Ko Tu šodien darīji?

Yep :D

šodien bija darbīga, bet nepiespiesta diena
aizbraucu pie ģimenes paciemoties, tur:
pārjaucu hidroforu ar pārliecību, ka ir plīsusi membrāna, bet izvelkot ārā atklāju, ka vienkārši pilnībā bija katla pretspiediens izpūties. Mazliet vēlāk tas pats sūknis mani draiski iespļāva acīs, jo atgaisošanas korķītis bija ne līdz galam ieskrūvēts.
Norāvu piebraucamā ceļa prožektoram kustības sensoru, kuram no mitruma bija pilnībā sadalījušies potenciometri.
Pēc tam aizlaidos pakaļ māsai un viņas panckām uz Rīgu, kur 3 maisi izrādījās bija tik daudz lai pilnībā piekrāmētu universāli.
Pēc tā salodēju bračam LED virteni ko māsa gribēja izlidināt, un izglābu tosteri, kam bija drupačas patrāpījušās uz magnēta :/
Paēdu ar ģimeni tortillas un aizlasījos mājup.

laikam arī nedaudz samocīju muguru vai nu ceļot pārāk daudz no auto ārā vai vingrojot ar brāli.

3 Likes

Atradu momentu, kad EDS strādā, un savadīju čekus. 700EUR limits uz personu gadā ir baigi maz, though.

Un dealojos ar paku nedienām:

Saka, ka divreiz mēģināts pievest, nevienu ziņu nekur neesmu saņēmis.

Iespējams, paka ir pastā, bet nevienu ziņu no pasta arī neesmu saņēmis. Rīt jāiet skaidroties.

1 Like

Mēģināju pierakstīties pie reto slimību ārstes (visu laiku aizmirsu vai bija pārāk vēls, gribēju pa telefonu pierakstīties, jo tad uzreiz var visādus jautājumus paprasīt, ja nu kas).
Atklāju, ka:

  1. ārste ir nepareizi norādījusi reto slimību ārstes uzvārdu, nevis “Rodante”, bet “Roddate” (lai gan kļūda saprotama, ļoti neparasts uzvārds);
  2. pie ārstes iespējams pierakstīties tikai caur stradini.lv, piearsta.lv viņa nav atrodama.

Mēģinu pierakstīties stradini.lv, pieejamais datums 22. aprīlis. Rakstu piezīmēs visu, ko varu pateikt par savu situāciju, lai pēc tam ārstei vieglāk. Kad nospiežu Pabeigt, izlec logs ar izvēlni “Maksāt klātienē” vai “Maksāt tiešsaistē”. Spiežu “klātienē”, nekas nenotiek… Nospiežu vēlreiz, atkal nekas. Atveru dev tools konsoli, spiežu - nekādu kļūdu nav… Uzspiežu “Maksāt tiešsaistē”, aizmet uz lapu, kur pasaka, ka sesija beigusies… Lapā bija taimeris, 15 minūtes, kamēr es sarakstīju savu palagu, bija palikušas ~4, bet laiks pavisam noteikti nebija beidzies. Sanāk, ka rukožopi, kā jau vienmēr - ja sesija beidzas pēc 10 minūtēm, tad tā arī bija jārāda, un kad sesijas laiks tuvojās beigām, bija jābrīdina, kā to dara VID EDS, bet te ne brīdinājuma, ne kā cita, vnk izmeta, un pat ne tad, kad vajadzēja, jo es vispār neplānoju maksāt tiešsaistē. Labi, ka es, paredzot šādu huiņu un iepriekšējās bēdīgās pieredzes vadīts, nokopēju pirms submitošanas visu savu palagu, vēlreiz rakstīt to visu būtu tāds gemorojs…

Mēģinu pieteikties vēlreiz; rāda, ka 22. aprīlis ir aizņemts, nākošais pieejamais datums - 13. maijs…
DOOU

Nu padlas, ja tas esmu es, kas to 22. aprīli aizsita, bet sistēmas feila dēļ nedabūju, tad I am so mad…

1 Like

Izgāju no mājas bez telefona, atčoknījos tikai pusceļā, bet sīkums, vairāk kustības. Plus tas tikai parāda, cik es maz lietoju telefonu. Pašā sākumā jau likās, ka bikses aizdomīgi vieglas, bet par telefonu pat neiedomājos.
Izejot pa durvīm, turpat uz trepēm atradu 1 centu. Sīkums, bet patīkami.
Atpakaļceļā no pirmā galamērķa atradu šo lietiņu:


Noice!

Ā, vēl turpceļā pamanīju, ka blakus benzīntankā uzstāda elektroauto uzlādes stacijas. Very nice!

6 Likes

Nu ja, ar tādu saulīti kā šodien nevar nebūt pozitīvs :)

Tāpēc bīda to tēmu, ka tomēr palielināt līdz 1000eur gadā.
Plus, reti, bet izskan doma tomēr kaut kā sistēmu sakārtot, lai nav jāgaida gads, ka vismaz reizi pusgadā varētu veikt šo atmakstu. Pa lielam pat automatizēt šo procesu. Jo tomēr, ja tu visu legāli maksā un tavā ārstniecības iestāde, piem., arī visu dara kā vajag, tad jau tavi dati pa lielam automātiski tomēr nokļūst VID sistēmā.

Par paciņu novēlam veiksmi!
Tā nav gadījies, bet ir gadījies, ka izņemu paciņu ātrāk, pirms atnāk ziņojums. Paciņa izņemta, bet ziņojums tajā diena vai nākamajā tik atnāk. XD

2 Likes

Visas pakas šodien atradu. Bija pastā. Amazon paka ar divas dienas ātrāk atnāca.

EDS atmaksai vajadzētu būt vismaz 1.5k imo par visu šo birokrātiju, kas uz mūsu pašu pleciem.

Vot, man sencim pa pagājušo gadu ~2400€ par ārstniecības izdevumiem, zobi. Sanāk, ka viņš saņems 4 gadus pa 600€, un tas ir neieskaitot jebkādus citus čekus par nākošajiem 3 gadiem. Kinda smieklīgi, lai gan varbūt arī nav nemaz tik slikti. Valstij normalizēti ikgadējie izdevumi, tev vienu reizi mēnesī sulīgs bonuss.

Problēma tikai viena - daudzas veselības iestādes joprojām nav sasaistītas ar VID un neiesniedz šos čekus automātiski. Man jau liktos, ka tai jābūt obligātai prasībai visām veselības iestādēm, jo kāpēc lai gan tu NEiesniegtu šādus čekus, bet…

1 Like

Optikas par redzes pārbaudi ar dod kvīti ar čeku, ko pašiem jāsniedz iekšā

It kā labākā zobārstniecība sestdienā prasīja skaidrā naudā, čeku atsūtīja īsziņā pirmdienā. Arī manuālais variants.

Čeku īsziņā???
That’s a first!
Tas jau tā konkrēti zem letes.

Parasti ņēma karti, nezinu kāpēc izņēmums to vienu reizi.

Mēģinu saprast kas īsti Sameras miku figūriņai ir pa scale. Izdalot cannon miku garumu un figūriņas garumu kkads 6, 45. Like tā ir 1/7 vai1/6. Gribu tās miniatūrās pudeles velns pasūtīt, bet gribu saprast mērogu XD

Palīdzēju kolēģei uzskaitīt frēzējamos celmus. Tikām 100tam pāri un izbeidzās krāsas flakons, nācās braukt uz imantas depo pēc jauna. Vismaz depo karti dabūju

2 Likes

šodien nolēju asinis Centrālajā Laboratorijā

ceru ka savas asinis, nevis atnāci un izlēji nezināmas izcelsmes eritrocītu sulu slimnīcas vidū

Biju pieteicies galda spēles turnīram, vairs netieku, būtu jāatceļ dalība smukuma pēc. Skatos apkārt un izskatās orgi nemaz nav paredzējuši atteikšanās iespēju - nekur neredzu kontakta informāciju. :D Brain Games turnīri ir kā darījums ar sātanu, kolīdz parakstījies, dvēsele zaudēta ar galiem. xD

Es vienreiz nodevu asinis vecmātes operācijai, un pie otrā maisa sāku neizskaidrojami histēriski smieties katru reizi kā paskatījos uz asins maisu. Pēc tam, katru reizi kā man ņem asinis, man gribas smieties, tāpēc neskatos. Māsiņas droši vien domā, ka man bail, bet es vienkārši negribu izskatīties pēc prātā sajukuša lol.

Ziedoji vai analīzēm, pilnā aina šķiet teju kā donācija :sweat_smile: