Noderīgas telefonu lietotnes

Sveiciens!

G-Play ir pilns ar visu ko un drazu, nereti pārrokot kaudzi ar dažādām aplikācijām, kamēr atradīsi kaut ko noderīgu, strādājošu un bez uzmācīgām reklāmām. Pieļauju, ka ikviens no mums ir tā vai citādi atradis ko noderīgu, ko izmanto ikdienā vai citos brīžos.

Vivino: Buy the Right Wine – Apps on Google Play

Palīdz noteikt dažādus vīnus. Skanē pudeles etiķeti un tas pastāstīs visu par šo pudeli, paradīs cilvēku atsauces, kā arī pat piedāvās “aktivitātes”. Vfiss info par tavu pudeli saglabā.
Galvenokārt tendēts uz vīniem, bet atpazīstot arī kaut ko stiprāku reizēm. Kolēģa pārbaudīts :grin:
Biblitoēka papildinās. Dažas pudeles no spānijas nevēlējās atpazīt, tomēr varētu būt dēļ specifiskās etiķetes…

Degvielas cenas – Apps on Google Play

Tiem, kam mašīna. Var apskatīt visu staciju uzpildes cenas. Ir savi trūkumi. Ja atvērsi bez GPS, var pakārties. Bet savu pamat darbu veic, reti izmantoju, bet atrast lētāko var.

2 Likes

Maybe šis te. Vēl pašam jāpačeko

1 Like

Es nezinu, cik šeit tas ir aktuāli, bet Plantnet ir reāli labs augu noteicējs. Kā līdzīgas aplikācijas, tā strādā uz fotogrāfijām, bet papildus tā piedāvā izvēlēties gan ģeobotātisko reģionu kur tu esi, gan pēc kuras pazīmes noteikt - piemēram lapu formas, ja augs vēl nezied. Un rezultātā tev izmet kaudzi ar augiem ar ticamības koeficientiem, kas tas varētu būt. Manās aprindās viņa ir zelta vērta

4 Likes

ahhh shit, šid irderīgs tikai intel pročiem sākot ar 11. paaudzi.

big sad :frowning:

1 Like

Sky safari - caur telefonu var skatīties uz zvaigznēm un radīs to nosaukumus un dažus parametrus, gandrīz Stellarium telefonā.

Mood tracker - labākais ko atradu no šāda veida dienasgrāmatam, jo tur var pierakstīt garastāvokli 5 parametros (nevis 1 kā citās aplikācijās), miega stundas un vēl pāris parametrus, un vēlāk analizēt pēc grafikiem.

1 Like

es šitā caur līdzīgu appu 1x centos saprast, kuras no 3 sēklām tur sāka dīgt. spļaudījos, ka nu galīgi garām, tas tur nevar būt. izauga. app was right :D

2 Likes

Nav nekāda sakara ar procesoriem. Kā pierādījums - es ar savu ryzen mierīgi izmantoju.

1 Like
  1. https://play.google.com/store/apps/details?id=org.solovyev.android.calculator&hl=en&gl=US
    Feina kalkulatora alternatīva, praktiski katrai pogai, swaipojot no pogas centra uz malām/stūriem ir alternatīvas funkcijas, kas ir ļoti feins risinājums. + looks nice.

  2. https://play.google.com/store/apps/details?id=com.tendadigital.chwaziApp&hl=en&gl=US
    Ērts veids, kā izvēlēties, kurš kaut ko dara - iet pirmais galda spēlēs, pasūta paiku, maksā rēķinu, w/e.

That’s it, I don’t have anything unique.

Man nereāli patīk šitā aplikācija:

Kaaaroč - tāda forša, caur viņu var nopirkt visu ko, ēdienu, dzērienu, šad tad kādu smuku štāti, principā kas ienāk prātā!
Vienīgais mīnus - reizēm tur tā valūta beidzas

/Alright, imma escort myself out/ :vienradzis:

4 Likes

image

7 Likes

Es nezinu kā jūs linkojot tās aplikācijas, bet man ir vēl viena - LVM GEO. Tā ir karšu programma, tāda kā vietējā alternatīva Google maps gandrīz vai, ar krietni lielāku info apjomu. Ejot caur datu slāņiem var noskaidrot kur tuvākais dižkoks aug, kas piemājas mežā pa ES direktīvas biotopiem ir. Var atrast pilskalnus. Tomēr ikdienas cilvēkam interesantākie ir tūrisma datu slāņi. Zem LVM tūrisma vietām un DAP tūrisma infrastruktūras slāņiem atradīs visu ko sirds kāro. Kempinga vietas un dabas takas. Skatu platformas un torņus, ugunskurus, piknika galdus, visa veida apskates objektus, tualetes un stāvvietas

3 Likes

Piekrītu ir laba, bet nereti pēdējā laikā ap mēneša vidu, beigām pārstāj strādāt.

Supports neatbilde un nesniedz padkaidrojumus.

3 Likes

Tur nav, ko zināt. Ieraksti aplikācijas nosaukumu googlē, un viens no pirmajiem rezultātiem būs Google Play Store links.

Šī pagaidām man vislabāk patīk no nosauktajām.

2 Likes

Es takā āpsis domāju ka kaut kā no play store linkojat…

Nesen to atklāju ar priekš sevis. Neesmu vēl tā mēģinājis pa īstam…

Es nokopēju linku no google play share opcijas

Ko tad, googli? :D

Tupa address bar linku nokopē.

Uz datora nemaz nav tādas share opcijas.

Arī, bet šoreiz runa par LVM GEO

2 Likes