Steins;Gate 0

Daudzas labas animes ir taisitas pec spelem, ka Fate/stay night, clannad (after story) utt. Ir daudz labas VNs, kuram nav savas animes, iesaku iecekot.

eh, man apnika rakstit,taapec pat necentiishos arguumentet, bet teiktshi vienu, Paldies ka iesaki, bet es pat nepiepuuleshu pat pirksu lai paskatitos vinjas.

Es arī esmu viens no tiem, kuram, lai cik anime ļoti nepatiktu, pie VN neķeršos, vienkārši nešķiet interesants gameplay

1 Like

Ohhh,vismaz mani kaads saprot. :smiley:

Mja tiesan skaidrs ar jums viss.

weeb tips - A person who is obsessed with anime, figures, and manga.

es sapratu nepareizi?
P.S. Neesmu apseests,nekolekcineeju,vnk neinteresee, skatos prieka peec.

Tā ir ar viņiem. Labāk sēdēt un čekot savu inferior materiālu un hurr durr mah moving Kurisu.

Nez, tas izklausās pēc otaku apraksta. Bet nu atgādināji lielāko daļu plebu ar to postu. Tikpat labi neskaties neko un saukt par mīļu etc ir bs, ja nav pat iniciatīvas paskatīties no kā viņa radās un iedziļināties stāstā. Tas ir tas pats kā tie kuri noskatās sao un attavk on titan un tad raud " where mah s3), nekas ka pilna pakaļa ar novelēm sao pieejamas un aot ir manga ar sauve vāl gana s4.

attvaino neezinu lielu dalju slenga- google man saka Actually defined as a member of a despised social class, a commoner, a member of the plebs of ancient Rome. Also low-born, undisinguished, vulgar, and my personal favourite: vulgar-looking.

nja. Bet kaada tev starpiiba vai es gribu skatiities vaine, tas kas tu mani nosauc kaut kaada slengaa kura noziime man nav zinaama un izsaka to ka es esmu a commoner nu un veciit. Varretu tev uzraktiit garu piemeeru tapat ka par kolu un dzeerieniem, bet vnk liekas ka tev nepielec un veelies man uzspiest kaut ko, ko nevélos un neesmu ienitereseets skatiities un fakts kaa tas ka es neesmu tik ljoti ieintereseets speelet speeles(paris tikai) ir galvenais iemesls, esmu shajaa foruma delj animem, nevis speelem vai skaidrotu kaadam kaapec man negibas iedziljinaaties kaadas animes staasta.

edit: P.S. pasant!!

Man tā bija uz datora un grasījos spēlēt, taču tagad kaut kur nozudusi. Gribu izspēlēt, jo stāsts solās būt interesants.

Spēle salīdzinoši nesen ieguva mums pieejamu digitālo versiju, ja es pareizi atceros. Nav milzīgs pārsteigums, ka tu neesi dzirdējis par to.

Man vairs nav velmes runaat par to :smiley: , ko domáju to arii izliku. Bet paldies ka pateici.

Nespiežu spēlēt. Vizuālās noveles ir specifiska pieredze, sēdi un lasi tekstu no monitora, ik pa brīdim tiek parādīta kāda jauna bildīte. Lai gan ticu, ka tā ir visās ziņās labāka par anime. :smiley: Idejiski tas pats kā filma pret grāmatu.

just drop it plzzz dont wanna hear about that game anymore.

Spēle jau kādus 2 gadus ir oficiāli angļu valodā :smiley:

Kola ir sūds. Un tā jau īsti nav spēle, vizuālā novele. Vari rakstīt ko gribi, nemaina faktu ka esi peasant un runāt arī nebūtu par ko, ja pat nepārzini tēmu. Paldies dievam ka šajā forumā esi tikai dēļ anime, savādāk neko nesaprastu.

wow liekas ka njem visu pie sirds.

Ne visu, bet tas ko tu šeit esi sarakstījis ir bez komentāriem. Jau apnika strīdēties? :confused:
Sliktas mīmes un reakciju gifus arī ņemu pie sirds

1 Like

nestridos, pateicu ko domaaju un zinu ka vnk nebus jegas turpinaat, neko jaunu neuuzinaasi ne tu ne esi.

Tas izskaidro kāpēc es to vairs nevaru atrast uz datora. :smiley: