything.com/ un attiecīgajā YT kanālā.

1 Like