G-Play ir pilns ar visu ko un drazu, nereti pārrokot kaudzi ar dažādām aplikācijām, kamēr atradīsi kaut ko noderīgu, strādājošu un bez uzmācīgām reklāmām. Pieļauju, ka ikviens no mums ir tā vai citādi atradis ko noderīgu, ko izmanto ikdienā vai citos brīžos.
Palīdz noteikt dažādus vīnus. Skanē pudeles etiķeti un tas pastāstīs visu par šo pudeli, paradīs cilvēku atsauces, kā arī pat piedāvās “aktivitātes”. Vfiss info par tavu pudeli saglabā.
Galvenokārt tendēts uz vīniem, bet atpazīstot arī kaut ko stiprāku reizēm. Kolēģa pārbaudīts
Biblitoēka papildinās. Dažas pudeles no spānijas nevēlējās atpazīt, tomēr varētu būt dēļ specifiskās etiķetes…
Tiem, kam mašīna. Var apskatīt visu staciju uzpildes cenas. Ir savi trūkumi. Ja atvērsi bez GPS, var pakārties. Bet savu pamat darbu veic, reti izmantoju, bet atrast lētāko var.
Es nezinu, cik šeit tas ir aktuāli, bet Plantnet ir reāli labs augu noteicējs. Kā līdzīgas aplikācijas, tā strādā uz fotogrāfijām, bet papildus tā piedāvā izvēlēties gan ģeobotātisko reģionu kur tu esi, gan pēc kuras pazīmes noteikt - piemēram lapu formas, ja augs vēl nezied. Un rezultātā tev izmet kaudzi ar augiem ar ticamības koeficientiem, kas tas varētu būt. Manās aprindās viņa ir zelta vērta
Sky safari - caur telefonu var skatīties uz zvaigznēm un radīs to nosaukumus un dažus parametrus, gandrīz Stellarium telefonā.
Mood tracker - labākais ko atradu no šāda veida dienasgrāmatam, jo tur var pierakstīt garastāvokli 5 parametros (nevis 1 kā citās aplikācijās), miega stundas un vēl pāris parametrus, un vēlāk analizēt pēc grafikiem.
es šitā caur līdzīgu appu 1x centos saprast, kuras no 3 sēklām tur sāka dīgt. spļaudījos, ka nu galīgi garām, tas tur nevar būt. izauga. app was right :D
Kaaaroč - tāda forša, caur viņu var nopirkt visu ko, ēdienu, dzērienu, šad tad kādu smuku štāti, principā kas ienāk prātā!
Vienīgais mīnus - reizēm tur tā valūta beidzas
Es nezinu kā jūs linkojot tās aplikācijas, bet man ir vēl viena - LVM GEO. Tā ir karšu programma, tāda kā vietējā alternatīva Google maps gandrīz vai, ar krietni lielāku info apjomu. Ejot caur datu slāņiem var noskaidrot kur tuvākais dižkoks aug, kas piemājas mežā pa ES direktīvas biotopiem ir. Var atrast pilskalnus. Tomēr ikdienas cilvēkam interesantākie ir tūrisma datu slāņi. Zem LVM tūrisma vietām un DAP tūrisma infrastruktūras slāņiem atradīs visu ko sirds kāro. Kempinga vietas un dabas takas. Skatu platformas un torņus, ugunskurus, piknika galdus, visa veida apskates objektus, tualetes un stāvvietas