Spēles ko šobrīd spēlēju

A post was split to a new topic: 100% izgāju Scarface: The World is Yours

Sen, sen atpakaļ, tālā bērnībā man nebija pieejas Minecraftam, tāpēc meklēju alternatīvas internetā. Tad arī uzgāju šo:

image

RPG Minecraft, kas tolaik bija pieejams arī pārlūkā. Mani piesaistīja šīs spēles atmosfēra, kā arī tas ka labi kārtīgi pacenšoties tur varēja uztaisīt mašīnu :smiley:. Tolaik man nebija saprašanas par to kā strādā RPG spēles un kas ir tie visi dīvainie cilvēki kas tur staigā, taču nesen uznāca vēlme atrast šo spēli no jauna. Iegādājos to steamā par bik vairāk kā 2Eur un esmu priecīgs par to satura daudzumu ko šī spēle piedāvā.

3 Likes


Stronghold ir tik reālistiska, ka iedzīvotāju kontrolei ir nepieciešams alus un baznīcas, viss pārējais, pagaidu grūtības

3 Likes

Es bērnībā uz vecmammas PC spēlēju Stronghold Crusaders.
Bet nu parasti tas bija tas free room, kur tik spawno viss kaut ko un skaties kas notiek. 100 karavīri pret 100 lauvām un tamlīdzīgi.
Bet nu arī mēģinājām noturēt kādu knapu ciemu pāris random mapēs, bet nu ilgi nesanāca, jo nekā nesajēdzām.
But still, it was kind of fun.

Iedomājies ja jauniem mums būtu bijusi pieeja TABS
(Totally accurate battle simulator)

13 posts were split to a new topic: Kā ātrāk lejupielādēt Steam spēles un interneta ātrums


šis izskatās tik ļoti pēc overwatch mercy caduceus staff, ka man bija nedaudz jāiepauzē
spēle Love and Deepspace.

3 Likes

Pa cik man Love and Deepspace beidzās īsti ko darīt cik nu eventus pildīt un levelus celt tad izdomāju izmēģināt spēli ko @Kristianux ieteica-AFK JOURNEY.
Viziālais kopskats-loving it, Character design arī riktīgi labi pastrādāts un overall ļoti izbaudāma spēle.
Pagaidām šajā spēlē veicas jo izkrīt tēli ko vēlējos dabūt :3

2 Likes

Pag AFK arena kipa jauna spēle?

Es agrāk tā viņu kapāju, līdz absolūti iestrēgu un pateicu fuk it

Aha, AFK ir ļoti dāsni ar varoņiem, bet jau piektajā dienā skaidri sagaršoju klasisko p2w garšu. Attīstība eksponenciāli pieaug, un diemžēl stāsts ir no tās atkarīgs. Par ko runājot, šķiet bik aizdomīgs, tā it kā MI būtu to sastādījis, un visai interesanti bija ka atnāca aptauja par gramatiku un valodas lietojumu…
Tā pagaidām ir baudāma. User exerience 10/10 over all 6.5/10

Nedēļas laikā var savākt tik daudz:

1 Like

Visām šīm “AFK” spēlēm ir pretty much identisks modelis un pat contents diži neatšķiras. Šīs spēles ir diezgan predatory ar to kā tajās ir implimentēts progression. Sākumā šķiet, ka spēles ir ļoti dāsnas un visu ko tik met pakaļ, bet ar laiku saproti, ka katram nākamajam progression solim vajag vairāk nekā viņi ir gatavi dot. Un tad vai nu Tu pāris nedēļas pavadi iesprūdis, vai arī atver savu maciņu

1 Like

Nekas jauns nekas svešs.

1 Like

Kamēr darbā nav parak daudz ko darit izmantoju iespeju pabeigt ME3

4 Likes

Es ar viņu esmu sākusi :D tik kompī, man AFK arena patika, bet tika to indtalēta, to dzēsta no telefona citu spēļu svara dēļ :sweat_smile:

Respect.

Sadomāju ieķert jaudīgāku videni, 6800XT, nekad nav bijis dzīvē ka jaunas spēles tik labi iet :D.
Pashlaik spēlēju Horizon Forbidden West, bet pirmstam Dishonored 2, kas kā jau Dishonored spēle, bija izcila

4 Likes

Paķēru Helldivers 2, gribas piedalīties hypā. Spēle ir laba, solo ar spēles var diezgan consistently atrast. Diezgan liels grinds, lai tiktu pie labajiem ieročiem gan, bet pagaidām ir fun.

4 Likes

Galvenais, ka nekrešo, par to daudz dzirdēts, ka šī spēle baigi krešojot.

0 crashes pēc 15h spēlēšanas. Vairāk backend problēmas, piemēram, mēģini pievienoties in-progress spēlei, bet vairumā gadījumu neizdodas - jālieto quickplay, kas ir labs, vai pašam jāveido spēli.

1 Like

Tad tev ir baigi paveicies.