Re:Zero kara Hajimeru Isekai Seikatsu

bullshit. :D

Subaru noslāpa

3 Likes

Tā ir meitene ar stroķi vai čalis ar krūtīm? :^)

1 Like

Biggest trap of 2016

2 Likes

Šogad bijuši vēl kādi trapi? :smiley:

Gan jau ir bijuši

Nope. Tas ir chalis bez pupiem. :D

Taa ir, kad diizeli njem… :D

3 Likes

Tas ir čalis. Es gribētu teikt “diemžēl”, bet tā kā mani kā meiteni īsti tas netraucē, ka tas ir čalis, tad nuu ;333333

1 Like

Tā bija tā speciālā epizode? xD I call that last gen bullshit. Stāsts tikpat kā neprogresēja. Es labāk skatos kā viņam vēl piecas reizes nokrīt galva, nevis tukšas runāšanas. Ļoti iespējams, ka viņam tagad uzradīsies mistiskas spējas vai viņš atradīs mistisku veidu kā glābt Emilia.
PS. Emilia < Rem. #TeamRem

#TeamBetty mudafaka! :smiley:

Not bad, bet tas jau max lvl pedofīlisms. :smiley:

Who cares! Vinja ir kaut kaads summoned entity, ja pareizi atceros. Vecumu vari pats izdomaat. xD

So, šoreiz flat > plot? :smiley:

Always! :smiley:

Sākumā likās tāda viduvēja, bet pa vidu un tagad uz beigām jau pat ļoti interesanta. Brutāla…un ļaundari nav vnk oh i wanna get power or riches, bet gan puuure madness.

Jaunākā ep :persevere:

7 Likes

Viņi devās medīt zemes vali. :neutral_face: To nu gan nebiju gaidījis. Biju gaidījis, ka Subaru vienkārši nokaulēs to privāto armiju savām vajadzībām un viss.

Nu, bet kā tad savādāk? Viņi jau netiktu nemaz tik tālu. Nositīs to un tad jau dosies tālāk to cultu dauzīt.

Varbūt arī Subaru dodoties pa apvedceļu nebūtu paspējis laikā… :thinking: Lai gan iepriekš dodoties pa to viņš vilcinājās un ne pārāk steidzās, tādēļ nepaspēja.

Garlaicīga epizode. :confused: