Rekomendācijas manservice

Sveiki, kā jau esat ievērojuši daudzās animēs, jo īpaši tdļ, ka, noteikti, pārsvarā visi skatās puiku auditorijai paredzētās animes :D, dominē fanservice, kas atbild par sieviešu kailumu un netiklo pozu atrādīšanu, lai būtu prieks skatīties… bet vai varat nosaukt darbus, kas nav zemē metami un saturētu pretējo - manservice, kur vīrietis būs sievietes lomā šais ainās?
vsp, @DarKray, starp visiem echhi, ko esi skatījies, cik esi saskāries ar manservice?? :smiley: :smiley:

1 Like

Free!
Arcana Famiglia (varbuut ne tik izteikti)
Ouran High School Host Club
Kaichou Wa Maid-sama (tur gan vairaak ziepene)
Vampire Knight (neesmu redzeejis, tikai minu)

Nekas cits uz sitiena nenaak praataa.

2 Likes

Pārsteidzošā kārtā esmu maz saskāries ar manservice. Seriāli bija, bet neatceros. Meitenēm orientētie seriāli ir kaudzēm, bet tajos nav bieži sastopams stiprs erotisks zemteksts.

Nav man pa spēkam kaut ko labu ieteikt.

Varbūt Diabolik Lovers. Skatījos sen, mazas meitenes it kā baigi fanoja. ;D

2 Likes

Nu nevajag jau sevi taa nolikt. ;D Gan jau veel paveiksies dziivee. :D

2 Likes

Nebija diezko interesants, lai gan saņēma otro sezonu.

1 Like

Es nodropoju pie otrās ep, jo tīrākais sieviešu šovs. xD Biju šokā, kad lasīju komentus, kur meitenes izteicās, ka gribētu būt tās MC lomā. ;D

Tipiskais chalis, kursh skataas harem. :D

Jā, no tevis lēnām sūc ārā asinis, bet toties tik daudz uzmanības. :smiley:

Aukstas uzmanības un piespiedu palikšana vampīru mājā. Nu gan jauki. :smiley:

1 Like

Uzstājīgi kavalieri.

vsp, domājot par vīriešu plikumiem, vienīgie darbi, kas man nāk prātā, ko esmu noskatījusies (ne Free!, jo redzējusi esmu tikai pirmo ep :smiley: ) ir Alķīmiķu Brotherhood ar to Armstrong ;DD; tad atgādināja internets par Jojo adventures @_@ un un galu galā Kill la Kill un biki Food Wars! - vai es kļūdos:

1 Like

Fate/Zero bija:

3 Likes

Vienīgais, ko es zinu, ir jau minētais Free!, un tajā laikā kad skatījos, nezināju, kas ir fanservice un nepievērsu tam uzmanību :grin:
Bet visu vajadzīgo manservice var atrast Jojo :grin:

4 Likes

eh, tur tā sāpe, Jojo piedāvā ļoti muskuļaino vīrieša tipu… what’s not my cup of tea :smiley: un nē, Ciel Phantomhive nav tas, ko es domāju :smiley:

:expressionless:

1 Like

Ja gribi bishonen tipa Jojo, būs jāgaida līdz 5. daļai :grin:
http://ci.memecdn.com/860/9689860.jpg
manly af :smiley:

2 Likes

wow, nebiju ievērojusi tādu terminu bishonen, lkm tpc, ka to parasti raksturo ar “Bishounen anime are some of the sweetest love stories” k.gan šis wild tops piedāvā tādus darbus, ka man paliek žēl šī žanra :smiley:

1 Like

what the…?

1 Like

Liekas , ka “Free!” būtu labs eye candy meitenēm

2 Likes

Njup, katrs nākošais Džodžo kļūst ar vien meitenīgāks… Līdz 6. daļai, jo tad tā ir meitene :grin:

1 Like