Randiņu dissekcija: puiši pret meitenēm

Man tikai tagad bija pirmie randiņi kur abas puses to pa tādu uzskata, un tie bija tik basic un klišejiski, js neskaita vieglu valodas barjeru jo viņai lv nav dzimtā valoda

Pamatskolas laikā bij daudz gadījumu ka man likās ka tas ir randiņš bet viņa pus ģimeni paņem līdzi. Vai vēl labāk savu čomu.

Also viena meitene kurai uz mani bija crush mani apvēmas bet tas bija tuss, man bij crush uz viņas draudzeni un tas viss jau ir sena pagātne.

Bet pat ja man būtu bijuši randiņi es stipri šaubos vair tur būtu kkas spicy. Jo A) es pārāk sīki izanalizēju to cilvēku pirms vispār sāku kontaktu veidot, B) ja man saka " ej ellē zubrila" es paņemu L un dzīvoju tālāk nevis mēģinu mainīt viņas domas

1 Like

Bet vispār man baigi gribās siltās sezonas pludmales randiņu. Pēc peldes un piejūras pastaigām kopā skatīties saulrietu malkojot kokčikus kādā piejūras kafeinīca.

3 Likes

2 Likes

2 Likes

what?

anime girls go for main character, not us

1 Like

Sākumā nesapratu tavu joku :D

1 Like

Es vēlos akadēmisko randiņu. Randiņš kur tiek kopīgi risināta akadēmiska problēma, vai tiek veikts kāds zinātniski pētnieciskais darbs.

1 Like

Oho tas ir kaut kas super nišā, pat pirmo reizi dzirdu. Prātā nāk romantiskā trupa tikai ar vēl plaukstošām jūtām, bet to randiņam nespēju pielīdzināt.

Vari mazliet detalizēt?

Mani vienmēr piesaistīja doma iepazīties akadēmiskā vidē caur diskusiju par kādu tēmu, kur abas puses ir zinošas jomā. Iepazīties caur akadēmisku darbu šķiet diezgan interesanti.
Varētu paņemt kaut kādu parādību un randiņa laikā to izpētīt, veikt mērījumus, rast skaidrojumu. Galvenā doma ir tāda, ka abām pusēm būtu interesanta nodarbe, kas ir viens no svarīgiem faktoriem randiņa laikā.

2 Likes

Te vēl mani līdz galam nepavelk līdz galam doma, kā arī nesen apspriedām randiņa definīcijas, un šajā gadījumā man rodas iespaids, ka fokuss ir ievērojami nosvērts darba pusē, nevis biedra iepazīšanā.

Ja vēl būs pāris balsis par šo, ievietošu.

Uuu, man kādreiz arī bija tāds sapnis, bet ar vienu, kuram tas pats patika, galīgi nesanāca, tad mēģināju ar vienu bijušo uztaisīt laboru, bet viņš bija pārāk depresīvs, tad domāju taisīt ar citu bijušo pabliku VK (arī manuprāt projekts), bet neaizgāja, un kkā pārdegu

Paga, bet ja ir tikai fiziskais bez īpašam sarunam, tad arī fokuss uz darbību, nevis iepazīšanu

prosta pliks kniebiens manās acīs nav randiņš. Varbūt esmu samaitāts, bet @N0_0rie domāja ko ar fiziskajiem?

also, @Onii_chan , pievienoju.

1 Like

Kādā ziņā? Fiziskā/taktīlā mijiedarbība

Kā cilvēks kurs izbēga no akadēmiskās pasaules, pilnīgi nepiekrītu.

Manuprāt strīdoties par to kas tā pa sūnu parauglaukumā vai apdiršot valsts vides politiku baigā romantika neveidojas.

Izklausās pēc biologu problēmam))

Eh…

Varbūt

Nav jau taka nepatīk parunāt par pētniecību utt, bet tur tad tiek runāts tikai par to. Slūžas ir vaļā un vārdu plūsmu vairs nevar kontrolēt un sanāk lekcija ne randiņš

Un tad var ieraudzīt otra cilvēka zināšanas un, kā jau citā tēmā esam nosprieduši, zināšanas ir seksīgi.

2 Likes

Nuu akadēmiskās zinašanas neliecina par dzīves zināšanām.