Overwatch Zelta ieroči

Tātad par cik iepriekš runājām par OW Golden guniem , nolēmu izveidot topiku par ieročiem kuri jūsuprāt šķiet visforšākie un vispiemērotākie .

Vismaz man bieži vien ir vēlme skatīties zelta ieroču kategorijas un domāt kuru ieroci pirkt , katru reizi svārstos , bet sirdī man vienmēr paliek Widow , Mei un Mercy .

Jūsu idejas/ pārdomas?

Hmmm, vislabāk protams ir, ka ņemt savu pirmo zelta ieroci priekš sava varoņa, ko spēlē visbiežāk. Jo tad varēsi tos ieročus izmantot visvairāk priecējot tavas acis un morāli iznīcinot tavus pretiniekus.

1 Like

Man jau īsti tagad tāda main heroe nav , ko teamam vajag to arī parasti ņemu

Tīmam vajag mani D.vas veidolā, tāpēc viņu arī ņemu :D

1 Like

Man Soldier 76 jau ir zelta ierocis.

1 Like

Tagad krāšu lootboxus, lai kopā ar savu pirmo zelta ieroci būtu vēl papildus prieks arī no lootboxiem :smiley:

Man palika tik 40 punkti ko sakrāt! Un 100 punkti līdz platinum rankam! :smiley:

Ak cilvēki! ES TO IZDARĪJU!! Man beidzot ir D.vas zelta ierocis!! :smiley:

3 Likes

Deam , atsūti bildi

ℤ𝔼𝕃𝕋𝔸 ℝ𝕀𝔼𝕂𝕊𝕋𝕀

Ir daži specifiski skini, pie kuriem piestāv zelta ieroči, un ir tādi, kuriem nu Galīgi Neiet Klāt. Bet tas mans parastais vizuālais vērtējums :smiley: Ja man jau būtu Zenyatta’s gg, tad nākamais būtu Widowmaker (Huntress), iespējams Mercy (kopā ar viņas Winged Victory skin), un, protams, McCree (Demon Hunter, mmm, nice).

2 Likes

Biju grupā ar 3 <40 līmeņa spēlētājiem un attiecīgi mani arī iemeta tāda līmeņa comp spēlē… Tagad sāku izjust to baudu, ko sajūt smurfi šādi iznīcinot visus pretiniekus :D

2 Likes

Tik nice