Kurzemes brauciens. Jūlijs. 13-14

Sapņoju ka aizgulējos un nokavēju braucienu

Pamodos gana bēdīgs

2 Likes
4 Likes

Lasīju par negadījumiem.
Diemžēl tajā posmā cilvēkli ir neuzmanīgi apdzīšanā. Man šodien ar šoferis stāstīja, ka viņš braucot ar smago, nācies piebremzēt, jo viens lunis nolēma viņu apdzīt un knapi, knapi iespraucās pirms viņa. Un tas diemžēl ir salīdzinoši regulāri.

Analoģiski posmi ir Tukuma virzienā un aiz tā uz Kandavu. Posms ir šķietami taisns un tīrs, bet ir ar nelieliem pauguriem, aiz kuriem tu neredzi zemāk esošo ceļu posmu.

1 Like

Mana vecākā māsīca tur tieši todien brauca un esot divas avārijas pieredzējusi, abas tieši viņas priekšā (nosacīti, gan jau ne burtiski, bet close enough). Vienā no tām, izrādās, esot bojā gājusi viena viņas drauga ģimene - māte, tēvs, un brālis. Nespēju iedomāties, kā tā sanāca, ja vien pie stūres nebija brālis.

3 Likes

Vispār pēdējo reizi, kad man bija jābrēmzē uz šosejas tas arī bija uz Liepājas šosejas. Viens vecs bembis izdomāja apdzīt vairākas mašīnas līkumā. :person_shrugging:

Tu jau nezinu kā bija, varbūt mierīgi brauca un kāds izleca priekšā.

Viņi esot ietriekušies fūrei purnā. Pilnīgs akordeons.
Nezinu, vai fūre viņos vai otrādāk, bet fūres parasti neapdzen tik neapdomīgi.

Šausmas. Par šo biju dzirdējis.

Cik ziņās un no vietējiem zinu, vieglais esot gājis uz apdzīšanu. Bet ārprāts jebkurā gadījumā.

Tāpēc visiem stūrētājiem, kas būs braucienā un ne tikai, bet arī ikdienā - esam prātīgi! Nevajag steigties un nevajag sacensties kurš ātrāk. Ja ir nogurums labāk malā piestāt. Vai atradīsim kurš nosēdīsies pie auto, ja būs vajadzība, ir mums tautieši ar kategorijām.
Un atceramies “DDD” jeb DMC - dod muļķim ceļu.

6 Likes

Tās ko es esmu redzējis, gan diezgan neapdomīgi ir apdzinušas. It īpaši lai vienkārši pabrauktu par pāris km/h ātrāk

3 Likes

Dažiem ir tāda slimība. Un ja vēl viens no viņiem būs lielāks auns, ka pat ātrumu nenometīs un nelaidīs garām tīšu prāt. Lai gan pa lielam abi ātrāk par 90 nevar, vsm teorijā. Labākajā gadījumā varēs izpiest 91-92km/h.

3 Likes

Šodien uzzināju, ka brālim bija 16 gadi, tātad visticamāk sencis bija pie stūres. Stulbi, ka pieaudzis cilvēks ar ģimeni pasažieros tik neapdomīgi rīkojas.

1 Like

Mežonīga dzeltena mašīna ir parādījusies tēmā! Brm, brm!

Piedāvājumā 2 vietas aizmugurē. Izbraucam no Pārdaugavas. No plusiem tā ir jauna, dzeltena un kondicionieris saldē. Jāpiesakās pie manis, @Menestrels.

Izvēlies mūs, izvēlies dzelteno! Iesaka 8,5 no 10 Pikaču.

3 Likes

Savāc mūs no centra and we have a deal xD

Es jau Kristianux karietei piesakos !

1 Like

Ok, bez problēmām!

Ar to Pikaču mašīnas vietas ir beigušās. Paldies par uzmanību. :D

2 Likes

Es arī, ja varu, pieteiktos @Kristianux karietei.

Kristianam laikam līdz ar to ar vietas beigušās.

Bet mieru. Tikai mieru visiem. Vietas pietiks, viss būs. Tākā chill. :grin:

1 Like

Biju padomājis, ka varētu paķert līdzi takoyaki pannu un beidzot uzbliezt mazās pankūciņas :smiley: (excluding the octopus)

5 Likes

Hei hei!!

Tauta ripo, tauta zeļ! Kurš uz Kurzemi grib braukt?

Ir viena brīva vieta officiāli palikusi. Ir iespēja pieteikties.

Apraksts: Kurzemes brauciens. Jūlijs. 13-14
Divas dienas: 13 un 14.07
Virziens:Rīga - Liepāja-Alsunga-Kuldīga-Riga
Cenas:
33 eur - degviela +telšu vieta
48 eur - degviela+gūļvieta namiņā

Pēdējā persona kāpusi uz Kurlande kruīza kuģa :smiley:

3 Likes

Takš, bez telts lietām, peldlietām, pretodu līdzekļa un laba garastāvokļa un tīras sirdsapziņas kko vēl ir jāņem līdzi?

1 Like