Snufkin: Melody of Moominvalley - jauna spēle, kura iznāk jau drīz

Jau drīz, 7. martā, iznāk spēle, kura varētu patikt visiem Trollīša Mumina faniem. Spēle ir par to, ka Susuriņš kā jau katru ziemu iet prom un atgriežas pavasarī.

Spēlei ir pieejama 30 minūšu gara demo versija, kur var iepazīt tās mehāniku, ļoti skaists muzikālais noformējums un būs visi pazīstamie draugi.
Es kā ļoti liels fans, ļoti, ļoti gaidu, demo versiju esmu divas reizes izgājusi :D

6 Likes

Man kā cilvēkam kas nav neko ne redzējis, ne lasījis no Muminu visuma, izskatās ļoti atmosfēriski.

pag, ir cilvēki kam bērnība nelasija muminus!!!??
man likās ka tā ir gandrīz universāla pieredze

3 Likes

Man ir kādi kolēği, kas par Muminiem nezin :sweat_smile: bet nu man ir gandrīz visas grāmatiņas, un draugam ir daudzas :D

KĀAAA :joy:

Es nezinu :sweat_smile:

Nope. Vienreiz kolēģis darba čatā iemeta Muminu penāļa attēlu no Korejas vai Japānas veikaliņa, lai uzjautrinātu somu kolēģus. Ar to mana saskaršanās beidzas. :joy: Vēl laikam tie varoņi redzētu uz sulas paciņām, bet es tās neesmu dzēris.

2 Likes

Pēdējais laiks iepazīties XD

es gan nezinu kā tie darbi pieaugušam man ietu pie sirds, bet kā sīcim šausmīgi patika. Savdabīgi, bet vienlaikus omulīgi. saprotami, bet ne pārāk naivi un bērnišķīgi. Bērnībā likās ka izaugot kļūšu par susuriņu…diemžēl kļuvu par murmuli, tikai pastmarku vietā ir akmeņi XD

Ir vēl anime par trollīša Mumina piedzīvojumiem :D
Un ir pavisam jauna multenīte par viņiem, arī forša

2 Likes

Mans draugs kļuva par Murmuli, kad uzsēdās uz figūriņas un tā sašķīda, bet veiksmīgi tika izglābta, tikai tur pietrūkst viens pirksts xD

1 Like

Murmulis man kā sīcim lika justies faken neērti katru reizi kad parādījās.

Nu no personībām Stinky, neatceros, kā grāmatiņās viņu sauc, Mazā Mija un Svilpaste ar bērniem ir vieni no kolorītākajiem personāžiem :D

Viss ko es zinu no muminiem ir tas ka bērnībā man bija puzzle ar muminiem par ko visi priecājās bet man nebija ne jausmas kas tas ir. :D
Un izaugot uzzinot ka tas ir saistīts ar kaimiņiem pāri jūrai :D
Pieņēmu ka mumini citās valstīs ir tas pats kas man bija nu pagadzi multene bērnībā :D

Man bērnībā bija gan Mumini, gan Pagaidi tikai, gan Karlsons, gan Poters, daudz vēl visi bija :D

1 Like

Zināt zinu, bet vai esmu bērnībā lasījis, kaut kā neatceros.

Man ir dažas grāmatas, bērnībā it kā mutere man lasīja, bet vai pats lasīju - neatceros. Vispār neko neatceros.

Spēlei jau ir, nezinu kā angliski, bet krieviski ir predzakaz, līdz 7. martam atlaide 10%, pilnā cena 19.99€ :face_holding_back_tears:

Es nopirku ar maziem DLC par 26.99€ :face_holding_back_tears: :heart_eyes:

preorder

Oi, patiesi, paldies :)