Sapņu komanda 1935

Nosaukums angliski: Dream Team 1935
Izlaišanas gads: 2012
Tips: Filma
Režisors: Aigars Grauba
Ilgums: 120 minūtes
Žanri: Sports, Vēsture, Drāma

Apraksts: 1935. gadā Ženēvā tiek rīkots pirmais Eiropas čempionāts basketbolā. Basketbols Eiropā ir jauna un ne īpaši populāra spēle, komandas iepriekš nav tikušās starptautiskās sacīkstēs. Čempionātam gatavojas arī Latvijas valsts vienība. Jaunais treneris Baumanis ir pārliecināts, ka viss ir iespējams, viņš tic, ka basketbols var kļūt par populāru spēli, ka var apvienot cilvēkus ar dažādām interesēm un ambīcijām vienotam mērķim, ka visas valstis Eiropā ir vienlīdz svarīgas un līdzvērtīgas un uzvarēs labākais. Intrigas un sīkas nebūšanas pārpratumi un raksturu cīņas – tas ir ceļš uz čempionātu. Uzvarēt var tikai vispirms uzvarot sevi.

Fimu var noskatīties šeit → TV3 Play

Skatījos šo filmu negribīgi, jo man īsti neinteresē sports pats par sevi, it īpaši vēl bastketbols :D Bet, ak vai, kā man patika šī filma :D
Protams, kas tā būtu par filmu pirms kara perioda, ja tur nebūtu bēdīgu aprakstu par puišu dzīvēm pēc filmas notikumiem :owocry:

4 Likes

Laba piebilde par tiem aprakstiem filmas beigās. Skatijos šo tad kad viņa iznāca un būtība viss, kas palicis atmiņā ir tie skumjiem apraksti.

1 Like

Jā, šitā filma bija labu. Vienīgais slimo ar Latvijas kino lielāko kaiti, ka visi aktieri ir redzēti jau miljons citās filmās un seriālos

1 Like

Diemžēl cik nu mums ir to aktieri tik ir. I tad pa lielam vairumā tie ir teātra aktieri.

Par filmu runājot, tā ar netiku, vienu mirkli biju uzrīkojis LV filmu maratonu. Pēc 7filmās paguru, kā arī Latviju kino gara kaus bija pārsmelts. Bet pieļauju domu, ka drīz atkal uzsākšu.

Droši vien jāprecizē ko es domāju, jo fakts ka filmā ir aktieri ko tu esi redzējis 100 un 1 reizi man tik daudz netraucē kā tas ka filma ir ļoti maz ne-aktieru if that makes sence. Piemēram, vai sapņu komandā tam parītim vienā epizodē vajadzēja būt Busulim un fucken Silvijai no ugunsgrēka? Nevarēja būt kādi aktieri amatieri vai kas cits?

Es saprotu, ka projekti kā KEF ir absolūtaia izņēmums, bet Upurga arī ļoti veiksmīgi izvairījās no tās problēmas.

2 Likes

KEF ir indie indie indie filma visa sava izpratne.

Upurga nav redzeta. Bet doma saprasta. Labi, Busulis nav sliktakais variants… laikam.