Kā vislabāk pavadīt atvaļinājumu?

Nesen mūsu pašu Aleksis runāja par atvaļinājumiem, tas man lika aizdomāties par to kāds tad ir tas labākais veids kā to pavadīt?

Manuprāt visai optimāls atvaļinājums ir aizbraukt uz tālu vietu kaut ko izdarīt, ilgāk padzīvot jaunā vietā. Gan tikt prom no ikdienas raizēm, gan iedvesmoties jaunā vietā. Klasiskais tūrisms man, ja godīgi ne pārāk, protams, var mazliet, bet vairāk prasās kāds cits mērķis vai nodarbe, kaut vai kaut ko pastrādāt - tā lai tu tur esi vairāk kā vietējais nevis tūrists.
Sēdēt mājās un izlikties par dārzeni arī var, bet priekš tā vienmēr ir pa maz laika. :D Ja dārzeņot, tad uzreiz vajag mēnesi vai vairāk. Pa druskai nav tas.

1 Like

man ir trīs kritēriji:
izdarīt kaut ko sev, kā minēji piemēram tūrisms
izdarīt/paciemoties ar ģimeni un radiem
paveikt ko produktīvu kam ikdienā nepietiktu laika/ ko kas atkarīgs no sezonas.

1 Like

Uj, es pats neriskētu pavadīt atvaļinājumu radu barā. Tur visādi var sanākt. xD Ziemassvētki, lūk tas ir radu laiks.

1 Like

Es kā geimeris drīkstu izteikties? :D
Kad nāca ārā Lost Ark, paņēmu 2 nedēļas atvaļinājumu un nopirku bundle, kas dod 3 dienu head start. :D Tas bija labi pavadīs atvaļinājums. :owocry:

2 Likes

Skan kā stīva mugura un asiņainas acis. :D

Godīgi sakot es pats esmu izbrīnīts, ka sākot spēlēt spēles jau 15 gadus atpakaļ, mana redze ir ideāla. I might have black bags under my eyes, but that’s irrelevant. :D

Kas tas pa atvaļinājumu ja tu strādā…manuprāt man fiziski paliks slikti ja es excel tabulu redzešu atvaļinājumā, nē es pat datoru neņemšu līdzi, un telefonu izmantošu tikai lai meklētu apskates objektus

Un izlikties par vietējo, kip “I’m not like other tourists” stilā, ar ir mulkigi nedaudz, tāpat tās ir pāris dienas

Šādā situācija ar strādāšanu es domāju, teiksim, tu dotos uz kādu tālu zemi uz nepilnu slodzi piestrādāt zoo vai savvaļas parkā, ganot tavu mīļāko lopiņu. :D

Nē paldies, man pietiek ar pāris ārpus normas dienām. Lai sidequest nepārtop pa main quest XD. Un Rīgas zoo, es jau praktiski pazīstu visu izglītības nodaļu, so it’s different. Pat neceļas roka citas avantūrqs meklēt. Also man relatīvi jebkas ārpus baltijas ir tāla zeme.

Like arī pa budapeštu es plānoju tik pāris( ļoti intensīva režīma ) dienas pabūt, un laist atpakaļ uz LV lai lieldienās esmu jau laukos. Es ilgāk pat nevaru iedomāties ceļot, jo palieku homesick pēc velna.

Reāli nekad īpaši neesmu izjutis. Maksimums, ja kaut kur ir baigās komunikācijas problēmas, ar nostaļģiju atceros cik viss būtu viegli pie mums, kur es zinu vietējās valodas. :D

Liekas esmu dzirdējis, ka asiņainas acis ir no nemirkšķināšanas. Varbūt, protams, piepūle arī palīdz. Šā vai tā it kā nav pazīme, ka tajās kas bojājas.

1 Like

Ehhhh???!!!

Nu okei, man ar rados ir šitādi pasaules pilsoņi, bet es tā nevarētu nekad. Nē nu ja man būtu faking domain expansion, ka jebkurā brīdī varu atgriesties Latvijas aurā, tad kaut vai antarktīdā tupēt

Nez, citā vietā pieņem un adaptējies, ka lietas notiek savādāk un ir ok. Visur ir kaut kas labāk un kas sliktāk.

Kas tev tieši prietrūks?

1 Like

Es vēl nevaru Rīgai adaptēties un es gadu gandrīz strādāju tās pašvaldībā. Un tu te gribi lai es svešām valstīm adaptējos un piemērojos?

Un lai arī cik dīvaini tas izklausītos man pat pāris pavadot Stokholmā sāka pietrūkt tas latviešu viss ir slikti mindset. Tā skumju un depresijas postpadomju aura. Nē nu pāris dienas ar tādu “Es esmu tikai tūrists, nekas vairāk” mindset vēl var paciest, bet tā kā tu piedāvāji, reāli ko darīt tur, nu nē.

Unless tā ir Anglija. Manuprāt Anglijā es justos tīri feini sēžot pubā, dzerot alu un ēdot fish n chips pēc kartīgas pastaigas pa Kews botānisko dārzu. Pluss tur nebūtu baigās valodu barjeras un reāli varētu būt kā vietējais