Seriāli un Filmas ko šobrīd skatos

Iznāca tālajā 2022.gada decembrī. Grāmata kura parāva tās lasītājus ar to vienkāršību. Ar tiem jaukajiem vārdiem, kas rezonējās pašu sirdīs. Grāmata, kuru varēja izlasīt 15 minūtēs. Lappaspuses, kuras rakstīja un zīmēja cilvēks, kurš nekad sevi neuzskatīja par rakstnieku vai mākslinieku. Viņš paņēma pildspalvu un otu un sāka rakstīt / zīmēt. Šo ievēroja.

Radās šī 34 minūšu garā multenīte “The boy, the mole, the fox and the horse”:

Multenīte, kas dažreiz dziļi nepasacīto izteiks pati Tavā vietā. To, ko Tu neievēro vai aizmirsti, Tu izdzirdēsi no šīs sirsnīgās multfilmas, kuru es iesaku visiem. Tikai to skatoties - lai nebūtu nekas, kas iztraucētu. Vienkārši apsēdies un iedziļinies - gluži kā ziemā, kad taisīji sniega enģeļus un acīs iekrita tas mākonītis, kas slīdēja virs galvas.

8.5/10.

Tikko noskatījos, 11/10, kolosāla filmiņa, skaists mākslas darbs! Visiem iesaku.

Skatoties kopā ar māsīcu, man likās, ka filmiņa kā radīta viņai, bet viņa diemžēl teica, ka nav relatable… Atliek vien cerēt, ka tagad iemiegot vai pa miegam tomēr apgremos.

Varbūt nav vēl pašlaik tas periods viņas dzīvē, lai šis būtu “relatable”? Man tā piemēram bija ar Rokija runu savam dēlam (filmā Rocky Balboa laikam) :sweat_smile: Skatoties palaidu garām, bet uzmetot aci vēlreiz, to izdzirdēju

Ir tas periods, viņa to vnk vēl neapzinās.

A post was merged into an existing topic: Kāpa un Kāpa: otrā daļa - sasodīti spēcīga zinātniskā fantastika

@Menestrels oh cmon! Tas bija konkrēti šim topikam!!!

Te atsauces aiziet nobūtībā. :person_shrugging:

Bet šis ir burtiski atsauču topiks… Individuālie topiki mirst ātri, šis dzīvo forever.

8.5/10

5 Likes

When right thing to do is last thing you do.

No sākuma nevarēju saprast, kas tas par nosaukumu filmai :sweat_smile: Pēc bildes - Treasure Planet? Tā bija visai spēcīga Disney filma, kur nav tipiskā Disneja princese, bet beidzot Disneja “princis”, kam ir vienkārši vajadzīga “tēva figūra” dzīvē.

1 Like

Jā, šim forumam ir kkāds līks metadatu ievilcējs, izskatās, ka tas ievelk nevis anglisko nosaukumu, bet somu. @Menestrels could you look into it?

Noskatījos Netflixa drāmas filmu “Spaceman”, kamēr liku Lego.

Kosmosa drāma ar Ādamu Sendleru un…. milzu kosmosa zirnekli (jebšu emotional support spider). Jāsaka, ka nebiju ko tādu gaidījis, bet stāsta ziņā man atgādināja grāmatu, kur kosmonauti atrada planētu, kur tās planētas ūdens ar viņiem varēja sazināties emocionālā līmenī. Man kosmosa drāmas patīk - un lai gan visu laiku domāju, ka būs pēkšņi šausmu filmu elementi (dēļ milzu zirnekļa) - tur tādi nebija (nu labi, tikai viens moments sākumā). Visnotaļ jauka - ar savām pārdomām, kādu bēdīgu ainu un cerībām.

1 Like

es tieši šim nesen redzēju klipiņu, pat nezināju ka tā ir nesena filma

Manuprāt, ka tikai šonedēļ iznāca?

Man ļoti atgādināja “Final Space” animācijas seriālu (kuru, Netflix izdomāja “cancellot” pirms beidzamās sezonas…), “Love, death & robots” sēriju par astronautiem un Metjū Makhonaheja “Interstellar” - tādas “eerie”, bet tādas kas pavelk uz cilvēka spēcīgākajām sajūtām - kad jūties vientuļš.

Cik es dzirdēju tad beigas tiks izveidotas komiksā/grafiskajā novelē.
Bet tur arī laikam ne pārāk garā.

8/10

8/10

8/10

Trešā sezona, interesanti notikumi, beidzas ar cliffhanger, 8/10.

Man patika, solid 8/10. Jā, sižets ir ļoti klišejisks, bet mūziklam tas nebūt nav galvenais. Tās dziesmas un horeogrāfija…bomba

3 Likes