Platinum End - jaunākais ongoing seriāls no Tsugumi Ohba

Šosezon mums ir izdevība redzēt Tsugumi Ohba jaunākā darba anime adaptāciju Platinum End. Tas būtu vērā ņemami, jo oriģinālais autors ir radījis tādus pazīstamus darbus kā Death Note un Bakuman.

Šo rakstot, seriālam ir publicētas 3 epizodes un pa lielam tās ir izkārtojušas topošās cīņas lauku un iepazīstinājuši mūs ar dažiem šīs pasaules noteikumiem. Pēc savas būtības šis ir paranormāls battle royal jeb izdzīvošanas spēles, kurā dalībnieki cīnās par iespēju aizstāt ierpiekšējo Dievu.
Interesanti šajā darbā saskatīt līdzības ar Death Note. Demoniska paskata nāves vietā, te ir enģeļi. Viena nejauši izvēlēta galvenā dalībnieka vietā mums ir vairāki. Eņģeli atšķirībā no nāves dieviem aktīvi piedalās sacensībās. Gala mērķis abos darbos ir kļūt par Dievu. Šajā darbā gan tas ir domāts burtiski.

Ar nepacietību gaidīšu kas notiks tālāk. Tehniksi esmu lasījis mangu, kad tā tikko sākās, taču vairs neko neatceros.

4 Likes

Interesanti, interansti. Būs tiešām jāpieseko.

Izklausās varētu būt interesanta. Bet nav nekad bijusi interese skatīties Death Note :D

Mēļo Death Note bija labs seriāls, ar saviem spilgtiem brīžiem. Tas gan bija tik sen. Es atceros tikai tos dažus spilgtos brīžus. :D Platinum End ir cits zvērs. Cerams labs, bet nu noteikti ne tas pats.

Pagaidām skatīties var, bet ir grūti. Galvenai varoņi ir tādi, nekādi. Varbūt te ir dziļā doma attēlot priekš anime standartiem parasti, ļoti emocionāli traumētos tīņus un iesaistīt tos nāves spēlēs. Pagaidām stāsts griežas ap to, kā lielais ļaundari sagatavo acīmredzamas lamatas un galvenie varoņi apzināti dodas tajās ar nez maz vai paceltu galvu. :D It kā nav slikti, bet intrigas galīgi nav, jo varoņi neko vairāk par tiešu uzbrukumu neizmet.