Steins;Gate 0

http://cdn.myanimelist.net/images/anime/4/77633.jpg
Aprakstu pārkopēšu un netulkošu.

An alternate ending to Steins;Gate that leads with the eccentric mad scientist Okabe, struggling to recover from a failed attempt at rescuing Kurisu. He decides to give up and abandons his lively scientist alter ego, in pursuit to forget the past. When all seems to be normal, he is seemingly pulled back into the past by meeting an acquaintance of Kurisu, who tells him that they have begun testing a device that stores the memory of a human and creates a simulation of them with their characteristics and personalities. Okabe begins testing and finds out that the simulation of Kurisu has brought back anguish and some new unexpected tragedies…

Episodes: Unknown
Status: Not yet aired

Personigi es izbaudīju Steins;Gate un man ļoti patika artwork,citiem varbūt nelikās, es nezināju ka būs alternatīvās beigas, tāpēc esmu šokēt un padalos ar jums.

P.S. Man nav zināms vai jūs par to zinat vaine.

3 Likes

Wow! Paldies par informāciju!
Tā kā Steins;Gate ir viena no manām iecienītākajām animēm, šo noteikti paskatīšos!:open_mouth:

1 Like

vismaz kādam noderēja, liekas te daudzi ir tādi skeptiski. :smiley:

Prieksh manis par leenu biju, taapeec arii nenoskatiijos. :wink:

ļoti žel…

man arī patīk Steins:Gate. Paldies par info!

1 Like

Šis jau bija paziņots pāris mēnešus atpakaļ. Arī gaidu. Gribās jau redzēt kādu alternatīvu izdomās

šokētspar alternatīvajām beigām
Nu viņa ir balstīta uz spēli kurai ir vairāki endingi, nasing spešial un anime bija spiesta izmantot vienu.

Neesmu nekur manījis ka heitotu(?) art. Doe spēlei bija daudz interesantāka

1 Like

Steins;Gate patika, par šo arī zināju labu laiku atpakaļ. Will see how good animation is.

Steins Gate personīgi viens no favorite, iesākkums hell of a bore, bet pēc tam plots aizgāja perfekti. Šis jau ir uz watchlist, kad iznāks.

1 Like

Spēlēt neviens netaisās? :confused:

steins;gate? Nezinu vai ir jeega,parasti nepiesaista.

Nu, ja piesaista anime, tad spēle noteikti piesaisitīs.

sorry veci, tu nezini kas mani piesaista vai ne.Negribeeju izklausities cold, bet kaitina kad cilveeki pienjem to kaa faktu ja tev patiik tas tad tev noteikti patiks tas un tas.

Nevis, ka noteikti, bet pastav liela iespeja :slight_smile:

Tā anime ir viens spēles route nevis kaut kāds spin off :^), bez viņa nebūtu tavas faw animītes.

tas izklausas labaak.Ja godigi nezinaaju ka steins;gate ir taisita peec speeles, nezinu vai esmu sapratis pareizi uzzinaju to tikai nesen, bet JA,pasataavs lieks JA,ja es butu dzirdeejis ka vinja ir tik lieliska ka vinju vajadzeetu speelet es buutu pameiginaajis,bet nekur nebiiju dzirdeejis ka pat speele pastaav.Vismaz no mans skatupunkta es uzskatu ka spéle nav tik lieliska. :stuck_out_tongue:

Tev īsti nav skatapunkta, jo neesi viņu spēlējis.

Tā pati S;G 0 anime ko te gaidi būs viens jaunās spēles route, so atkal spēle>anime

bet vai man bútu jazin par vinju NE, jo lidz shim pat nezinaaju, bet man vienalga vinja patiik.Piemeers? Zini no kaa ir taisiita kola, sulas utt. kas pardodas veikalaa, biezhi vien NE, jo daudz kas tiek patureets nosleepuma,bet tev vienalga garsjo JA. nu vot. tev iespeejams, es gan nezinu, bet pienjemu, jo lielai cilveeku daljai pat neinteresee kas tur atrodas vai no kaa taisiit.

Skaidrs man viss ar tevi. Tad turpini būt viens no tiem weeb tipiem.