Kas ir randiņš un kas nav randiņš?

Es laikam tā ar visiem komunicēju

Laikam varu to pielīdzināt tad tavai ikdienas attieksmei bet ar 150-200% lielāku apdomu un pūliņiem i think?

tātad ar tevi jārunā super pa tiešo - ja someone is interested in you, they gotta be specific, pareizi?

2 Likes

Ja tu mēģināsi likties labāk, nekā esi, tad labas attiecības nesanāks

Tā būtu jārunā visiem un vienmēr. Don’t make things complicated for no good reason.

Pasaule būtu tik daudz labāka vieta, ja cilvēki vienkārši būtu godīgi un tieši…

2 Likes

also ar tiem pirmajiem iespaidiem - satiecies pirmo reizi, liekas woow, un tad satiec otro reizi un trešo - un tad ir “oh no, no, bye”

Bet ja tu vēl nezini, vai tev ir romantisks mērķis, tad kā tu nosaki, ka tas ir randiņš?

Ja tu ej uz randiņu, tad tev jau ir romantisks mērķis.
Citādāk tas nav randiņš.

1 Like

tad tas nav randiņš, manuprāt

1 Like

Bet tu tajā atbildē teici, ka tas ir (quote atsakās strādāt)

hm, nu ja ir ar romantisku domu, tad tas ir randiņš, ja nav ar romantisku domu, tad nav randiņš. un ja nezini, vai tas ir ar romantisku domu - vai nu paprasīt “is that a date?” tam otram vai ja negribas prasīt, safe to assume, ka nav randiņš. tāda ir mana loģika ;D

ah es sapratu @N0_0rie ,

te ir domāts skaļi otram pateikt/atzīties, ka man tas cilvēks ir iepaticies

Aaaa es kkā dēļ padomāju, ka “pateikt” nozīmē “saprast”, ups :sweat_smile:

Pirmais kas nāk galvā - randiņš ir tikšanās kas tavuprāt var novest līdz attiecībām vai arī laika pavadīšana ar tavu otro pusīti attiecību laikā. Tur var piemest intimitāti pēc personīgās gaumes.

Man viss ir vienkārši - es divatā ar meitenēm nekādos citos gafījumos neatrodos baigi. Līdz ar to, ja es kko daru divatā ar meiteni ilgāku par 20 min tas ir randiņš

Tad jau tas nav randiņš. Tad kad abas puses ir uz vienas lapas un izlemj ka vēlas mēģināt kaut ko veidot, pavadīt laiku kopā, tad gan ir.

Varbūt es nesaprotu modernās attiecības, bet manuprāt nodomam ir jābūt skaidram paša miera labad. Būtu muļķīgi katru reizi ejot izklaidēties ar kādu kolēģi/klasesbiedru domāt, a pag, šis nav randiņš?

Un uz randiņiem jau nebeidz iet tad kad attiecības ir nopietnas :)

2 Likes

To olc for school tagad viss ir otrādi.

Šīs laikam pirmais kas man skan loģiski. Ja tas ir kad abas puses to tā uztver un ja es to tā neuztveru, tad tas nekad arī nebūs, paldies

Ne jau tavs komandējums ar kolēģi bija randiņš? :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Tas neskaitās XD

Randiņš ir tad kad jūs abi to uzskatat par randiņu.

3 Likes