Runescape....Vai kāds spēlē? :D

Nebija topika šim nostaļģijas akmenim, bet tā kā es šo spēli dievinu ,
vajadzētu padalīties. (share the love)

old-school-runescape-osrs-mobile-release-date-announced-october-30-ios-android-jagex
Spēle aizsākās 2001. gadā un vēlprojām ir populāra,. Ir divas spēles versijas Runescape 3 un Oldschool runescape jeb OSRS
Ļoti populāra ir OSRS versija , tā ir spēles replika no 2007. gada ar unikāliem atjauninājumiem.Spēlē ir MMORPG formātā.

Dievinu šo spēli , jo spēlēju pirms desmit gadiem, un atgriezos nostaļģijas meklējumā, kad 2013 gadā iznāca OSRS , tā arī pieturējos, ir nospēlētas 2k prieka pilnas stundas kopš tā laika, Spēlē ir labs community, ar atsaucīgiem cilvēkiem, kuri palīdz jauniņajiem, bet ir jāuzmanās no SCAMS , jo tādi tik tiešam pastāv. Ir iznākusi spēles Mobile versija, iesaku iečekot. Spēlē ir no 100-150k aktīvu spēlētāju jebkurā brīdī. RuneScape - Wikipedia , ja interesē history un https://oldschool.runescape.com/ ja ir vēlme izmēģināt.

Mans rsn(runescape nick) : Skitteru

2 Likes

ooojj jopcik! Kas par dinazauru izlīdis! Atceros, kā savulaik biju… uhh skolas laikos spēlējis! Diezgan jautri bija, bet pa lielam besīja tas, ka kur vien nebāzies visur vajadzēja maksāt… taču vairumā patika.

Taču ne reti biju uzsācis no jauna… nezinu, vai vispār mans profils pat saglabājis. Niks bija Dimon3333 - tas bija tāds, ka mana high end gals - vismaz priekš manis. Atceros dažus pazīstamos kuri reāli iekšā lēja mammas piķi un pēc tam par to dabūjuši kāvienu…

Biju dzirdējis arī par mobīlo versiju, kā arī to, ka tika aizklapētu kāršu spēle. Sakot runājot, tā vien izskatās, ka šamejie cenšas visu ko izdomāt. īstenība… joka pēc varētu pat ieiet un padzenāt… pēdējo reizi kad biju, tad viņi tikko bija laiduši jauninājumu ar iespēju izvēlēties kinda HD grafiku vai parastu un HD izskatījās tiešām ķipa VOU! Bet smieklīgākais bija tas, ka ar to HD man kompis ne reizi bija kāries - toreiz bija notebook, kā arī vienreiz nācās pārinstalēt visu Windows, jo spēles failos kaut kāda iemesla pēc atradās Trojas zirdziņš. Atceros, ka kratīju galvu un vien teicu, kā tā vien bija spēlīte.

Atceros, ka ar dažiem draugiem reidus taisījām. Principā tieši pateicoties viņai es vēlāk sāku iem’ēģināt sevi MMORPG žanrā, taču pa lielam nevienā spēlē tā arī ilgi nepaliku - Perfect World, kurā atgriezos vairākas reizes un vēlviena… neatceros kā sauc, te pat mie mums forumā apspriež…

2 Likes

Spēli var spēlēt pilnīgi bezmaksas kā es , jo ir iespēja maksāt par membership ar Ingame naudiņu, neesmu maksājis par spēli jau 2 gadus, mobīlā versija ir tik tiešām ļoti labi izveidota, bet spēles apnīk tākā ir arī jāuzspēlē Lols laiku pa laikam,bet RuneScape ir pārāk laba spēle ,lai pamestu uz ilgu laiku😁

Es tikko vēl atcerējos, ka bija pat latviešu mājaslapa, bveltīta RS, kur bija visas pamācības, skaidrojumi, kā izziet misijas utt. un tā joprojām. Pēc tam viņi man šķiet, galu galā pārtapa par CD komūnu, lai gan RS saturu saglabāja.

Es tajā visā biju… mjā… tiešām ar galvu ieslīcis.

Vienīgā mmorp, kuru esmu spēlējis (spēlējis, nevis tik pamēģinājis) ir Lineage2. Tagad piekristu savu laiku tērēt kaut kam tik stulbam tikai, ja par to ir garantēta alga. :smiley:

Katram sava pūra lāde

Man maza skumjiņa. Mans profils, kuram ir pat pirkts memberhsip un pavadītas daudz h, ir jaunajā pasaulē, bet vecajā retro runescape nav… Imma sad fish for that. Jaunā mani nu tā tā uzrunā.

1 Like

Man ar vajadzēja sākt no jauna , jo Rs3 ir bad, bet ļoti priecīgs , ka saņēmos, pēc visa šī nospēlētā laika ir vēlprojām daudz kas nepabeigts un darāms, ieteiktu izveidot account. XP WASTE

Hmmmmm, maybe pēc 13. decembra, vecais, ja būsi tik mīļš un atgādināsi, jo esmu aizmāršīgs cilvēks, pateicos @Menestrels un @DiviViens ka mani pacieš XD, bet lieta tāda, ka var gadīties aizmirst, un ja atgādināsi noteikti uzspēlēsim. :slight_smile:

Es varētu izpalīdzēt ar kādu coinu, bet uzspēlēt gan daudz neizdosies , back to work kaut kur dec vidū.

Ah man tieši otrādi, līdz decambra vidum work work work, un tad man brīvāks.

Es tevi paciešu? When? :thinking:

1 Like

Ehm , Ir pienācis laiks sākt “The true grind”

Pēc ilgas centības man sanāca uzlauzt savu veco kontu… XD

Soooo… un pat atceros, ka pēdējo reiz tieši ar pametos šajā vietā! Old good times!

2 Likes

Runescape 3 tik skaists , bet tik dead :grinning:

Tieši kad sāku Lotro spēlēt, bet davaj - let’s grind it up.

Kad biju mazs ziediņš. Biju spēlējusi… Not bad…

1 Like

Ohh you little one devil FB

Skatos visu nedēļu, tik fun, rīt būs massacre