Tattoo kultūrslānis

https://animeforums.lv/t/pasbildisu-strikis/535/6704

Looks clean af, kur gāji? Man vajag labu tattoo shopu rekomendācijas.

Reāls jautājums - kā jūs izvēlaties dizainu ko jau nākamajā dienā nenožēlojat?

Tas ir galvenais kas mani attur neskaitot to ka sāpīgs process un " audekls" nav tas labākais.

Neizvēlies dizainu no kkāda kataloga, that’s wack.
Kaut kas iekrīt acīs, iedomājies - I want that/that would look awesome as a tattoo. Basically.

P.S. No, I don’t have any tattoos, I don’t want really them. Sometimes I think something like a sleeve could look cool, but if it’s just for looks then it’s a big nope for me. Has to have meaning.

1 Like

Nu man mentalitāte ir - just do it. Dzīve pa īsu, lai nožēlotu. Ja man patīk mākslinieks un viņa creative expression, es uzticos, ka tiks uzcepts kaut kas labs. Domai es arī ļauju 2 dienas nosēsties. Un vola. Sekoju laikam tikai pāris rules or common sense - maybe brenda logo nē? Ne visi attēli/iedejas labi tulkojas, utt.

Par audeklu - es nezinu kam jābūt, lai tattoo meistars nevarētu go ham. Protams, scar tissue, ļoooti sausa āda un individuālas problēmas/slimības nepalīdz, bet nu tas ir cits stāsts

1 Like

Tur tā problēma, nav nekā tada ko gribētu uz ķermeņa pat ja tetovējumus varētu nomazgāt XD. Visi puslīdz interesantie dizaini mierīgi strādā kā t krekli. Vēlviena problēma ir tāda ka man tas dizains pēc nedēļas jau pieriebsies. ticiet man tā būs. ja ne vēl ātrāk

I guess varētu tīri utilitāriski medicīnas datus sarakstīt XD. Tur asinagrupu, iedzimtās kaites, utt.

Tur kur neizskatos kā gorilla baigi metas pumpas un visādi izsitumi. Izkropļos jebkuru dizainu izņemot 40k nurgles. Un tos nu nepavisam negribētu tetovēt uz sevi

2 Likes

Par to es arī esmu domājis. Tas ir visreālistiskākais, ko es varbūt uztetovētu.

1 Like

IG grieta.art - viņai gan ir ļoti specifisks stils, šī bija viņas oriģinālskice.
Pačeko 22.22tattooshop, tur Grieta strādā un vairāki citi labi mākslinieki, kuriem sekoju arī pirms šie uztaisīja kopīgu apvienību :grinning:

1 Like

Ar yolo mindset

Man yolo mindset ir tikai gadījumos ja sekas būs zilumi, nobrāzumi un pašcieņas traumas

Es dažreiz draugam, viņš ļoti labi zīmē, lūdzu lai ko uzzīmē ar marķieri, neilgi un smuki priecē dvēseli, vienreiz uz locītavas pie plaukstas bija Češīra kaķa purniņš, un vēl vienreiz bija anatomiska sirds uz ikra

Yolo + galvenais ir nemīzt

Bet potenciāla noņemšana ir tiiik dārga…

I mean varbūt kaut kad…visticamākais tad kad būs pusmūža krīze, bet vispirms jāsaved ķermenis kārtībā, lai māksliniekam priekš un laime strādāt, nekādu izsitumu, nekā tāda

Cover up tattoos are a thing.

Juuuu, ar attālu aci viņis vēroju - ir vibez. Thought esmu fully tagad uz ig:, simkiwi uzsēdis. There is something magical par clean line work in graywash, kas elpo.

2 Likes

@H_Hercogs

Tā nožēlošana nākamajā dienā visticamāk var bū tikai tad, ja tas viss pasākums bija super impulsīvs un tendēts tikai uz estētiskiem mērķiem. Ja tas viss koncepts ir kārtīgi apdomāts mēnešiem vai pat gadiem un tam ir reāla personīgā nozīme, tad nevajadzētu būt problēmām.

Bet, protams, es daļēji piekrītu arī tai yolo mentalitātei. Tā dzīve agrāk vai vēlāk beigsies visiem vienādi un šis gaļas avatars nav mūžīgs. Ja vien nav uztetovēts draudzenes vārds vai kkas tāds, tad tur nav ko baigi nožēlot.

Bet tā no malas skatoties, izskatās, ka meklē iemeslus kāpēc taisīt tetovējumu, kaut gan iekšā tev ir tā sajūta, ka galīgi negribās/neprasās/nav vajadzīgs. Ja ir tik daudz aizdomas un paranojas par to nožēlošanu, tad jau labāk vienkārši nevajag neko taisīt un miers. Būtu jāuzdod jautājums-kāpēc vispār tas būtu/nebūtu vajadzīgs. Tetovējumi jau nevienu nepadara labāku vai sliktāku :slight_smile:

2 Likes

Impulsīvi uztetovēju cassette tape that is on fire, tagad kad nokrītu, jo esmu tizls, I can say I dropped a lit mixtape. One of the best decisions of my life for real for real.

1 Like

Tas ir tik acīmredzami? And here I thought I was being subtle
Vnk šķietami visiem apkārt ir, un negribas būt tam āpsim kuram nekā nav.

Nē, es jau nesaki, ka impulsīvi tetovējumi kā tādi ir slikti :D Mani vienmēr fascinē tāda tipa stāsti un cilvēki, kuriem ir daudz ‘‘for fun’’ tipa tetovējumi. Tas ir forši, nenoliedzami. Bet jābūt noteiktai personībai un skatam uz dzīvi, lai kaut ko tādu darītu :smiley:

Šis noteikti būtu nepareizākais iemesls, lai tetovētos, vecīt. Vismaz liekas, ka tas noteikti ir ātrākais ceļš uz npžēlošanu un skumjām sajūtām pēc tam. Tagad jau bez maz vai ir modernāk būt bez tetovējumiem ar ‘‘tīru’’ ķermeni :D

1 Like

Oh yeah, dienas beigās tetovējumi ir vistīrākā gaumes lieta.

5 cilvēku grupiņa kurā ietilpa latviete, divi spāņi, horvāte un francūziete spontāni uztetovēja Čehijas formu

Also, izdomāju aiziet uz flash event, kur skicītes tikai ierodoties var apskatīt, tiku pie stilīga kukaiņa uz rokas :crazy_face:

Tas par tiem impulsīvajiem tetovējumiem :grinning::grinning:

2 Likes