Re:Zero kara Hajimeru Isekai Seikatsu

Jaunā epizode… Holy cow, what was that?!
Jāatzīst, tajā momentā pie beigām, kad sāka iet credits es pārsmējos. Laikam visa dramatiskā epizode galīgi nojūdza smadzenes :joy:

Īsta bruņinieka mundieris. :joy_cat:


To nu gan negaidīju (15. ep. spoilers)

http://i.imgur.com/O8kNfkS.jpg

2 Likes

Man tā scēna likās smieklīga. Pagrieza galvu, atskanēja tas komentārs un galva noripoja. :smiley:
spoiler alert, i guess. ^^^^

2 Likes

Nopietns notikums tas nu gan nebija. :smiley:

Itkā labs… ep.5

15 . ep explained.
http://goboiano.com/original/4639-making-sense-of-the-massacre-called-re%3Azero-episode-15

Negribas sev bojāt pieredzi, lasot analīzes kamēr seriāls vēl pat nav beidzies.

Tikai prognozes, teorijas un mazliet apgaismības. Nekas no novelēm, nekādi spoileri.
Tagad neizlasīsi, vēlāk aizmirsīsi un būsi palaidis garām mazliet informācijas par seriālu.

Dance the pain away

2 Likes

man vienīgajai Subaru sāk besīt ārā? :smiley:

2 Likes

Ja jau besī no pirmās epizodes, tad nē. :smiley:

1 Like

nē, nu sākumā viņš kaut kā loģiski visu izdomāja, bet tagad viņš vienkārši ir nojūdzies un nedomā, ko dara :smiley:

1 Like

Vai man vienīgajam škiet, ka Re:zero ir labākā komēdija kopš Konosubas? :smiley:

1 Like

15 sērijas beigās kur viņam vienkārši pakš nokrita galva es arī diezgan sasmējos ;D

+1, bet lielākie Re:Zero fani jau sāk uztraukties par mani. :smiley:

3 Likes

:smiley: :smiley: :smiley: ui

bet tas izskatījās tik … random un muļķīgi. No vienas puses baigi “oh no such pain, oh no Subaru, ffs Subaru, get your shit together Subaru”, bet kad drusciņ paskatās no citas puses, tur lietas brīžiem tik stulbas. ;D

Tur viss liekās maksimāli stulbs. :smiley: Tas MC arī ir tik nožēlojams. Kaut ko cenšas panākt, bet neko nevar izdarīt pareizi. Jāpiekrīt, ka no vienas puses žēl to nabadziņu, tik daudz reizes nomiris, bet beigu beigās viņš tāpat ir stulbi smieklīgs. :smiley:
Ja nejaucu, tad rītdienas epizode solās būt traumatiska, emocionāla un traka. Jūtu, ka būs par ko pasmieties. :smiley:

1 Like

Pēc jaunākajām epizodēm šķiet, ka autors ir ieciklējies nomocīt Subaru līdz nāvei. Nē, pag :grin: :grin:
Sākumā "smagās " epizodes likās iespaidīgas, jo varēju just līdzi galvenajam varonim… Bet tagad jau tas plots ir tā pārmocīts, ka nespēju sagaidīt, kad beidzot būs kāda attīstība. Nuh, jācer ka nākamā ep viesīs kādas pārmaiņas.

oi cant wait then :smiley:

plots ir pārmocīts, subaru arī

Lielaakaa probleema ir taa, ka shovam nav nekas jauns. Veel joprojaam viss norisinaas tikai ap Subaru mirshanu un vinja slimiigo apseestiibu ar Emiiliju un abaam maasaam. Taas Mobija Dika sceenas arii nekaadi netika izskaidrotas. Tas ar taam izboliitajaam aciim arii tikpat liels duraks kaa MC. Tipa vinjsh ir prasts cilveeks, kursh ne saozh, ne ko saistiibaa ar to Satellu ap Subaru. Maasas uzreiza saoda vinjas magiju.

tl;dr it was fun and somewhat fresh at start, but quickly got old.

1 Like