Linus Tech Tips ticis karstā ūdenī

Ar pārsteigumu uzzināju, ka Youtube elektronikas video milzis Linus Tech Tips piedzīvojis kritikas vilni. Visa drāma ir ap to, ka viņu video ir daudz kļūdu un neprecizitāšu. Tai pat laikā pats kanāls jau kādu laiku reklamē to cik ļoti labi dati un izpēte viņiem ir. Drāma ir tik liela, ka kanāls apturēja uz kādu laiku savu video ražošanu.

Viss sākās ar GamerNexus video kurā tika izklāstītas problēmas

Tam sekoja atbilde un jauns video

Visbeidzot Linus Media Group lielā video atbilde

Interesanti redzēt kā šķietami lielais un kvalitatīvais kanāls ir ieberzies. Var redzēt, ka tas galīgi vairs nav mazs kanāls. Viņi uz šo krīzi atbildēja, es teikt visai komparatīvā veidā. Vismaz manā pieredzē lielajā korporatīvajā vidē vienmēr tiek vainoti procesi un neviens tieši nesaka, ka ir vainīgs. :D

Man liekas lielākais cepiens sākās par to, ka viņi izsolē pārdeva sev nepiederošu prototipu un kad Linus mēģināja skaidroties, viņš principā pateica - “mēs viņu nepārdevām, mēs viņu ielikām labdarības izsolē” :D

Tas arī, Linus sev vairākās vietās izraka bedri. Viņi to prototipu, kuru pārdeva, arī neadekvāti notestēji, jo Linus negribēja uz to vairs tērēt laiku utt.

Labākais gan man likās, ka viņi uztaisīja draņķīgu apskatu pelei, jo nebija noņēmuši iepakojumu no tās un sūdzējās, ka tā slikti slīd. :joy:

Eh, kā redz, nedrīkst ticēt tikai vienam satura veidotājam. Lai gan, es teiktu, kad viņi iziet ārpus datorikas tēmas, tur jau iepriekš bijusi kritika. Piemēram, kad viņi izlaida video par profesionālo video tehniku. Nesen skatījos video par lētu usb mikrofonu no viņiem un tas arī likās tāds pavājš.

Pietam cik sapratu, viņi testēja viņu ar 40 sērijas grafikas karti, lai gan kopā ar prototipu atsūtija atbilstošu 30 sērijas karti kam tas prototips bija paredzēts. :D

Nav tas precīzākais kanāls no kurienes iegūt info, bet tajā pašā laikā Linus iegulda diezgan savā testēšanas labaratorijā. Neatminos ko viņi tur veidoja, bet taisīja pamatīgas lietas testēšanai.

Liekas tā vēl projām nestrādā pilnībā. Kamēr viņi mums nesāk dod labus datus, tas labaratorijas labums ir tikai mārketings.

Es ceru, ka viņi izveidos teiksim komponenšu datubāzi. Teiksim, lai varētu salīdzināt komponenšu darbības skaļumu vai tamlīdzīgi.

That has always been the case tho. ALWAYS, and with everything, not just content creators.

1 Like

Jā, bet tas nenozīmē, ka negribas. :D Lielākā problēma vispār ir zemā satura kvalitāte, daudzi veidotāji nezin par ko runāt. Nesen teiksim skatījos video salīdzinājumu Xbox ar Playstation, bija sajūta, ka autors dzīvē nav lietojis Playstation.

Viss gan nav tik traki, tu vari atrast ļoti nišas spečukus, kas zin par ko runā. Tur ir labi apskati, bet viņi neapskata daudz preces.

1 Like

Ņemšanās un analīzes turpinās. Nebiju gan gaidījis video no TechTechPotatoe.

1 Like

Spečuki ir cilvēki, cilvecīgi ir kļudīties, viss ko varu teikt par šo. Sapratu, kad nekļudas tas kurš necenšas.

1 Like

Uzpūsta drāma, reāli GN varēja mierīgi sazināties ar LTT pa tiešo, viņam ir burtiski Linusa personīgais tel. nr., bet viņš izvēlējās iet šādu ceļu. Rezultātā tā vietā, lai bez liekas drāmas uzlabotu situāciju visiem, viņš izvēlējās publicēt video, kas pamatīgi sagrāva LTT reputāciju un tādējādi uzpūta viņa subscriber count.
Visiem ir problēmas, GN arī nav perfekts, bet IMO this is not the way.

P.S. Man absolūti riebjas šādas drāmas, kur viens paceļas uz otra rēķina.

Varētu būt, ka tur kāds mēģina drusku pacelties vai arī ir abižojies. Tur savstarpēja apsaukāšanās mazliet bija.

Man liekas, ka Stīvam ir kkāds personīgs beef ar Linusu.
Iespējams, ka tas tāpēc, ka GN nebija LTX2023: Creators — Linus Tech Expo
Moš neuzaicināja, apbižojās kā bērns, un sagribēja drāmu :smiley:

LTT jau arī nav bez vainas. GN attaisnojas, ka viss sākās pēc tā, kad LTT publiski nomelnoja pārējos. Kritika šā vai tā bija pamatota, skatoties uz LTT reakciju. Tuvojamies nedēļai bez jauniem video.

Tas, ka LTT nav bez vainas, ir skaidrs, but this is not the way.
Nezinu gan, kad LTT publiski nomelnoja pārējos, jo es šitos drāmas video neskatos pilnībā, es tikai kkādus bits and pieces sataustu, mani tas neinteresē ne tuvu tik daudz, lai tērētu tam entās stundas, man ir daudz svarīgākas problēmas dzīvē.

Es galīgi nezinu visas detaļas, bet GN iesāka savu video ar atskaitīšanos kur un kā viņi un vēl viens cits kanāls tika nomelnoti.

Just an another recap video.

Man šķiet tas bija kaut kāds behind the scenes video no Floatplane so nemaz tik ļoti publisks nebija, bet ir kinda shitty apgalvot, ka viņi visu testē no nulles katru reizi atšķirībā no citiem Jūtuberiem, bet reāli tika demonstrēts, ka tā nemaz nav un ka bieži vien viņiem ir smagas precizitātes problēmas.

Tai pat laikā, Stīvs vienmēr rāda ar pirkstu uz visādiem interešu konfliktiem un neizdarībām, bet par savu interešu konfliktu kaut kā noklusē. Viņš ir tiešs LTT Labs konkurents. Lai gan video daudz taisnības, kaut kā liekas, ka viņš mēģina iedragāt konkuretna reputāciju, un tai pat laikā ceļ savu pēc video toņa spriežot.

1 Like

Kurš zin kādi tur tieši nodomi un aprēķina bija, bet neizskatās, ka tur kāds izdarīju kaut ko īpaši briesmīgu. Pat tie LMG video nebija tik briesmīgi kļūdaini. Viņi pat varētu atļauties turpināt strādāt kā iepriekš un gan jau tauta aizmirstu šo.

Pēc mēneša viss jau būs aizmirsts. Klasiska interneta drāma.

1 Like
1 Like