Kruīzs '19?! Būt vai nebūt!

Tātad! Ir man radusies doma atkārtot pagājušā gada braucienu uz Stokholmu. Brauciens notiktu maijā, bet vēlējos laicīgi noskaidrot forumiešu viedokli.

Šoreiz gan (tādēļ, ka vairs Tallinkā nestrādāju) vienas kajītes cena ir 50€, kas tiek sadalīti uz 4 cilvēkiem. Un pieejamas ir 3 kajītes. Tātad 12 cilvēki max.

Ja vēlies pievienoties Tev jābūt vismaz 18 gadus vecam un ar derīgu ID karti vai pasi. Autovadītāja apliecība neder!!!

Braucienam, lai neatkārtotos pagājušā gada situācija, ir vajadzīgs cilvēks Plānotājs, kas izdomās mūsu maršrutu Stokholmā. Kā arī kāds (Plānotājs2?) kurš izdomātu mūsu izklaides uz kuģa. (Lai nesanāk sadalīšanās pa dzeru/nedzeru kajītēm kā pagājušajā gadā)

Labprāt dzirdētu jūsu viedokli par šo domu.

9 Likes

Wow, uz tallinka var savādāk? :D

4 Likes

Visādi brīnumi notiek!

es labprāt brauktu :3

1 Like

bija forši, ar prieku brauktu vēlreiz :smile:

1 Like

kinda interested bet es nekad neesmu uz bijis nevienu af saietu

1 Like

Intrest+

1 Like

Kaut kā pagājušajā reizē no tevis nāca vārdi, ka vairs neko šitādu nerīkosi, r u sure about repeating this? :smile:

2 Likes

Tāpēc es minēju, ka vajadzētu atrast kādu “Plānotāju”, es tikai iekasēju naudu un nopērku biļetes. :joy:

Labi, labi, lai jau šoreiz izdodas veiksmīgāk. :D

+1

Gribētos ar piedalīties… so bassicly kā es saprotu tad no viena cilvēka 12.50eur? Sound good!

Vienīgi jautājums kurā laika momentā tas tiktu rīkots? Maija svētkos vai citās dienā? Un ceļojums mums ilgst divas dienas?

Jo teorētiski es varētu pieteikties uz Plānotājs pa Stokholmu - vismaz uz puslodzi XD << tācu te tad uzreiz jājautā par budzētu vai bezbudžetu?

Bet patlaban mani vairāk nerro tieši laika moments…!

1 Like

Ja es uz maiju būšu back, labprāt piebiedrotos

Same. Pagaidām palikšu neitrāls, kad kko precizēs, tad skatīšos :)

Gan jau esmu gatavs braucējs.

Te nu izvēle visdrīzāk ir starp pilsētas centru vai muzeju salu. Jebkurā gadījumā laika maz un 12 cilvēku bars nepārvietojas ātri.

Mūsu kajīte, šķiet, pagājušo gad pat zvērēja doties prom no kuģa kopā ar pirmo cilvēku vilni. :D

Par vienu lielu dzeru kajīti arī negribas kļūt.

A cik šis laiks ir?

Precīzi vairs neatceros, kādas 6 stundas.

Būs viena liela dzeru/nedzeru kajīte. :joy:

Ja neiekristu tieši 25.-26.maijs, tad arī labprāt piebiedrotos.

1 Like