Kur ir labākais vietējais kebabs?

Mēs šajā komūnā esam uzdevuši daudz jautājumus par tādām svarīgām tēmām kā anime, spēles un dzīve, taču mēs neesam atraduši atbildi uz svarīgāko dzīves jautājumu - kur ir labākais kebabs?

Kebaba tirgus nestāv uz vietas un mainās. Parādās un nosprāgst labas vietas. Šobrīd manuprāt top vietas ir Reigys Ausmeņa Kebabs un Kingu Kebabs & Chicken Story.

Ausmeņa kebabs ir stabilākais un vecākais piedāvājums. Tam ir savas ok mērces un piedāvājumā arī ir cepts siers, kas ir visai unikāli. Kā ne kā Latgales kvalitāte - tur arī ir šmakovka. :D Apsvero šo te visu Aismeņa kebabs varētu būt pirmajā vietā.

Kingu kebabs ir mans personīgais favorīts, jo man riktīgi patīk viņu bazilika un rančo mērces. No unikālā piedāvājuma vienu brīdi manīju pie viņiem kukurūzas daiviņas, bet neesmu drošs vai tās tur vēl ir.

Street food point ar ir laba selekcija, bet tā nav tīra kebabnīca viņiem ir viss kaut kas, burgeri, picas, utt, utt

Bet nu man vienīgie kritēriji - nav jēls, nav ogle un neizraisa saindēšanos. Pašlaik visi kebabi ir izturējuši pārbaudi

1 Like

Ausmeņa kebabs ir overrated imo. Frī tur ir pretīgi un tās mērces ar ir meh. Man parasti garšo karija mērce kebabā bet tur man viņa riebjas.
Kingu kebabs ir labs un stabils. Tur ir arī bugeri par kuriem nav pagaidām dzirdētas sliktas atsauces.
Has kebabā esmu ņēmusi tikai kebab box bet tas ar nav smādējams. Plus viņiem vienmēr Bolt Food ir atlaides un strādā vēlas stundas so ir labs trash food kad gribas naktī :grin:

Tagad mazās donner plates maksā pa 7Eur. Sirds sāp tos pirkt.

Ja tās ir visas tavas prasības, tad izvairies no iešanas tukšās kebabnīcās - tā var būt slikta zīme.

Man nav dižu pretenziju pret frī, ar mērcēm ir kā ir. Manai gaumei tās nav tik majonēzīgas cik gribētos un beigās sanāk tādas pasausas. Ausmanī gurķu mērce ir pārsteidzoši laba, gurķīgāka nekā esmu mēģinācis citur - ja tā var izteikties. :D

Cenu nepārspēsi, it īpaši nakts izmisuma stundās. :D Kvalitāte tām lētājām kebaba kastēm gan ir ne pārāk - klasiskie frī, gaļa un ķiploku mērce ar garšas pastiprinātājiem.

Viss nestandartīgākā kebaba kaste ko esmu ēdis ir mazā būdiņā uz Ģertrūdes ielas “Stop, ēd kebabs”. https://maps.app.goo.gl/BB5RSfwvNHsY2bDy8 Gaļa šķita svaigā nevis saldētā + tur bija kāt arī aknas, kastē ir tikai salāti, gaļa un mērce. Neatceros kas par mērci bija, bet arī nestandarts.

Ta jau vairs nav ko taupīt, jāņem labākā manta tirgū. :D

Nah man, rozā mērce ftw xD

Jēkabpilī → Domino WOK KEBAB
Rīgā → Turkebab

Starp citu. Iļģuciemā atvērās jauns kebabs. Šķiet ka tur bija pat lētāki kebabi nekā citur. Būs jāpamēģina:

Man atgādināja par Bolderājas kebabu. Sen nav tur būts, bet cik atceros tas bija dievīgs.

Pag, tas “La Bella” tak pirms brīži bija pāri ielai, iekšā Mego.

Ā, nu var būt. Tagad tas ir mājiņā pie aptiekas.