Overwatch 2 Post-BlizZon2021 Prezentācijas pārdomas

Noskatījos BlizCon2021 Overwatch 2 prezentāciju, un man radās dažas pārdomas par šo topošo spēli.

Izskatās, ka beidzot būs kaut kāds savdabīgs story režīms. Kaut kas ko es jau no paša sākuma gaidīju kad spēle iznāca. Režīms, kurš tā arī nebija izlaists oriģinālajā Overwatch, kas man lika vilties visā šajā spēlē līdz noteiktam līmenim. Filmiņas un komiksi bija forši, bet kaut kā nesniedza vēlamo gandarījumu. Šeit izskatās, ka šo trūkumu no pirmās daļas nedaudz labos. Nebūs tā kā pilnvērtīgs story mode, bet gan, kā viņi nosauca Hero Missions. Labāk nekā nekas, bet tik un tā liekas, ka nav īsti tas ko gaidīju.

Izskatās, ka būs dažas pārmaiņas arī varoņos pašos. Viņi, iespējams, pievienos sava veida skill-tree personāžiem un varēs padarīt tos personāžus unikālus un sniegs jaunu dinamiku kaujās. Kaut kā nedaudz rada bažas man šīs izmaiņas, jo tad varoņi paliek ļoti neparedzami saistībā ar PvP mačiem. Oriģinālajā, ja tavā komandā pievienojas Soldier, tu vismaz zini, kas tas par čaru un viņa skill-set ir labi zināms. Bet tagad tu nevarēsi paredzēt ar kādu skillsetu viņš tev pievienosies. (tas ir ja šie skillu izvēles arī nāks uz PvP, nevis tikai šajos Hero missions).

Tankiem arī veiktas izmaiņas un kļuvuši vairāk kā Offensive tipa čari nevis pārsvarā Defensive. Grūti spriest, kā šādas izmaiņas iespaidos PvP, bet es ceru tas nerezultēsies uz to, ka tanks kura loma ir turēt pozīciju un aizsargāt pārtaps par LEEEEROY JENKINS tipa momentiem, kad tanks viens pats aizskrien virsū pretiniekiem domādams, ka tagad viņš ir one-man-army.

Patīkami ir arī dzirdēt, ka izmaiņas healeriem ir, tas ta tagad viņi paši sevi healos ar laiku. Tas man likās vienēr dīvaini, ka oriģinālajā spēlē healeri spēja veseļot citus, bet paši sevi tikai ar kāda speciāla skila palīdzību. Zinu, ka Mercy un Zen spēj sevi healot ar laiku, bet tas nav raksturīgi visiem healeriem.

Tur vēl piemin daudz citu izmaiņu, kā kartes, vizuālie efekti un skaņas, bet šie bija tie galvenie, punkti, kas mani pašu interesēja visvairāk. Gribētu dzirdēt jūsu pārejo domas, kas vēl spēlē Overwatch.

4 Likes

Tātad…
*Kartes un apkārtējā vide. Atkarībā no kartes un vides tiesām lielas izmaiņas. Sniega/smilšu vētras un tml. - patiesi liek tam visam malziet būt dzīvākam kā arī domāju, pa savam tas noteikti mainīs gameplay - redzamība, kustību problēmas un citas saistītas lietas (cerams). Vai tie būs iekš PVP- ceru, ka jā.

  1. Sākuma runas par Reinhardu- lietas kuras man sen galvā sēž, kāpēc viņu nav, viņas ir tik loģiskas. Nu tad beidzot šie aizdomājušies. Par tankiem kopumā - viņus jau tagad un sen vairāk uz uzbrukumu bīda. Tas pats Rein - pie laba heal spēj normāli uz priekšu izpušot veidojot lielāko daļu dmg vai/un kill. Tāpat Zarya - pie pareiziem vairogiem spēj izdedzināt visus. Hog - blāķis kuru nogalināt grūti un kurš visus zem 200hp iznes momentāli ārā.

  2. Hero mission - faktiski viņi paņēmuši nosacīti dažu event misijas un pārdomājuši to konceptu un pasniegšanas veidu. Malači pa savam.

  3. Skill tree cik saprotu būs tikai “hero mission”. Pārāl liels disbalanss rastos iekš PVP. Tie nav tikai dažādi ieroči ar dāžadu atdevi un citiem rādīotājiem. Pārāk nelīdzsvaroti sanāk. Lai gan - kas zin - varbūt tiks izdomāts kaut kā balansēt komandas vai tml.

Kopumā OW2 drīzāk ir šī sižeta daļa nekā otrā spēle savā ierastajā žanrā. Ņemot vērā, ka pēc viņu apgalvojuma, kurš nav vēl noraidīts, ad OW1 īpašnieki varēs izmantot OW2 fīčas, kas noteikti ir kartes priekš PVP un režīmi iespējams.

Kopumā jā - ļoti kinemātiska un pareizi sarakstīta prezentācija. “Neveiklie” mirkļi, joki, cik grūti strādāt un vispār kādi malači esam. (Tā - cik tur akcijas tagad uzskāpa?)

1 Like

Overwatch 2 vēl projām šķiet kā savdabīgs pirmās spēles paplašinājums nevis otrā daļa. To gribas drīzāk saukt pat Overwatch otro epizodi vai tamlīdzīgi.

Mani personīgi Overwatch sižets nekad īsti neaizķēra. Nezinu kādēļ, taču neviens no stāsta video ko esmu redzējis nešķiti īpaši interesants. Pagaidām nešķiet, ka mani piesaistīs stāsta misijas.

Varētu noteikti piekrist. Pats tādās domās esmu. Viņi drīzāk izlaiž lielu DLC, kas paplašina eošās spēles visumu un tajā iedziļinās. Protams, viņi būtu idioti, ja neiviešot jaunas fīčas viņi faktiski pārdotu to pašu tikai sižetisku. Tākā viss ir likumsakarīgi!

It kā Blizzard paplašinājum pakas nav svešas un nevaru teikt, ka studija pirms tam būtu izlaidusi spēles otro daļu, kas faktiski ir tikai pirmās daļas paplašinājums.