PŪĶA GADA KONKURS! LAIMĒ BALVU!

Sveicināti visi komūnieši !!
Tā kā tuvojas Ziemassvetku laiks izdomāju izveidot Konkursu!
Piedalīties var jebkurš ANIMEFORUMS biedrs!
Kas jādara? Viss ir vienkārši ievietojam Komentārā bildi Ar ziemssvētku un animes noskaņu!(bilde var būt vienkārši atrasta interetā , vai ja ir kāds radošāks tad uzīmēta)
Balsošanu sāksim 16. decembrī !
Konkurss ilgs nedēļu!
(Balvā būs sakarā ar to ka nākošais ir Pūķā gads, balvā būs Pūķa galva!)

6 Likes

domāju balsošnai varam izmantot poll tipa aptauju ar maksimālais 3 izvēļu izvēli, bet par to vari domāt beigās.
te mazs demo:

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
0 voters
2 Likes

Jā tā arī darīsim super!

Vavaviva! Pilnīgi konkurss.

Varētu iemest savas eglītes bildi, bet tur nav tā anime faktora. Jādomā…

Es tev ieteiktu šajā tēmā pieņemt dalībnieku bildes un priekš balsošanas izveidot jaunu tēmu. Tā lai viss būtu kārtīgi un pārskatāmi.

Es vēl ieteiktu izveidot aptauju “publisku”, tā lai būtu redzams kas par ko balso.

Man tik egle būs 16 decembrī XD


Labi…vien no pērnā gada eglēm. Anime tematika…uhm…gaismiņas attēlo tā gada populārāko waifu matu krāsas. Yeah, let’s go with that

1 Like

Nu var jau iemest savu vārdu cepurē, kāpēc ne :D

3 Likes

Mana eglīte uz datorgalda kopā ar mazliet Jujutsu Kaisen.

3 Likes

es to portatīvo 100% būtu jau 17 reizes gar zemi nogāzis, apbrīnoju tavu pretošanos nelikt kājas uz datorgalda XD

Es turu galdu gana augstu, ērtāk likt kājas uz lielā datora korpusa, kas ir zem galda. :D

man vairāk pārsteidz, ka portatīvais tiek izmantots kalendāra vietā ;D

1 Like

Pats nekad nēsu provējis lasīt mangu… vienmēr gribējies paprovēt… ir vērts intersanti? un kur nopērkams?

Vienmēr jāzin cik daudz laika palicis līdz darba nedēļas beigām. :D

Es pats vēl tikai iesāku, paidām ļoti līdzīgi kā bija seriāls. To pārdod Jānī Rozē.

1 Like

Siguldas Jankā ar laikam vajadzētu būt, pats neesmu 100 gadus tur bijis

Būs jāpaskatās! :+1:

Darbiņš gatavs gaida uzvarētāju pašlaik 3 Dalībnieki ! :partying_face:

2 Likes

Pūķa konkurss noslēdzies! :partying_face:
Tā kā piedalijās 3 Dalībnieki un man bija 3 Dāvanas šoreiz zaudētāju nav!! :yum: :partying_face: Par balvām sazināšos ar katru dalībnieku!
Nākamais konkurs būs izsludināts 23. Decembrī! Rakstam ieteikumus kāds varētu būt nākošais vēlētos turpināt radīt svētku sajūtu ! :slight_smile: :santa: :santa: :santa: :christmas_tree: :christmas_tree: :christmas_tree:

5 Likes

Marvel Balance GIF

2 Likes