Mobilās otome spēles - Apskats (?)

Otome spēles - faktiski dating sims meiteņu mērķauditorijai
Pēdējā laikā Playstore esmu ievērojusi jaunu trendu - spēles ar smukiem anime puišiem, kuru sirdis spēlētājam ir jāiekaro~ , un tā kā es izniekoju savu laiku (tā vietā lai darītu ko produktīvu), izmēģinot šīs aplikācijas, domāju vismaz kaut ko lietderīgu no visa procesa izspiest, uzrakstot recenziju 3 šādiem darbiem :grin:.
Šis gan ir vairāk izklaidējoši informatīvais raksts (īpaši neuzsverot uz informatīvo pusi un arī mana spēja izklaidēt ir apšaubāma :stuck_out_tongue_winking_eye:). Jau iepriekš atvainojos modam, kuram nāksies šo visu izlasīt :joy:.

1) Feral Boyfriend (Playstore links)

Lai gan šīs aplikācijas neražo viena kompānija, ir ļoti daudz viena tipa spēļu. Parasti ikonā būs attēlots anime puisis ar uz skatītāju vai uz leju vērstu skatienu, pusgariem matiem un kaudzi spīguļiem.

Neticēji? :grin: Vislabāk gan šo žanru raksturo vidējās spēles nosaukums.

Vēl šīs spēles raksturo bonusi:

• Google līmeņa tulkojumi!
  • Maināmi avatari ar veselām 2 bezjēdzīgām izvēles iespējām!
  • Sarežģītas misijas, kas prasa piepūli! (Vai tu spēsi nospiest “Start” pogu :cold_sweat:?)
  • Katru dienu tev tiks piešķirtas 5 biļetes spēles turpināšanai! (Katra biļete atver aptuveni 5 teikumus dialoga!) Izbaudi diennakti ilgu gaidīšanas prieku vai arī noskaties 10 reklāmas rullīšus Guild Wars spēlei!
  • Milzīgs klāsts ar vienveidīgiem scenārijiem!

Te ietilpst gan girl x boy un boy x boy spēles, pat tās neatšķiras. Daudzās BL (boys love) spēlēs var manīt, ka vienkārši ir nomainīts spēlētāja dzimums, bieži ir aizmirsts samainīt dialogos “she” uz “he”
Bet kā tad ir ar “Feral Boyfriend”? Te ietilpst visi iepriekšminētie “kvalitātes” apliecinājumi.

Stāsts
Ir par puisi [insert name] kurš mācās BL Academy High School (Interesanti, kādi ir šīs skolas iestājeksāmeni? ( ͡° ͜ʖ ͡°)) un nespēj nomaksāt mācības akadēmijā? vidusskolā? (Ražotājiem ir bijis vienalga un man arī vajadzētu par to nedomāt… :frowning:). Šī ir īpaša skola ne tikai ar savu tizlo nosaukumu, bet arī tāpēc, ka puse skolas ir cilvēkiem, otra - zvēriem (zvērcilvēkiem), kuriem ir paaugstinātas instinktīvās spējas un dzīvnieku ausis. Visvairāk mani gan tirda fakts, ka šiem cilvēkiem ir 4 ausis :anguished:. Spēlētājam par laimi izrādās, ka puisis ir pus-zvērs, kura īpašā smaka piesaista zvērcilvēkus tik ilgi, kamēr viņš nebūs pārojies (tik pliki tas arī tika pasniegts :grin:).

“Īsta Romantika”
Tāpēc šim civēkam ir jāizmanto savs “šarms” lai palīdzētu kādam no zvēru studentiem “pagriezt jaunu (koka?) lapu” (pameklēju mātē Googlē, izrādās, ka ši teiciens tiešām pastāv :grin:)

Un šie 3 iepējamie boyfriendos:

Es nespēju atturēties no “Seductive Rabbit” šarma :smile:

Kad ir izvēlēts mutant byfriendo, ir jāmēģina iekarot viņa sirdī ar “biežām” izvēlēm reizi nodaļā.
Plusi/mīnusi:

• Daudz maz normāli zīmējumi
  • Saprotams stāsts
  • Šie divi character sprites (kāpēc es nevaru tikties ar skolotāju? :joy:)
  • daudz neloģisku teikumu tiešā tulkojuma dēļ. Vēlāk spēlē ražotāji pat kļūst pārāk slinki vispār tulkot vārdus, tos atstāj orģinālvalodā, rakstītu ar burtiem.
    -šitik milzīgas izvēles iespējas pēdējoreiz redzēju The Sims 1:
  • “misijas”, kurās viss, kas ir jādara, ir jāuzspiež uz vienas pogas un prasmju pārbaude, pirms kuras vēl vairākas reizes jāuzspiež uz vienu podziņu (īstā prasmju pārbaude ir spēlētāja pacietībai)
  • gaidīšana uz biļetēm,lai varētu turpināt stāstu. Var jau viņas arī nopirkt, bet kurš gan idio- eh, noteikti ir kāds, kas biļetes ir pircis.
  • Generic as tsundere with pigtails
    Kopā: 6/10. Ieliktu 5, bet neesmu spēli pabeigusi un netaisos, tāpēc nespēju vērtēt beigas, varbūt tās bija pārsteidzoši labas? :sweat_smile:

2)“The Cradle of Thorns: My Brother Belongs to Me” (Spēle vairs Playstore nav pieejama :joy:)
http://koyonplete.com/image/ib_st/ibara.jpg
(Well this is sum HD s*it)

Šo gan spēlēju sen atpakaļ un pabeidzu. Īsti par spēli to nosaukt nevar, tā ir kinētiskā novele, ti., lasītājam nav iespējas izvēlēties atbildes. Ja ar to nepietiek, lai aizbiedētu spēlētāju, lai tiktu uz nākamajiem slaidiem ir jāgaida, saņemot dārgakmeņus (kuri bieži vien bija nosaukti JEWs :grin:). Bet kādēļ tomēr viņu pabeidzu? Šeit ir īpašs papldinājums, kuru neesmu redzējusi citur, kas visu spēli padara 3x labāku - komentāri.

Komentē gan trakās yaoi fanes, gan cilvēki, kuri nevar saprast, kas ir Danica (man nav ne jausmas, kas ir Danica :sweat_smile:), gan cilvēki kas sūdzās par Jew trūkumu un izvirtuļi, kas pēc katra teikuma liek lenny face ( ͡° ͜ʖ ͡°). Tas pieredzi padarīja daudz interesantāku un smieklīgāku. Jāatzīst, es arī ieliku čupu stulbu komentāru :stuck_out_tongue_winking_eye:.
Kā uzlabot dramatisku ainu, kurā puisis raud par jauniegūtās draudzenes pazušanu:

Stāsts
Tas ir nepabeigts, beigas neko nepaskaidroja :persevere:. Stāsts par 2 brāļiem, kuri dzīvo vieni milzīgā villā, līdz perfektos wincesta apstākļus izjauc meitenes iemaldīšanās viņu rožu dārzā. Jaunākais brālis ar viņu iedraudzējas, līdz kādu dienu viņa pēkšņi pazūd. Faktiski tas ir viss stāsts. Tiek gan netieši uzsvērts, ka, visticamāk, greizsirdīgais vecākais brālis ir viņu nomušījis un uzlicis uz pusdienu galda o_0, jo parasti brāļi ēd tikai rozes.

Plusi/mīnusi
+Nav stulbu tulkojuma kļūdu.

• Ļoti patīkamas grafikas un mūzika
  • Glorious komentēšanas sistēma
  • Nepabeigts, nepaskaidrots stāsts
  • Mūžīga gaidīšana uz jauniem kristāliem
  • (Laikam īsti šo par - nevar uzskatīt, jo spēlētājs jau tiek brīdināts iepriekš) kinētiskā novele
    Kopā 8/10
  1. Mystic Messenger (Playstore)

Šī spēle mani pārsteidza ar to, ko nebiju gaidījusi - ka viņa tiešām būs… laba?
    Spēles lielākā problēma parādās pašā sākumā -

1,5 gb man pat dažas 3D spēles neaizņem :anguished:
    Var izvēlēties nickname spēlei. Hm, tam vajadzētu būt pietiekami īsam, bet ieintriģējošam…

Perfekti.
    Stāsts
    Spēlētājai (viņi automātiski pieņem, ka esi meitene :sweat_smile:) atraksta nezināms numurs, kurš lūdz nodot pazaudētu telefonu kādā dzīvoklī. Tā kā spēlētāja ir pilnīga muļķe, viņa ieiet svešajā dzīvoklī bez aizdomām, ka šī varētu būt pēdējā reize, kad viņa redz sauli…
    Nu labi, nekas tāds nenotiek, bet uz spēlētājas telefonu sākt svešas ziņas no smukiem puišiem no kādas slepenas organizācijas. Protams, viņa arī tiek vēlāk šajā organizācijā iesaistīta, bet viņa ar biedriem var sazināties caur aplikāciju telefonā.

Tā arī ir spēles fīča - tā darbojas kā šī saziņas aplikācija. Tajā ir čata istaba, ziņas un un pat zvana iespējas. Iespējamajiem mīļākajiem ir iespējams tikai atzvanīt, toties visas telefona sarunas ir ar balsi ierakstītas (tur un HD kvalitātes openinga video arī aizgāja tie 1,5 gb…). Dažreiz tā šķiet kā īsta saziņa ar cilvēkiem, kas ir ļoti ieintriģējoši, bet… vienlaikus liek man justies nožēlojami :disappointed_relieved:.
    Mystic Messanger darbojas uz spēlētāja telefona laiku, jaunas ziņas ienāk galvenokārt pa dienu (kā jau normāliem cilvēkiem pieņemts :grin:). Starp varoņiem notiek sarakstes, kuras var palaist garām, laicīgi neieejot spēlē (bet sarunas var atpirkt, izmantojot smilšu pulkstenīšus).

Spēlētāja uzdevums ir palīdzēt organizācijai sarīkot labdarības pasākumu, aicinot viesus un uzturot labus kontaktus ar biedriem.
Šis stāsts mani tiešām ievilka, mani pat vairs neinteresē būt ar kādu kopā, gribu palīdzēt uzrīkot to pasākumu un savest kopā organizācijas biedru un biedreni (nez, vai tas ir iespējams?). Un jā, viena no iespējamām romatiskajām interesēm ir meitene (vai vari uzminēt galvenajā attēlā augšā, kura ir meitene? :grin:).

Plusi/mīnusi

• Inovatīva spēles ideja
  • Aizraujošs stāsts
  • Labi zīmējumi un daudz atslēdzamo CG
  • Daudz izvēles iespēju (kā atbildēt uz ziņām, vai atzvanīt, ko aicināt viesos utt.)
  • Ir daļas ar voice acting (un viņiem visiem ir jaukas balsis :kissing_heart:)
  • Aizņem daudz vietas priekš otome spēles
  • Nenoturīgi serveri (pirms dienas ar jaunu update spēle vairs nedarbojas, un man šķiet mani seivi arī ir pagalam :joy:
  • Lai veiksmīgi izspēlētu, tev jābūt pielīmētam pie telefona 11 dienas
  • Atgādina, ka miršu viena

Kopā: 9/10 Rekomendēju paspēlēt, kad viņa atkal ies :grin:

Uhh, gan daudz teksta sanāca :sweat_smile:. Drīz šajā tēmā ielādēšu papildus bildes no ineresantākajiem kadriem Craddle Of Thorns un “my dong” piedzīvojumiem Mystic Messanger :yum:

6 Likes

1 Like

Patiesībā tas nav jaunums, jau sen ir iespējams mīļot nintendo waifu :smiley: tikai nu tas ir ielīdis jaunā mētelītī :smiley:

3 Likes

Es ļoti šaubos, ka es pati pamēģināšu šīs aplikācijas… :'D
Bet kopumā diezgan labs apskats. ^^

2 Likes

Ahh the memories ar sim es biju aizravusies kad es vel ar planseti nemos…speleju tiesi shal we date kompanijas speles un dazas pat bija labas…patika devil or angel ja nemaldos un tad bija vel speleju par to ka princesa no sena muza miega piecelas un bija kipa ar kautkadu karali jaaprecas kipa pazemes karalis hren kas vairs atceras bet nu ta pedeja bija interesanta savu partneru izvele jo bija demoni zombiji un vel visadi strange creature piedavajuma ak ja ari skeleta tu vareji fall in love…lol tas skeletons bija recigs. …
Ja runajam par par BL tad speleju ari vienu tadu tur galveno kart bija main tels ar netirajam asinim kipa pus vampirs pus cilveks…unnn tad tur bija dazadi piedzivojumi gan ar cilvekiem…mafijas bosi pat bija un vampiru klana galvenai kas lava main telam baroties ar vina asinum uuunn protams kur gan bez vilkaciem-labakais draugs main telam xD
lol tie bija jautri laiki bet ka jau tu teici ta bilesu gaidisana gan bija viena cakariga stelle un ak ja atcerejos ka speleju vienu citas kompanijas speles pec tam un tur bija vel labak tur bija jagaida lidz pulkstens cetri no rita pajies japanas laika kas pie mums ir apmeram 10-11vakara. . XD

2 Likes

Spēle, kurā var tikties ar skeletu? I’m in :grin: :grin:
Ā, to ar vampīriem, man šķiet es arī baigi sen atpakaļ spēlēju, bet man izbesījās tās biļetes :joy: Pag, man te ir kaut kādas vecas bildes, šitā nebija tā? :grin:

1 Like

Ok pag sameklesu to speli ar skeletu xD
Jaa ta ir ta pati xD …nice cik talu tu tiki jeb visu izspeleji???

Es jau kaut kur pie paša sākuma pametu, man ātri apnika :grin:. Pēdējais, kas notika man šķiet bija, ka es ar kaut kādu detektīvu vai kaut ko tamlīdzīgu saskrējos :grin:.

Hee atradu to speli diezgan atri :smiley:
http://shallwedate.jp/en/free/free_003.html
Bet jaa ta ja spele es biju tikusi diezgan talu bet kautkas man nocakarejas un nacas splet no jauna un tad gan es atri atmetu jo scenariju jau atcerejos no galvas…bet ja zel ka tagad windows telefona neko tadu nevaru dabut labrat kadu uzspeletu garlaicigajos vakaros :persevere:

1 Like

Paldies, kaut kad vēlāk paspēlēšu, man vajag skeleton waifu :grin:

2 Likes

Tik daudz ņāškas, es kūūstu! Preciet mani puikas :heart:

2 Likes

Welp… šī laikam bija slikta izvēle priekš pirmās tāda tipa spēles :smiley: Bet deammmm… XD
. https://play.google.com/store/apps/details?id=kusoge.vn

1 Like

Oi, Kusoge. Šito ar paspēlēju un pārsmējos :grin:. Man vislabāk patika Yaranaika route :grin:.
Un šai spēlei ir ļoti labs “Careless Whisper” dziesmas pielietojums :joy:.

1 Like

Da šī spēle pati par sevi ir bomba XD Man patika Classmate-kun route :smiley:

1 Like
2 Likes

Too true :joy:.
Visi varoņi bija tik gejiski, ka vienkārši izvēlējos meiteni :joy:

Hmm, esmu spēlējusi mystic messenger. Vispār daudz labāka nekā biju gaidījusi. Biju domājusi, ka būs tāds ‘meh’ un dzēsīšu ārā pēc pāris min.,kā to vienmēr daru, bet bija pilnīgi otrādi.
Interesants stāsts kopumā. Lai gan pirmās 5 dienas ir nedaudz interesantākas. Otrajā spēles pusē, ja gribi labas beigas, atliek vien atbildēt uķi puķi izvēlētajai personai, kas arī ne vienmēr ir pareizi.
Kā arī jā, kad esi iesācis spēlēt šo spēli, par gulēšanu vari aizmirst. Un trijos celies vien augšā (kas ir grūti, ja protams neskaties anime vai nedari kko citu). Un labāk lai hourglasses vienmēr ir pa rokai. Daudz.

3 Likes