Randiņu dissekcija: puiši pret meitenēm

Mani kā lielu daļu populācijas piemeklē dušas filozofijas nodarbības (shower thoughts), un šajā gadījumā pārdomu temats bija cik ļoti un kāpēc man nepatīk randiņi. Viena doma noveda pie otras, izgāju cauri vairākiem scenārijiem, un pēdīgi aizdomājos kā šie visi scenāriji tiek skatīti no daiļā dzimuma puses.

Kaut gan apskates grupa ir maza, man šķiet būtu interesanti paskatīties sānu pie sāna, kā tiek uztverti dažādi randiņu veidi forumā.

Vērtēsim idejas ballēs no 1 līdz 10, domāju situācijas vienotībai pieņemsim ka runa ir par agrīnu randiņu (starp pirmo un trešo), un ir motivācija nopelnīt nākamo.

Centīšos regulāri atsvaidzināt oriģinālo ierakstu ar svaigiem datiem un aptaujām balstoties uz to, kā augs topiks.

Sākot ar pamatu pamatiem, kafejnīca/restorāns jo nav nekas kas cilvēkus vienotu labāk kā ēdiens.

  • 10
  • 9
  • 8
  • 7
  • 6
  • 5
  • 4
  • 3
  • 2
  • 1
0 voters

Pastaiga, laiks dabā, iespējams pikniks.

  • 10
  • 9
  • 8
  • 7
  • 6
  • 5
  • 4
  • 3
  • 2
  • 1
0 voters

Publisku pasākumu apmeklēšana kā tirdziņi, atvērtās izstādes, pilsētas svētki
famers-market-post-3

  • 10
  • 9
  • 8
  • 7
  • 6
  • 5
  • 4
  • 3
  • 2
  • 1
0 voters

Kāds izglītojošs kurss kā rokdarbu meistarklase / oneshot pavāru kurss / muzeja apmeklējums

  • 10
  • 9
  • 8
  • 7
  • 6
  • 5
  • 4
  • 3
  • 2
  • 1
0 voters

Spēļu/izklaides randiņš kā karnivāls, boulings vai pat escape room (daudz intīmāk :wink:)

  • 10
  • 9
  • 8
  • 7
  • 6
  • 5
  • 4
  • 3
  • 2
  • 1
0 voters

Sporta randiņš: sporta zāles, šķēršļu trases, klinšu kāpšanas zāles apmeklējums vai kas tik vienkāršs kā kopīgs skrējiens. Vēl vieglāk: izbrauciens ar velosipēdiem.
couple-workout

  • 10
  • 9
  • 8
  • 7
  • 6
  • 5
  • 4
  • 3
  • 2
  • 1
0 voters

Ieteiktie:
Mājas randiņš. Slinkais variants vai durvis neierobežotām iespējām?

  • 10
  • 9
  • 8
  • 7
  • 6
  • 5
  • 4
  • 3
  • 2
  • 1
0 voters

Ieteikums: akadēmisks randiņš
science-fell-in-love

  • 10
  • 9
  • 8
  • 7
  • 6
  • 5
  • 4
  • 3
  • 2
  • 1
0 voters

Un turpinot populāras (bet neatzītas?) idejas

Kino apmeklējums (manuprāt šeit arī iekrīt koncertu, teātru apmeklējums, bet pēc nepieciešamības ielikšu atsevišķi)

  • 10
  • 9
  • 8
  • 7
  • 6
  • 5
  • 4
  • 3
  • 2
  • 1
0 voters

Sporta pasākuma apmeklējums

  • 10
  • 9
  • 8
  • 7
  • 6
  • 5
  • 4
  • 3
  • 2
  • 1
0 voters

Iepirkšanās (shopping) randiņš

  • 10
  • 9
  • 8
  • 7
  • 6
  • 5
  • 4
  • 3
  • 2
  • 1
0 voters

//jau uz beigām šo rakstot šķiet ka bija jāveido google aptauja :sweat_smile:
//I fucking hate .jfif formātu

tātad: sākot ar pirmo aptauju kafijas randiņu novērtēja meičas ar vidējo vērtējumu 8,5, savukārt džeki 6,8. Kopējais vidējais ir 7,4
varam secināt, ka pasēdēšana kafejnīcā ir zolīda iespēja un galīgi garām nošaut nav iespējams. Vismaz vairumā gadījumos.

pastaigāšanās:
meičas: 8,3
puiši: 8,5
vidēji: 8.4
ļoti stabils variants, minimāla nobīde neatkarīgi no otras pusītes dzimuma.

Publisku pasākumu apmeklēšana:
meičas: 9
puiši: 7,1
vidēji: 7.8
var secināt ka puišiem ne pārāk patīk doties burziņos, diezgan ievērojami novilkām vidējo lejā, bet meičām redzams ļoti patīk. Tas nozīmē, ka puiši- sakožam zobus, un meičas- ja apsveram aicināt- iedziļināmies vai vismaz sakrīt ar interesēm.

izglītojošs randiņš:
meičas: 7,3
puiši: 7.2
vidēji: 7,3
ģenerāli pieņemami, bez lieliem izlēcējiem un galējībām, bet arī nekas elpu aizraujošs.
(par vidējiem nejautāt, tur par desmitdaļām noapaļošana)

izklaides-spēļu randiņš:
meičas: 7,8
puiši: 7,6
vidēji: 7,7
Laba iespēja, lielumā mīlēta, bet ar izņēmumiem. Jāņem vērā otras pusītes intereses.

aktīvā atpūta:
meičas: 3,3
puiši: 5,7
vidēji: 4,9
vienkārši liels ūff.

Māju randiņš:
meičas: 5,3
puiši: 7
vidēji: 6,4
šeit izmantojām teju visu balsu skalu, vērtējums ievērojami svārstās, kā arī nepieciešama augsta uzticība lai tik agri laist/ dotos pie kāda mājās.

akadēmiskais ar ļoti maz balsīm:
meičas:5
puiši: 6.3
vidēji: 5,7
relatīvi neizdevīgs plāns pielīdzinot citām iespējām.

kino:
meičas: 6,5
puiši: 5,7
vidēji: 6
nedaudz negatīvu, maz stipri pozitīvu balsu, ļoti viduvēji. Pietiekami ja nav labāku ideju.

sporta pasākums:
meičas: 3,5
puiši: 3
vidēji: 3,2
Game Over Abc GIF by The Bachelorette

iepirkšanās:
meičas: 1,7
puiši: 2,7
vidēji: 2,5
pretēji stereotipiem džeki nobalsoja daudz augstāk, pat pavilka vidējo no traģiskiem skaitļiem prom, bet tā par ideja ir NESEKMĪGA. sēdies, 2!

1 Like

Es nezinu kur tos bāst bet manuprāt māju randiņi ar ir jāizceļ. Ne gluži netflix un chill variants bet nu, kopā pagatavotas vakariņas, sarunas komfortablā vidē un divvientulības baudīšana

3 Likes

ja redzēšu atsauksmi un tavu ideju, pievienošu. Varbūt atpalieku no laikiem, bet agrīnajā fāzē uz mājām neved.

Asides from that they are undervalued indeed.

A tu nekur neteici, ka šeit ir runa par “agrīnajiem randiņiem”.
Es piekrītu, ka Hercoga varianti izklausās labi.

sākumā bija

1 Like

Ehh, too much text, noskipoju kkā.

1 Like

Calamity Sigh GIF

@jurchiks , @H_Hercogs man nācās izlabot tirdziņa aptauju, bija ielikta anonīma. nemācēju izrediģēt caur kodu, ieliku pa jaunam.
+pielikšu home date

1 Like

Labākie varianti ir, kur tu vari parunāties ar cilvēku. Man, personīgi, ir svarīgi vai cilvēks bez “ārējiem kairinātājiem” no nekā var radīt sarunu, diskusiju un labi pavadīt laiku arī tuksneša vidū

Piekrītu. Bet es nesūdzos ka mani valkā(vismaz plāno valkāt) pa mākslas muzejiem

Man kā reiz pretēji, es labāk iepazīstu cilvēkus, ar tiem kopā kaut ko darot, nevis vienkārši runājot.
Manis pēc, var vispār nerunāt, galvenais “pass the vibe check”.

Tiesa, tas, visticamāk, ir saistīts ar to, ka man ir grūti, ja ne pat reizēm neiespējami no zila gaisa izdomāt, par ko runāt. Man riebjas tādi jautājumi kā “kā pavadīji dienu?”, “ko labu šodien sadarīji?”, utt., IMO tie ir tik tukši un garlaicīgi…

1 Like

32 posts were split to a new topic: Kas ir randiņš un kas nav?

Bet nu par tēmu laikam labāk pavadīt laiku kā patīk abiem, un tas dažādiem cilvēkiem dabiski atšķiras

man pašai, piemēram, ir grūti pateikt, ko es patiesībā par otru domāju (tieši sākumā tajā pirmā randiņa stadijā), tas laikam tāpēc, ka bail apdedzināties

Patiess fakts, bet neviens savu sliktāko pusi nerādīs. Attiecīgi tajā pašā laikā tiek nosprausti arī augstāki standarti pašam sev, un ja tos neievēros, to varēs ātri pamanīt.

Dažiem tas rada iespaidu, ka kāmēr feiko savu veiktspēju ir iespējams savaldzināt, un ar to panākt piekāpšanos uz kritumu.

Nu labi, pirmais randiņš ir kā reiz lai rastos kaut kāda ideja par to, ko tu domā par otru cilvēku, tas vienkārši ir normāli. Bet vnk be honest.

1 Like

Es esmu vairākkārt tīšām radījis sliktu pirmo iespaidu par sevi.
Manuprāt, “pirmajam iespaidam jābūt labam” ir sūdīga ideja, jo tad visu laiku būs jāmēģina turēt līdzi tam pirmajam iespaidam, un tas var izrādīties sarežģīti, atkarībā no tā, cik ļoti uzspēlēts tas bija. Un man tam nav ne enerģijas, ne vēlmes.
Turpretī, ja pirmais iespaids ir slikts, tad vnk viss pie kājas, diži sliktāk vairs nevar būt.

2 Likes

man uzreiz gribas zināt forumiešu randiņu pieredzi un kādi ir bijuši trakākie randiņi? ;DD

Es kopā esmu bijis uz ~6 randiņiem, kurus es uzskatīju par randiņiem. Ir aizdomas, ka meitenes, ar kurām kopā esmu šur tur bijis, varbūt domāja, ka tie bija randiņi, bet es tā nedomāju, tāpēc tos neskaitu.

Nav bijuši traki randiņi, it kā visi ir beigušies normāli, vismaz manuprāt.

Agrīnajos randiņos es teiktu strādā keep it simple stupid mantra. Ideālā gadījumā darīt kaut ko kas netraucē komunikāciju un tu tā pat to vēlējies izdarīt. Win, win. Jāprioritizē iespēja iepazīties un aktivitātes ir otrā plānā. Ejot uz priekšu randiņiem, var iet arī uz priekšu aktivitātes. Ar savu otro pusīti, tu, teiksim, vari mierīgi darīt aktivitātes, kurās jums vispār nesanāk runāt.

Reāli pirmajā randiņā var otru aizbiedēt, ja tu ieplānosi kaut ko pārāk ekstravagantu. xD Ir cilvēki, kuriem vajag ļoti saprotamus un drošu pirmo randiņu.

Es savā galvā atdalu kafejnīcas no restorāniem. Restorānos kaut ko žļambājot grūtāk runāt un arī dārgāk. Kaut ko padzert kafejnīcā, gan ir stabila vērtība.

Ļooooti atkarīgs no aktivitātes. Teiksim golf ir spēle kurā var daudz sarunāties. Escape Room galīgi nē, tev tur būs jādzen uz priekšu un jārisina uzdevumi.

Tos kur palika meitenēm slikti vienā vai otrā veidā (vēderu, dūšu, samaņu utt) es neskaitu - nekas īpašs, gadās.

Bija viens dienas garš, agrīnais randiņš, kas bija pilnīga avārija. Braucu uz randiņu. Pa ceļam saņēmu ziņu, ka es varu iet dirst. Ok, nav skaidrs no kurienes tas izlīda. Tā kā jau esmu ceļā braukšu līdz galam un tad redzēs. Atbraucu, it kā laiž iekšā, bet ir uznākuši melnie. Neko vairs negrib darīt. Es jau grasījos doties prom ar galiem, bet nu labi, aizgājām uz veikalu. Viņa sapirkās tās sīrupainās vafeles un saēdās līdz viņai palika slikti. Nu ok, palika žēl un bija jāmierina. xD Pēc tam atlaba, izdomājām vēlāk vakarā doties uz pasākumu. Viņa ļoti gribēja, lai mēs uz brīdi pašķiramies pirms pasākuma. Vēlāk atklājās, ka viņai to brīdi vajadzēja, lai pielietos, kamēr neviens neskatās. Īsumā ieradās pālī un gatava tusēt. :joy: Pasākumā satikām viņas paziņas, kurām viņa sāka stāstīts, ka es viņu pēc pus gada bildināšu. :rofl: Kā beidzās vakars neatceros, varbūt zemapziņa izfiltrēja traumu. :D

Bija viena ārzemju meitene, kura pirms randiņa nopietni paprasīja vai es viņu nenoduršu. :sweat_smile: Viņai bija kaut kas traumatisks atgadījies pagātnē - detaļas nestāstīja. Iespējams cilvēks ar lielāko nopietno paranoju kādu esmu saticis.

Ļoti reti gadās tik slikti randiņi, ka tie paliek interesanti. Ir bijuši vēl amizanti gadījumi, bet par tiem nestāstīšu, jo tie ir vai nu pārāk svaigi un/vai privāti. Biežākais sliktais randiņš ir kad meitene jau ierodas sliktā omā, nekas neuzlabojas un viss randiņš ātri vien beidzas. Nav ko stāstīt un pat nav diži ko atcerēties.