Silent voice Latviski?

Zinajāt ka Silent voice ir iztulkots Latviski? Nesen nejauši atradu.

1 Like

Domā latviski subtitri jeb reāls dub?

Runājot par silent voice - nākamsestien ir plānots diskusiju saiets par to filmu un ne tikai.

Reals dub un ir profesionali tulkots.

Ja kadam vajag varu atsutit pilno filmu.

1 Like

Okay, thats interesting. Atsūti linku :)

Kurā vietā? Intereses pēc paskatījos, vienīgājā vietā kur vēl ko latviski var dabūt neatradu?

Šeit ir anime links: 2024-05-06_233cqpqfva | Failiem.lv.

3 Likes

Vispār jā, kur tu izraki ko tādu?

Vienu dienu pārmeklēju visu internetu meklējot filmas latviski un diezgan aizdomigā saitē nejauši atradu silent voice latviski, domāju ka varbūt noderēs un noladēju. Mēģināju atrast kaut ko par šo tulkojumu bet nevarēju. Cik skatijos saite no kuras noladēju vairs nestradā tadel domāju padalities. :grin:

Šaja foruma esmu jauns, tadel gribēju uzzināt vai kāds zināja par šo tulkojumu.

4 Likes

Hmmm…interesanti. varbūt kāds zinošais atradīsies, bet man šitas reāli ir pārsteigums

Lai nu kā, es sveicināts mūsu interneta stūrītī

Labs! Man gan LV dub galīgi neinteresē, bet voiceover ir diezgan labs, kādam, kam ir mazi bērni, noteikti ir vērts šo nokačāt vai pat turpat failiem.lv skatīties, strādā labi. Tikai ņemiet vērā, ka pēc 20. maija tiks dzēsts, tā kā iespējams labāk nokačāt.

Vispār es pat ieteiktu iemest kādos LV torrentos, ja tādi vēl ir palikuši dzīvi. Torrenti Latvijā – 2024. gada saraksts | TorrentNote
šeit it kā rāda, ka viens otrs vēl ir.

1 Like

Pēc tā ko var dzirdēt filmas beigās laikam SDI Media Latvia ir ieskaņotājs. Par to kas bija pasūtītājs mēs tik varam minēt. It kā kinoteātros šo nerādīja, vismaz neatceros. Sanāk vai nu to kāds pie mums tirgoja, straumēja vai tā gāja pa televīziju.

Tikai Fano vēl ir dzīvs, visi pārēji jau kā sen sen ir atsprāguši

Same, ir forši, ka ir latviski, bet tulkotu Anime neskatītos tik un tā, tikai jāpāņu valodā, labāk būtu jau subtitri latviski.

Kas šis par outdaded listu, torenti lv man liekas nomira, kad gāju viduskolā 10 gadi+ atpakaļ, citi pat vēl agrāk, ka tik ne.
A nu ok, skatos tur status ir sarkans. Bet nu tie paši zaļie, jau nestrāda kādus gadus 5-6, izņemot Fano ir vienīgais kas dzīvs.

Es hz, vnk pirmais rezultāts gūglē.

Pacentos uzrakt: vienīgi ko saraku:

Klusā balss - senpai-anime
Interesanti, ka Animeforums ir saitēs pieminēts un viens cits projekts … :zipper_mouth_face:

Vienīgi mans priekšlikums ir tāds, ka iespējams priekš kāda no mūsu lokālā straumēšanas servisa tas ir bijis - tet, go3 - kādam no šiem.

Interesanti, ka filma kādreiz bija Netflix, bet ir aizvākta tā gada Jūlijā, kā arī no KraukšķīgāRolla ar.

Šī jau ir @Asmens mājaslapa ne?

1 Like

:laughing:

Biju tas kas iedeva, lai ieliktu tajā saitē. :grin:

2 Likes