[LV Manga] Kaut es līdzinātos šim sniegam

Kaut es līdzinātos šim sniegam

Oriģinālais nosaukums - Semete, Ano Yuki no You ni
Izdošanas gads - 2010
Autors - Fujimaru
Žanri - Drama, Romance, School, Doujinshi


Lasīt mangu!


1 Like

Ko tik interesantu savos mapīšu labirintos neatradīsi. :smiley: Ceru vien, ka neesmu piemirsis kaut ko aizkrāsos vai tieši pretēji piezīmēt, pierakstīt klāt.

Es īsti vēl neesmu iebraucis šajā tulkošanas padarīšanā. Tā manga tiek tulkota pa volumes/čapters? Vai arī šī ir tā saucamā ‘‘single’’ manga un viss jau ir izulkots?

Šis ir īss stāstiņš, vienas nodaļas garumā. Turpinājuma tam nav.

Sākums man patika.
Nekad nav patikuši stāsti, kur kāda meitene ir pārklāta pilna ar rētām, pretīgi paliek iedomāties, ka tas pieder pie romantikas žanra.
Beigas arī tādas… nekādas. Varbūt tādēļ, ka neaizraujos ar mangu un uztveru to sliktāk, jo reizēm ātri skrienu garām dažām vietām esmu kaut ko palaidis garām, bet nu… beigas tādas meh.

Cik atceros tev arī nepatika 5 centimetri sekundē. Šis stāsts pēc uzbūves ir ļoti līdzīgs. Melanholija, pārdomas un pa lielam nekas nenotiek. :smiley:

Nebija tā, ka nepatika, vienkārši skatījos ātrā tempā un pilnīgi nesapratu, kam tur bija jābūt. Tā daļa par sniegu likās ok, bet neatceros neko vairāk kā braukšanu vilcienā, sniegu un viss. No otras daļas vispār neko neatceros. :smiley:

Vispār tev (jums visiem, kas animes pārtaisa latviski), ir kaut kāds blogs vai raksts par to, kā tas viss notiek? Kā jūs izvēlaties darbus un par pašu praktisko darbu?

Nav. Forums ir tavā rīcībā, pāris cilvēki te ir kaut ko mazliet darījuši, domāju viņi piemetīs savus divus centus viedokļa, ja tu pacelsi šādu tēmu. Tikai nebrīnies no dažādiem viedokļiem šajā sakarā. :smiley: Katrs te pa savam ietiepīgs.
Priekš tulkošanas epopejas uzsākšanas šī nebūt nav slikta vieta un laiks. Mēs šeit esam tāda nestingra grupa, sēžam vienuviet, lai gan katrs ir pats pa sevi.