Kā ātrāk lejupielādēt Steam spēles un interneta ātrums

Vēl jau pats fakts, ka interneta pieslēgumam kā tādam arī upload mēdz iesūkāt, salīdzinot ar download. Kā manos testos bija redzams, download ~7x > upload. Optikai nav tik traki, bet vienalga nav simetriski.

Mega ir ātra, taču tas bija tas serviss, kas samazina ātrumu pēc dažiem GB datu. Es gan to testēju ar bezmaksas kontu.

No Lietuvas? :thinking:

Jā, iestatījumos man stāv Lietuva.

Jahostē pašam savu Nextcloud instanci ar vultr.com.

Ja būs budžets, varēs domāt. Kamēr budžeta nav, es varu pārdzīvot lēnāku augšupielādi. :D

2 Likes

Man ar Baltcom

image

3 Likes

Dat ping!!!
feelsgoodman~1

2 Likes

image

4 Likes

Agri no rīta iet līdz 100, naktī gan jau ar.


Vakarā gan atrūms nokrītas.

Neko nevar sūdzēties, apmierina, ja salīdzina kā ar veco pēdējo gadu vai pat divus čakarējos.

Vakarā man ar nokrītas, bet pings vienmēr labs.

1 Like

Mjā, man ne tuvu nav tik labs pings.:/

image

Manējais.
image

Šajos testos gan nez cik liela jēga mums ir no tā ping rādītāja. Var saprast vai sēdi uz mobīlā interneta vai kabeļa. Savādāk mums no svara būs novēlojums līdz spēļu un zvanu serveriem. :D

1 Like

Gan jau tas vairāk lai tu redzētu atšķirību starp 100ms un 1ms nevis 1ms un 3ms.

Yey, man tets bezmaksas pielika ātrumu klāt tarifu plānam. Now i’m with cool people gang.

1 Like

Sheeeeit son, me wanna!
Bet diemžēl manā ūķī optikas nav un nebūs…

Nu tā atšķirība bieži vien ir viens vai divi eiro, neredzu jēgu neņemt

Nu ja tiešām tik niecīga atšķirība, tad protams, ka jāņem.

Mans tet mājaslapā pamanīju ka es maksāju tādu pašu summu par 500Mbit kā par 600 - 1000 Mbit. Pazvanīju un sarunāju lai mani pieslēdz ārpus rindas ātrāk pie krutā interneta:

1 Like

Man viņi paši pieslēdza, jo viņi pārlika defaultā tam tarifu plānam ātrumu. :thinking: