Kā ātrāk lejupielādēt Steam spēles un interneta ātrums

Atstāšu šo info šeit.
Steamā nebiju apmierināts ar 18mb/s download speed, nomainīju download location no Lietuvas uz Vāciju un ātrums pacēlās uz 50mb/s.
Ja kāds arī straglo ar šo, try changing download location. Varbūt kādā citā reģionā ir labāks ātrums, bet vairāk negribās testēt, par cik steams katru reizi aizverās nomainot reģionu no kura lejupielādes notiek.

1 Like

Kā var sūdzēties par 18mb/s. :open_mouth: Man tā būtu fantastika :D
Man vidēji nets iet 50Mbps, kas ir 50/8= 6.25Mb/s pilnīgi apmierina, nevakara stundās var arī līdz 100mbps iet, kas ir kādi 12mb/s, tas jau maksimums ļoti ideālā variantā, rītā, naktī.
Es pat esmu ļoti apmierināts, ka ir tāds, iepriekšējais bija vēl lēnāks, bet ar katru gadu palika vēl lēnāks un vēl lēnāks, spēli 70Gb varēja ielādēt tikai pa nakti :D

Kad nepieciešams novilkt steamā 60gb spēli, lai uzreiz varētu iet ar draugu viņu spēlēt, tad ātrums ir no svara. :D Kā arī ar labu optisko internetu 18mb/s ir mazliet sāpīgi. 50mb/s jau ir labāk, bet vairāk šaubos ka varētu no sava izspiest.

Bet tomēr ar 18 mb/s var pa kādu stundu novilkt 60Gb, tas šķiet ātri.

1 Like

4 naktī nebija pacietības gaidīt tik ilgi. :D

Te jau var atdalīt jaunu tēmu, cik ātrs internets jums ir, cik apmierina, cik ātru vajag. :D

Give me ALL the megabits per second!!!1one

Bet pašreiz man ir 100mbps:

speed tests:

speedtest.net

Latency nepatīk, ka tik augsts, bet šajā mājā labāks internets principā nav pieejams, tā kā it is what it is.

Kurā galā tad dzīvo? Man diži opciju nav. Man ir kaut kāds vietējais kantoris, kas piedāvā 10mbps internetu vai tet. Tā nu es dzīvoju ar tet optisko.

Maskačkā dzīvoju, bet man te māja tādā kā saliņā, un neviens šitam ūķim nav gribējis optiku vilkt klāt. Blakusmājai, man liekas, 100% ir optika, tur tādi biezāki ļaudis tusē, bet manā mājā bomži pa lielam. Mums pat par miskastes izvešanu 2x nedēļā nevar sapiķot +~3€ mēnesī no galviņas, kā miskasti izved, tā nākošajā dienā jau pilna un pārējās dienās krājas atkritumi apkārt. Pretīgi, ka cilvēki izvēlas dzīvot sūdos tā vietā, lai samaksātu smirdīgus 3€ mēnesī.

1 Like

image

12 eiriki no Baltcoma.

2 Likes

Aw fuck!
Gimme that!!!

Tikko piezvanīju Baltcom, best I got is a discount, bet izrādās, ka blakus mājā, kurā ir biroji un tjipa biezi cilvēki dzīvo, tur vispār nav pat 100mbps! Ahujetj.

Esmu apmierināts ar saviem 15-30MB/s, bet tā pat siekala tek. Optiskais?

1 Like

100% optiskais.

1 Like

Tu saki Lietuvas serveris ir lēns… Hm. Es šodien izdomāju novilkt pamēģināt The Finals. Man ātrākais lejupielādes punkts bija 64.5 MB/s. Lielākām spēlēm ir sanācis sasniegt gandrīz 80 MB/s.

Neatceros pa cik, bet man ir tas pats Baltcom gigabits + tajā cenā gāja klāt arī Go3.

Jūtu līdzi. Ja tas ir stabils un ātrs 100 MB/s tad nav ne vainas, es pats dažus gadus neņēmu ātrāku, jo bija gana labi un negribējās mainīt maršutētāju.

Yeap, Jelgavas centrs though. Un nokoļīju no 14.50 uz 12EUR. Teicu, ka pats savu rūteri pirkšu. Nenopirku lol. TETs par to pašu ātrumu laikam 23EUR gribēja, bet TET, cik saprotu, ir katram dzīvoklim sava truba, kamēr Baltcom ir kopējā uz visu māju. Bet ātrums labs, anyway.

Šķiet Tet velk optiskās šķiedras kabeli līdz pašam dzīvoklim. Gan jau sanāk drusku mazāki novēlojumi nekā Baltcom.

2 Likes

Praktiski jau nav BAIGĀ vajadzība pēc 1gbps, vnk kad kāds iemet tādus speedtest rezultātus, tad siekaliņa patek bikīt :smiley: Ja šajā mājā būtu pieejama, es 100% būtu paņēmis, why not.

Pa tādām cenā kā pie mums ir, arī Tet virs 20 EUR nekas īpaši nav. :D

Man personīgi kaitina, ka failu glabāšanas servisi atbalsta ātru lejupielādi, taču augšupielāde ir galvas tiesu lēnāka. Kad jādalās ar video failiem baigais čakars. Es varu lejupielādēt video minūtes laikā, taču augšupielāde aizņem virs desmit minūtēm. Biju uzgājis vienu, kas atļāva ātru augšupielādi, taču izrādījās, ka tur ir mēneša kvota pēc kuras aizpildes atkal viss notiek pa lēno.

Jā, tas ir baigi debīli.

mega.nz vairumā gadījumu ir laba augšupielāde, bet ir gadījies, ka throttlo dažreiz.