Table Top Role play saspēle: jaunas kampaņas plānošana

Es nākamās nedēļas laikā ar tevi, @Menestrels, @Onii_chan, @DiviViens ja viņam ir vēlme un @Tahiirako vai citiem gribētajiem sazināšos. Līdz tam laikam man Discord serveris ir jāsaved kārtībā, un jāuztaisa pāris test runs here and there. Tad arī izplānosim nulto sesiju utt. :wink:

Viss atkarīgs no dienas. Ja tas ko ietekmē, esmu arī gatavs spēlēt dzīvajā ne tikai tiešsaistē.

Šis izsklausas interesanti, bet ir sajūta, ja es spēlētu, tad čista kaut ko sačakarētu

Nu ir mēģināts, pagaidām bez lieliem panākumiem. XD

Neuztraucieties, viss ir tikai atkarīgs no vēlmes. Pārējais ar laiku izdosies. It’s smth in what i learn smth new every game or sesh.
Komandas darbā nespēlēt anti sociālu un neempātiaku charu. check
Kā GM domāt par spēlētāju kompizīciju. check
Saprotamu grūtību. check
Klausīties un vērot, ko spēlētāji grib un pavelkas. check
Kā saka it all kek, viss ar laiku.

Varbūt mēs esam grupa kas to mainīs. :D

Es ar labprāt pievienotos bet tie laiki tādi ne visai un dienas :D

1 Like

Nu ja tev ir vieta un laiks - to var saplānot, tikai tur daudz lietām jāsakrīt. Man personīgi nepatīk kafejnīcās vai publiskās vietās, jo blakus trokšņi ir spēcīgi.

Ok idejas būtību un organizāciju sapratu! Esmu gatavs pamēģināt… galvenais ar tiem laikiem saieties!

Var izdomāt un atrast. Ne publiskā vietā tu saki… :thinking: Garantēti bezmaksas varianti ir pie manis mājās vai darbā. Pat ir iespēja piesaistīt kādu kolēģi. Ir arī iespējas dabūt privātas telpas par maksu, bet es cenas vairs precīzi neatceros.

Laiku ziņā parocīgākās būtu brīvdienas, kā arī neliela grupa bez mežonīgām personībām tajā. :D

Ja nedēļas nogalē notiktu tad mans varētu pievienoties…

Izklausās diezgan interesanti. Būtu gatavs ko tādu pamēģināt.

Ja kāds vēl ir ieinteresēts, tad droši rakstiet līdz 31. datumam - pēc 31. datuma es visiem privāti aizsūtīšu detaļas, info un pārējās nepieciešamās lietas. :)
Pirms tam, ja grasies piedalīties sagatavo - interneta pieslēgumu XD, mikrofonu un vēlams austiņas, lejupielādē Discord programmu un piereģistrējies https://roll20.net/ :)

Woh, sajutos kā kapu zaglis uzrokot vecu topiku. Neierosināšu saspēli, bet kaut kur ir jāpieraksta mazais smadzeņu īsslēgums, pēc reizes kad podkāstā tika uzdots jautājums: kā viduslaiku periodā iegūt elektrisko ģitāru neizjaucot vēsturisko atmosfēru?

Un lūk šo spalvu kamola vērtīgo domu izspļāva mani neronu mezgli:
ģitārveidiģs instruments, kura muguras vietā ir nostiepta āda/elastīgs materiāls. Starp to un stīgām ir iespiesta gaismjūtīga kristāla prizma, kura rezonē un vibrē ādu ar vien skaļāk pie spožākas gaismas, un teksim maina skanējumu atkarībā no gaismas krāsas.

Dievs-viņ_zin kam tas noderēs, tikai gribēju padalīties.

Heyo cilvēki! Vai kāds plāno kampaņu? Gribētos atmodināt šo geek daļu sevī :D

Es ar prieku pievienotos, ja ir iespējams…