Komūnas brauciens uz Stokholmu (05.05-07.05)

Sakarā ar saulaino laiku, kas man ir palīdzējis pārvarēt ziemas depresiju, izlēmu piedāvāt forumiešiem izbraukt kopīgā kruīzā.

Kopā ir 12 vietas. Gaidu jūsu VĀRDU, UZVĀRDU UN P.K. PIRMO DAĻU VĒSTULĒ

  • Maršruts: Rīga - Stokholma - Rīga
  • Ilgums: 3 dienas
    • 17:30 - izbraukšana no Rīgas
    • 11:30 - iebraukšana nākošajā dienā Stokholmā
    • 18:00 - izbraukšana no Stokholmas
    • 11:00 - iebraukšana nākošajā dienā Rīgā
  • Laika posms: 05.05-07.05
  • Cena: 20€ par kajīti
    • 4 vietu kajītē - 5€ no cilvēka
    • 2 vietu kajītē - 10€ no cilvēka
  • Ēdināšana:
    • Varam paši ņemt līdzi kaut ko graužamu
    • Brokastis: 6€ (viena ēdienreize) var arī neņemt un grauzt līdzpaņemto.
    • Vakariņas: 18€ (viena ēdienreize) arī var neņemt
  • Vecums: 18+ vai ar aizbildni

Sadalījums pa kajītēm(torņiem):

Kraukļa nags:

Slīdenis

Elšpūtis

5 Likes

Cena norādīta turp un atpakaļ? Plānots arī nakšņot Stoholmā?

Brauciens sanāk trīs dienas kopā. Pirmā diena: 17:30 izbrauc no Rīgas. Otrā diena: 11:30 pietauvojies Stokholmas ostā, 18:00 izbraucam no ostas. Trešā diena: 11:00 iebraucam Rīgas ostā un pa mājām.
Norādītie datumi ir kopējais laika posms kurā ir iespēja izvēlēties kruīzu. Piemēram: Ja 01.05 braucam kruīzā, tad 03.05 esam atpakaļ Rīgā.

Cena norādīta par visu braucienu.

Hm, varētu paķert vienu kajīti. Man vislabāk derētu izbraukšana piektdien vai sestdien, braukt darbadienās grafiks neļauj jeb ļoti traucē.

Ja esmu braucējs, līdz kuram datumam man tev jādod ziņa? Kā izskatās kajītes, miglaini atceros, ka tām bija rangi utt.?

Es ar prieku nogalē piebiedrotos, taču šajā laika posmā tiešu mammu aizsūtu ceļot, tākā kādam jāpaliek pieskatīt māja. ^^

Kajītes A klases, t.i. parastā kajīte, bet ar lodziņu uz āru.
Nu doma ir, ka tas būtu tāds jauks pasākums kur forumiešiem savākties un aizlaist pa mazām naudām.
Ja savāksimies un izlemsim par datumu, tad vēlākais ir 24.04, kad varu pasūtīt biļetes.

Pirms braukt prom, pieķēdē māju pie radiotora. Gan jau neaizskries prom.

6 Likes

Būtu gatavs braucējs, ja tehniski man tā nedēļas nogale nebūtu jau aizņemta. No šiem plāniem jāmēģina atkratīties, gadījumā ja par tiem vēl kāds vispār atceras.

@Salody Pats piesakies pa gidu ari?? XD

Diemzel kadam japabaro kakisi un sunisi… nemot vera apjomu… mmm… diez kads piekritis.

Slikti. Šodien aptvēru, ka šajā laika sprīdī iekrīt pat vairākas papildus brīvdienas. Esi nobloķēts ar zvēriem pilnīgi visu laiku?

Nu varu jūs aizvest dažādos neceļos, ko atklāju pagājušajā reizē. :smiley:

Kā variants Skansen mierīgi var nosist vienu dienu.

Tikai vesela diena mums nebūs, ja neplāno papildus vēl numuru Zviedrijā īrēt.

1 Like

Jo nu piedavajums izklausas labs tik nezinu vai viena lidz tiem sesiem gribu klainot vel tiesam aiziesu necelos xD (man ir sudigi ar koordinacijas spejam, ta laikam sauca, varu atri apmaldities ^°^```)

Tur jau tā lieta, ka klaiņošanu taisam kopā. Laiks ir labs, var uztaisīt pikniku muzeju salā vai pie.

1 Like

Sešas stundas ļoti rupji rēķinot ir diena. Protams, līst muzejos vai citās tūrisma lamatās nav absolūti budžetīgākā pieeja ceļojumam. Lētākais ir iziet cauri pilsētai un apskatīt ievērības vērtos objektus un vietas.

Mazai grupiņai veiksmīgs Airbnb dzīvoklis var izmaksāt 10 EUR no cilvēka par nakti. Ja vajadzīga viena nakts, cenu pat var izdoties noskūt zemāku.


Mazliet atejot no tēmas. Šī ir ļoti forša pasākuma ideja, man pašam bijusi vēlme uzrīkot kādu ceļojumu jau gadiem.

Tieši tā! + jau iepriekš biju saplānojis dažus papildus darbiņus, ko vajadzētu izdarīt… ne protams izklaidi ar ietvēru, taču norauties no ķēdes nekādi nesanāks. budums tsss

Bet tā, kad ir citi mājnieki, tad gan neesmu tik ļoti nobloķēts… redzi, varētu jau noriskēt 40h kruīzu tā teikt, taču ar suni ir kā ir (ar jkaķiem šo problēmu nav tik ļoti)… vobšem reķinu kā gribu, šoreiz nekā, gan jau citu dienu un periodu.

Nu es pa pašiem muzejiem arī nevēlējās staigāt, bet tā sala ir pilna ar augiem, kas varētu tagad kaut kad ziedēt. Pavasara saulītē vairāk gribās dabu izbaudīt.

1 Like

Tāpēc minēju Skansen, jo tas ir zem klajas debess. Tīri uz pašas muzeju salas arī ir labi.