Kas ir randiņš un kas nav randiņš?

Man šķiet, es kopumā nesaprotu randiņu kultūru. Ķip es eju (un pati aicinu) ar cilvēkiem kkur, kko daru, nedomājot, ka tas novedīs līdz attiecībām. Un arī jau attiecībās kopā pavadīto laiku par randiņiem neuztveru. Ar ko randiņi atšķiras no pastaigas ar draugiem? Un ja neatšķiras, tad kāpēc vajag tos citādi nosaukt?

1 Like

Katram ir savas intimitātes robežas, bet par randiņu varam definēt kā nodarbi ar SO (significant other) intīmā atmosfērā. Atļaujos uzskatīt, ka izjūtas un uzvedība atšķirsies kā draugu vai paziņu kompānijā, pat ja tiek veikta viena un tā pati darbība.

1 Like

Sanāk vnk vairāk fiziskā? Nu to protams labāk darīt kur nav citu cilvēku - mājās vai pie upes/ezera krasta, vb mežā

Man liekas, tā galīgi nav randiņa definīcija. Randiņi ne tuvu ne vienmēr ir “intīmā” atmosfērā, tādi ir tikai tie randiņi, kuri ir izteikti divatā, bez citiem cilvēkiem tuvumā, un pat tad ne visi, piemēram, brauciens ar ričukiem divatā pa mežu - nekā intīma IMO, bet tehniski var uzskatīt par randiņu.

Bet kā tad tu atšķirtu to no parastās pastaigas?

Pēc mērķiem.

Parasta pastaiga ar draugu - mērķis ir labi pavadīt laiku.
Pastaiga/randiņš - mērķis iepazīt otru cilvēku un saprast, vai ar šo cilvēku var veidot romantiskas attiecības.

2 Likes

randiņš man liekas ir tieši, ka izteikti viens uzaicina otru, lai iepazītu tuvāk, ar intīmu (labojums: romantisku) domu, viss pārējais ir vnk satikšanās, ne?

1 Like

Laikam arī intimitāte katram šķiet savādāka. Mana definīcija ir tuvāka abpusējai nepārtrauktai uzmanībai un komunikācijai.

Tas neatšķiras no draudzības¿

Ķip ja jau ir plāns pēc šī palikt pa nakti, tad tas ir randiņš?

Nu te viss saiet atpakaļ uz to topiku, kurā mēs pildījām testu par Love Language: What is your Love Language, jeb 5 mīlestības valodas - #6 by jurchiks
Man personīgi “words of affirmation” jeb mutiskā komunikācija ir ļoti zema prioritāte, mani vairāk interesē fiziskā un neverbālā komunikācija.

ā nē, lmao, intīmu domu aka nevis friendly thought, bet romantical one

Man vārds “intīms” neasociējas ar vārdu “romantisks”, bet gan vairāk “seksuāls”.

oh shit ;DD nu es domāju romantisks, woops

Vairāk jau plāns ir:
Iepazīt šo cilvēku tuvāk
Parādīt sevi no labākās puses
Izvērtēt savstarpējo saderību

1 Like

Bet ja jau parādījās romantika, tad tas jau ir nopietnas attiecības un cilvēki jau gandrīz dzīvo kopā. Vai tad randiņi neiet pirms?

Nu t.i. randiņā fokuss ir uz otru cilvēku, bet vnk jebkādās nodarbēs ar draugiem fokuss ir tieši uz nodarbi. IMO.

Excuse Me Wow GIF by Mashable

1 Like

Es teicu, ka nesaprotu šo visu kultūru :rofl:

2 Likes

Es jau diži vairāk arī ne, bet nu vismaz tik daudz…