Overwatcha labākie / sliktākie 2017 gada varoņi

Tātad kā mes visi zinām , 2017 mēs tikām iepriecināti ar 4 jauniem varoņiem , gribu dzirdēt arī jūsu domas par viņiem .

Tātad sāksim ar pašu Sombru DPS, manuprāt diezgan izdevies heroe , daudzi bija viņas gaidījuši , ļoti ātri spēj pārvietoties un tajā pašā laikā nohakojot spēlētāju (slēdzot viņa abilities) ātri nogalina pretinieku .Liels plus Sombrai ir viņas mazo heal spotu hakošana , kura samazina to cooldown.

Otrais heroe mums ir Orisa TANK, man pašam īpaši nepatīk Orisa ,jo viņa nevar īsti pati sevi solo pasargāt no citiem čempioniem un nav ļoti mobila , bet lieli plusi viņai ir tad ja jums ir saliedēta komanda . Vislielākais plus orisai ir pārvietojamais shield .

Kā trešais varonis tikai ieviests Doomfist DPS, ierasts ,bet pārdomāts personàžs ,kurš spēj veikt samērā lielu damage , bet tikai tad ja tu spēj 100% ar viņu kārtīgi notēmēt . Man personīgi svarīgs championa izskats ,tāpēc vienīgais ,kas man viņā nepatīk ir izskats un tā skini .

Pēdējais champion ,kura ir MAGE/SUPPORT heroe , daudziem sagādāja prieku ,jo kā saka pats Jeff she is a lot of fun to play , tā tiešām arī ir , jo viņa ir laba healere un tajā pašā laikā spēj viegli atvākt mazos kaitinošos heroe kā Tracer , Genji . Bet tikuntā nespēj konkurēt mercy , tas bija varbūt arī tas kas daudzus apbēdināja .

Tātad esam piedzīvojuši vairākus mercy nerfus , pirmais bija viņas ultimate kurā tā varēja lidināties apkārt un easy shootot visus nost , Jeff saprata ka viņa ir pārāk op tāpēc uzlika palēlinātu atdzīvināšu mercy , kas bija ka primārā ,bet tagad arī ultimate tiks uzstādīta palēlināta atdzīvināšana un tikai ar 1 nevis 2 x ,kas manuprāt ir ļoti stulbi , nespēju saprast kāpēc nevar palikt pati pirmā mercy kura spēja atdzīvināt 6 cilvēkus ar ultimate , man šķiet ka tā nebija OP spēja so , esmu vīlies tevī Jeff
Būtu forši ja arī jūs ,dalītos ar savām idejām par 2017 gada championiem .

Ļoti labs varonis, bet viņu vajag apgūt un tas nav nemaz tik viegli :smiley: Viņa īsti neder aizsardzībā, bet ir ļoti laba uzbrukumā, bet arī uzbrukumā viņa neiet pēc ierastās taktikas un dodas kopā ar visiem. Viņa ir tas varonis, kam ir jākustās pa mapi un pa vienam jāvāc nost pretiniekus. Mīnusi viņai ir tādi, ka viņas ierocim ātri beidzas munīcija un diezgan ilgi to pārlādē.

Der gan uzbrukumam gan aizsardzībai. Man personīgi viņa ļoti patīk, jo ir ideāla priekš komandas ar Torbu vai Bastionu. Viņas ability, kas savelk kopā pretiniekus ir ļoti noderīgs ability, jo var mest laukā pretiniekus no mapes vai arī savilkt tos brīdī, kad kāds izmanto savu ultimate un pretinieki cenšas aizbēgt prom. Viņas shields ir vispār kkāds OP shields, jo to var mest kur vien vēlies un tam nav liels cooldown, tāpēc bieži vien gadās, ka spēj nobloķēt D.vas ultimatu. Ja pretiniekos ir Orisa, tad ir obligāti jāiznīcina viņas shields un atkarībā no varoņa ir jāskaita, pēc cik ilga laika tiks uzmests nākamais shields, lai varētu veikt labus uzbrukumus, kas netiek bloķēti. Viņa ir perfekta priekš vidējām distancēm un, ja spēlētājam ir labas iemaņas, tad tuvumā pretiniekus var vienkārši sašaut headšotā, jo viņas šāvieni iet precīzi vienā līnījā. Par vieglu mērķi viņu padara viņas augums. Ultimate gan viņai ir niecīgs, bet tas tiek kompensēts ar viņas spējām

Šis man bija negaidīts varonis. Cik esmu viņu spēlējis, tad viņs ir tā pat kā Sombra perfekts skrienot apkārt pa mapi un ātri sitot nost pretiniekus, diemžēl viņš ir patiesi noderīgs tikai laba spēlētāja rokās, jo Doomfistam ir lielākais ķermenis no visiem offensiem un tas, ka viņam var notikt tāda problēma, ka beidzas gan lodes ko šaut no rokas un abilities, tāpēc tuvumā būtu perfekti ja viņam būtu kāds hīleris.

Moira

Diezgan viegli spēlējams varonis ar lielu mobilitāti. Mīnuss ir tāds, ka viņa pārāk tālu var izmantot savu izsūcēju, bet liels bonuss viņai ir tāds, ka atšķiriībā no Mērsijas, viņa spēj hīlot vairākus komandas biedrus reizē un pat kad viņa beidz hīlot, tad kādu sekundi, vai divas hīls vēl drusku turpinās. Viņas ultimate ir pagrūti izmantot, jo nevar īsti saprast cik tas tālu ņem. Kaitinošas ir viņas bumbas, jo kad viena bumba pazūd, tad viņai jau ir gatava nākamā ko mest, tāpēc pret viņu perfekts hero ir D.va, jo var ātri doties uz vietām kur Moira teleportējās un nobloķēt viņas bumbas.

2 Likes

Man liekas, ka te var ielikt arī Mercy, jo šī gada laikā viņu pilnībā pārbūvēja. Nerfoja daudzas reizes, iedeva jaunu ultimate un spējas, padarīja viņu… Vājāku?

1 Like

Kad būšu mājās ielikšu :smirk:

1 Like

Man arī patika neierastais Doomfista raksturs un balss. Ļoti patīk, kad viņš kādu nosit un saka - “Flaton!”

1 Like

Jā viņš ir interesant personāžs ,viņa ults ir bomba kopā ar zaryas ultu✋🏽

Sombra
Sekoju līdzi Sombras ARG, tas bija interesanti līdz… tā bija par daudz. Visskumjākais bija tas, ka, lai arī cik ļoti viņi Sombru turēja zem gultas, dienu pirms Blizzcon tik un tā tika nopludināts viņas dizains (es tajā brīdī cerēju, ka tas ir kārtējais joks, jo… nepatika man, kā viņa izskatījās (kas tās par kurpēm, mīļais cilvēk?)
Joprojām neesmu liela viņas vizuālā dizaina fane, bet laikam lēnām sāku samierināties ar to (vairāk kā gadu pēc izlaišanas :D:D:D). Arī skini ir tādi… eh. Vasaras spēļu/Ziemassvētku skini ir vieni no labākajiem, manuprāt.
Pagāja tik ilgs laiks, līdz viņa no trollpick kļuva par respektētu varoni un arī man patīk ar viņu terorizēt cilvēkus, kas domā, ka ir ļoti gudri flankojot vieni paši. Heh. Vēl vairāk man patīk campot pie citu sombru teleporta un gaidīt, kad viņas izleks no tā:D mani mazie prieciņi

Orisa
Varonis, ko mēs nebijām pelnījuši, bet mums vajadzēja. Viņas Ziemassvētku voiceline ir… lielisks ;_; Orisa ir labākais, kas ar mums noticis kopš Ana.
Skini… mmm. Nav, ko īsti pieminēt. Blizzard nedaudz skopojas ar tiem. Bet viņa tāpat ir Lieliska. Un Efi Oladele arī ir 10/10.
Spēles ziņā, arī lielisks varonis, viegli iemācīties un nāvējoša pareizās rokās, plus viņas kit ir pietiekami elastīgs dažādām situācijām. Pat nav īpaši žēl, ka viņa praktiski iemetusi Reinhardt nespēlēto varoņu stūrī.

Doomfist
Obligātā Terry Crews pieminēšana
Vēl viens Lielisks varonis vizuālajā ziņā, bet manī bažas rada viņa (un, protams, Hanzo,) tendence skraidīt apkārt ar izkārtu sānu. Jūs esat pieauguši cilvēki un jūs saaukstēsieties. Arī Doomfistam nav īpaši daudz skinu, jo samērā svaigs varonis vēl, bet manas cerības ir diezgan augstas. Masquerade tux Doomfist, lūdzu? Man arī ļoti patīk viņa VA, tas viņam dod papildus šarmu. Protams, Terry Crews ir savs šarms, bet kolīdz es izdzirdēju Sahr Ngaujah balsi, man bija viegli pajāt par to, ka meme nenotika.
Spēles ziņā: es viņu nemāku. Nebaudāms process, nomirt dažu sekunžu laikā :smiley: Atstāju to pieredzējušu cilvēku ziņā.

Moira
Vai tiešām Mercy Beidzot ir radusies konkurence? Lore ziņā abas tiek vērstas viena pret otru, kas ir Interesanti, un arī viņas dizains ir savādāks, svaigāks, netradicionāls. Visi gaidīja kārtējo prettygirl, bet dabūjām šo apšaubāmo īru rūķi (joks:D). Vienīgais, par ko Blizz zaudēja punktus manā vērtējumā ir tas, ka viņas golden weapon nav viņas nagi. Par Moiras skiniem runājot… yikes. labāk nē.
Viegli spēlējama, tikai vajag sekot līdzi resursiem. Kā jau brālītis minēja, viņas Biotic Grasp tālums ir smieklīgs (un es jau saožu nerfotāju lipīgos pirkstiņus, kas pie tā drīz vien pieķersies). Vienīgā lieta, kas man nepatīk ir nekonsistentā bumbu uzvedība - damage orb uzvedas tā, kā itkā tai būtu jāuzvedas, bet heal orb atsitas pret faktiski neko gaisā un sāk mainīt savu lidošanas trajektoriju. Un tā laikā man komandas biedri bļauj virsū, lai es viņiem leju virsū, bet mans heal meter ir ne tikai tukšs, bet arī viņi stāv kaut kur uz jumta, vai 100km attālumā no manis. Kad man galīgi apnīk, es atgriežos pie Mercy, jo viņas mobilitāte tomēr ir nepārspējama, un raudu, jo Mercy stundas man turpina krāties, bet es gribu tomēr spēlēt efektīvu support.

jūs: 'analīze par spēlēšanu’
es: nesmuki skini fuj

2 Likes

Ko tu! Talonam ir forši apavi :D

1 Like

talonam vajag palīdzību, what are those
bet tad mercy victory skinam ir šādas kurpes…

blizzard attēlotās nākotnes apavi manī rada lielas bažas par cilvēces stāvokli

3 Likes

Tagad jau ir. Vismaz uz PC. Jā, Moira ir konkurence Mērsijai, bet ir viens MILZĪGS mīnuss. Tas ir tas, ka cilvēki, kas spēlē Moiru domā, ka viņa ir vajadzīga uzbrukumam un aizmirst par hīlošanu. Izskrien tādas visas komandas priekšā un pat neskatās kam ir maz hp palicis. Pat kad bļauj viņai 3x pēc kārtas viņa neko nedara, kā cīnās tālāk. Viņas izsūkšanas spējai ir tik liels rādiuss, jo supportu vieta ir AIZ komandas un tas ir domāts tā, ka viņa atrodoties AIZ komandas, joprojām spēj darīt kkādu damage pretiniekiem. Nevis skriet visiem pa priekšu un satikt D.vu, kas to nobeidz.

1 Like

“Ideālas kurpes kaujai” :joy:

1 Like

bet tajā pašā laikā, Moirai jātiek klāt pretiniekiem, lai atjaunotu savu heal meter, un sēžot beigās tas ne vienmēr ir iespējams. es tev nevarēšu neko uzliet virsū, ja mans meter ir tukšs :^(
lai gan, es arī dažreiz aizraujos un aizmirstu, ka moira ir support, tomēr. ups. bet kausēt gengos un tracerus ir tik terapeitiski.

1 Like

Tāpēc viņas izsūkšanai ir tik liels rādiuss, ka spēj pat Pharu gāzt no debesīm, lai dabūtu vairāk heal.

Tas nav normāli, kad comp mačā Moirai tiek highlight un tā kartiņa par 40 eliminations

kādreizējie mercy spēlētāji nedaudz nolaiž dusmu :smiley:
jāņem vērā, ka damage orb pievieno diezgan daudz neīstu eliminations - ja tu izdari vismaz 10% damage (man šķiet, tas bija īstais skaitlis) , tas tev skaitīsies kā +elim, pat ja neesi izdarījis killing blow.

Kad uz manis lido kāds no tiem orbiem, tad es īsti nezinu ko darīt - vai nu skriet atpakaļ un sa;nemt dmg no tā, vari arī skriet uz priekšu pie pretiniekiem, kas mani gabalos grib saraut

1 Like

Tad jau ir ļoti atkarīrgs no varoņa

Piemēram?

Nu piemēram ja esi junkart , vari uzšaut sevi gaisā un nedabūt nekādu triecienu , bet ja esi genji vari to atvairīt ,bet ja tu esi low health tracer un tev nav recover nuuuu tad ir ta ka ir.

1 Like