Jauns logo, jauna ēra

Kā varat manīt, esmu negaidīti nomainījis attēlu, kas redzams foruma augšā. Šī ir pārmaiņa, ko forums gaida jau gadiem. Vecais logo bija paredzēts kā pagaidu attēls, taču tas netika nomainīts līdz pat šai dienai. Iemesls tam ir vienkāršs, laba logo radīšana nav tik vienkārša. Mums ir bijuši jau kādi 3 vai vairāk logo prototipi un neviens no tiem nav pieredzējis saules gaismu.

Tā nu, lai labotu šo situāciju, es liku lietā savu kreatīvo ģēniju un izveidoju kaut ko pēc iespējas vienkāršāku/tīrāku. Teksts “ANIMEFORUMS” divās krāsās. Nav diezko iespaidīgi, toties tīri. Pagaidām, protams, nekas nav akmenī kalts un šo var uzskatīt par izmēģinājumu.

Esmu apsvēris arī alternatīvu pašu veidotam logo jeb tā pirkšanu internetā. Pētot piedāvājumu man rodas sajūta, ka tas vainu maksās ievērojamu naudas summu vai arī gala rezultāts būs ļoti viduvējs. Pagaidām neesmu uzgājis cilvēku, no kura varētu iegādāties dizainu un sagaidīt labu rezultātu. Vēl iespējams kāds konkurs vai tamlīdzīgi, kura nobeigumā tiek nopirkts labākais dizains. Tiesa, priekš tā vajag gana daudz dalībnieku.

Droši varat izteikt savas domas logo sakarā vai piedāvāt savas logo alternatīvas.

4 Likes

Man šķiet, ka uz telefona viņu vajadzētu drusku samazināt, baigi milzīgs salīdzinot ar pārējo.

4 Likes

+1

Galvenais nav izmērs, bet kā viņu lieto

2 Likes

Pa savam man patīk šis logo. Organisks un vienkāršs.

3 Likes

ļoti labs! vienkārši un gaumīgi!

1 Like

jopcik, uz datora izskatās vēl trakāk.

Tehniski tas uzraksts aizņem mazāk vertikālo vietu par ikonām. :D

Nav ne vainas, ir ok.
Bet nedaudz liekas tāds paliels. Vai arī vienkārši nepierasts :smiley:

Varbūt to efektu, ka liekas tāds paliels dot tas, ka visi burti ir lielie? :thinking:

looks good.
Bet jāpiekrīt Divniekam, ka gan telefonā gan uz pc izskatās bišk pa lielu.
rip rūķītis. :<

ikona bookmarkos ar pārmainījās uz zaļu A.

3 Likes

@5umm3r looks, like tu vari nemt vel vienu karogu sev. xD

Uraaaaa :D

Kaut kā pietrūkst tā rūķīša, bet izskatās labi :D

1 Like

vecais bija labāks imo